О некоторых вопросах развития животноводства в Актюбинской области
Постановление акимата Актюбинской области от 26 марта 2014 года № 83. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 4 апреля 2014 года № 3835. Утратило силу постановлением акимата Актюбинской области от 19 февраля 2015 года № 55
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Актюбинской области от 19.02.2015 № 55.
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», пунктами 45 Правил субсидирования из местных бюджетов на развитие племенного животноводства, повышение продуктивности и качества продукции животноводства, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 18 февраля 2014 года № 103, акимат Актюбинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемые:
1) норматив субсидий на возмещение до 100% затрат по искусственному осеменению маточного поголовья крупного рогатого скота в личных подсобных хозяйствах;
2) критерии и требования к поставщикам услуг по искусственному осеменению маточного поголовья крупного рогатого скота в личных подсобных хозяйствах;
3) объемы субсидий на развитие племенного животноводства;
4) объемы субсидий на повышение продуктивности и качества продукции животноводства.
2. Государственному учреждению «Управление сельского хозяйства Актюбинской области» обеспечить размещение настоящего постановления в информационно-правовой системе «Әділет».
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима области Тагимова М.М.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области
А.Мухамбетов
Согласовано:
Министр сельского хозяйства
Республики Казахстан
А.Мамытбеков
Утвержден
постановлением акимата области
от 26 марта 2014 года № 83
Норматив субсидий на возмещение до 100% затрат по искусственному осеменению маточного поголовья крупного рогатого скота в личных подсобных хозяйствах
Наименование направления субсидирования
Единица измерения
Норматив субсидий на 1 голову, тенге
Организация искусственного осеменения
голов
5 000
Утвержден
постановлением акимата области
от 26 марта 2014 года № 83
Критерии и требования к поставщикам услуг по искусственному осеменению маточного поголовья крупного рогатого скота в личных подсобных хозяйствах

Ақтөбе облысында мал шаруашылығын дамытудың кейбір мәселелері туралы
Ақтөбе облысының әкімдігінің 2014 жылғы 26 наурыздағы № 83 қаулысы. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 4 сәуірде № 3835 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысының әкімдігінің 2015 жылғы 19 ақпандағы № 55 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысының әкімдігінің 19.02.2015 № 55 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 27-бабына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 18 ақпандағы № 103 қаулысымен бекітілген Асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды, мал шаруашылығы өнімінің өнімділігі мен сапасын арттыруды жергілікті бюджеттерден субсидиялау қағидаларының 45-тармақтарына сәйкес Ақтөбе облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған:
1) жеке қосалқы шаруашылықтарда ірі қара малдың аналық мал басын қолдан ұрықтандыру жөніндегі шығындарды 100%-ға дейін өтеуге арналған субсидиялар нормативтері;
2) жеке қосалқы шаруашылықтарда ірі қара малдың аналық мал басын қолдан ұрықтандыру бойынша қызметтер жеткізушілерге қойылатын өлшемдер мен талаптары;
3) асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуға субсидиялар көлемдері;
4) мал шаруашылығы өнімінің өнімділігі мен сапасын арттыруға субсидиялар көлемдері бекітілсін.
2. «Актөбе облысының ауыл шаруашылығы басқармасы» мемлекеттік мекемесі осы қаулыны «Әділет» ақпараттық-құқықтық жүйесіне орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары М.М.Тағымовқа жүктелсін.
4. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізілсін.
Облыс әкімі
А.Мұхамбетов
Келісілді:
Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы министрі
А.Мамытбеков
Облыс әкімдігінің
2014 жылғы 26 наурыздағы
№ 83 қаулысымен бекітілді
Жеке қосалқы шаруашылықтарда ірі қара малдың аналық мал басын қолдан ұрықтандыру жөніндегі шығындарды 100%-ға дейін өтеуге арналған субсидиялар нормативтері
Субсидиялау бағытының атауы
Өлшем бірлігі
1 басқа субсидия нормативі, теңге
Қолдан ұрықтандыруды ұйымдастыру
бас
5 000
Облыс әкімдігінің
2014 жылғы 26 наурыздағы
№ 83 қаулысымен бекітілді
Жеке қосалқы шаруашылықтарда ірі қара малдың аналық мал басын қолдан ұрықтандыру бойынша қызметтер жеткізушілерге қойылатын өлшемдер мен талаптар

1) Наличие пунктов по искусственному осеменению, оснащенных и соответствующих зоотехническим и ветеринарно-санитарным требованиям;
2) Обеспеченность кадрами техников-осеменаторов, прошедших специальные подготовительные курсы, имеющих соответствующие документы и зарегистрированных в реестре субъектов племенного животноводства;
3) Наличие договора с дистрибьютерными центрами о купле-продаже семени быков-производителей;

1) Зоотехникалық және ветеринарлық-санитарлық талаптарға сәйкес келетін және жарақталған қолдан ұрықтандыру пунктерінің болуы;
2) Қолдан ұрықтандыру бойынша арнайы дайындық курста өткен және тиісті құжаттары бар, асыл тұқымды мал шаруашылығы саласындағы субъектілердің реестрінде тіркелген техник-ұрықтандырушы маман-кадрлармен қамтамасыз етілуі;
3) Дистрибьютерлік орталықтармен аталық бұқалардың ұрықтарын сату-сатып алу жөніндегі келісім-шартының болуы;

4) Обеспечение качественного проведения работ по искусственному осеменению не менее 400 голов маточного поголовья скота;
5) Проведение искусственного осеменения маточного поголовья семенем быков-производителей, улучшающих пород.
Утверждены
постановлением акимата области
от 26 марта 2014 года № 83
Объемы субсидий на развитие племенного животноводства
Сноска. Объемы субсидий - в редакции постановления акимата Актюбинской области от 08.08.2014 № 282 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Наименование показателей
Единица измерения
Объемы субсидий на 2014 год
субсидируемый объем
сумма субсидий, тысяч тенге
1
2
3
4
Ведение селекционной и племенной работы крупного рогатого скота в мясном скотоводстве
голов

4) 400 бастан кем емес аналық мал басын қолдан ұрықтандыру бойынша жұмысты сапалы өткізуді қамтамасыз ету;
5) Аналық мал басын, жақсартатын тұқымдардың аталық бұқаларының ұрығымен қолдан ұрықтандыруды жүргізу.
Облыс әкімдігінің
2014 жылғы 26 наурыздағы
№ 83 қаулысымен бекітілген
Асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуға субсидиялар көлемдері
Ескерту. Субсидиялар көлемдері жаңа редакцияда - Ақтөбе облысының әкімдігінің 08.08.2014 № 282 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Көрсеткіштер атауы
Өлшем бірлігі
2014 жылға субсидиялар көлемдері
субсидияланатын көлем
субсидия сомасы, мың теңге
1
2
3
4
Етті бағыттағы мүйізді ірі қара малына селекциялық және асыл тұқымдық жұмысты жүргізу
бас