Об установлении тарифа на регулярные автомобильные перевозки пассажиров и багажа в городском сообщении
Постановление акимата города Балхаш Карагандинской области от 12 июня 2014 года № 25/01. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 11 июля 2014 года № 2682. Утратило силу постановлением акимата города Балхаша Карагандинской области от 22 июня 2017 года № 22/02
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Балхаша Карагандинской области от 22.06.2017 № 22/02 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьи 19 Закона Республики Казахстан от 4 июля 2003 года "Об автомобильном транспорте", акимат города Балхаш ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить тариф на регулярные автомобильные перевозки пассажиров и багажа в городе Балхаш в размере 40 тенге.
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Балхаш Мажитова Н.А.
Аким города Балхаш
Н. Аубакиров
СОГЛАСОВАНО
Секретарь Балхашского
городского маслихата
К. Рахимберлина
12 июня 2014 год

Жолаушылар мен багажды қалалық қатынаста автомобильмен тұрақты тасымалдау тарифін белгілеу туралы
Қарағанды облысы Балқаш қаласы әкімдігінің 2014 жылғы 12 маусымдағы № 25/01 қаулысы. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 11 шілдеде № 2682 болып тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Балқаш қаласының әкімдігінің 2017 жылғы 22 маусымдағы № 22/02 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Балқаш қаласының әкімдігінің 22.06.2017 № 22/02 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31 бабына, Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 4 шілдедегі "Автомобиль көлігі туралы" Заңының 19 бабына сәйкес, Балқаш қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Балқаш қаласында жолаушылар мен багажды автомобильмен тұрақты тасымалдау тарифі 40 теңге мөлшерінде белгіленсін.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Балқаш қаласы әкімінің орынбасары Н.А. Мажитовке жүктелсін.
Балқаш қаласының әкімі
Н. Әубәкіров
КЕЛІСІЛДІ
Балқаш қалалық
мәслихатының хатшысы
Қ. Рахимберлина
12 маусым 2014 жыл