О внесении изменения в решение 22 сессии Бухар-Жырауского районного маслихата от 28 марта 2014 года № 7 "Об утверждении Регламента Бухар-Жырауского районного маслихата"
Решение 29 сессии Бухар-Жырауского районного маслихата Карагандинской области от 31 октября 2014 года № 12. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 20 ноября 2014 года № 2822. Утратило силу решением Бухар-Жырауского районного маслихата Карагандинской области от 10 октября 2017 года № 16
Сноска. Утратило силу решением Бухар-Жырауского районного маслихата Карагандинской области от 10.10.2017 № 16 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 5 пункта 3 статьи 8 и статьей 9 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, Указом Президента Республики Казахстан от 3 декабря 2013 года № 704 "Об утверждении Типового регламента маслихата" районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение 22 сессии Бухар-Жырауского районного маслихата от 28 марта 2014 года № 7 "Об утверждении Регламента Бухар-Жырауского районного маслихата" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2624, опубликовано в информационно-правовой системе "Әділет" 19 мая 2014 года) следующее изменение:
в Регламенте Бухар-Жырауского районного маслихата, утвержденном указанным решением:
пункт 8 изложить в следующей редакции:
"8. Внеочередная сессия маслихата созывается и ведется председателем сессии маслихата по предложению не менее одной трети от числа депутатов, избранных в маслихат, а также акима.
Внеочередная сессия созывается не позднее чем в пятидневный срок со дня принятия решения о проведении внеочередной сессии. На внеочередной сессии рассматриваются исключительно вопросы, послужившие основанием для ее созыва.".
2. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии
Секретарь маслихата
Ш. КУРБАНОВ
А. ДЖУНУСПЕКОВ

Бұқар жырау аудандық мәслихатының 22 сессиясының 2014 жылғы 28 наурыздағы № 7 "Бұқар жырау аудандық мәслихатының Регламентін бекіту туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Қарағанды облысы Бұқар жырау аудандық мәслихатының 2014 жылғы 31 қазандағы 29 сессиясының № 12 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 20 қарашада № 2822 болып тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Бұқар жырау аудандық мәслихатының 2017 жылғы 10 қазандағы № 16 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Бұқар жырау аудандық мәслихатының 10.10.2017 № 16 (алғаш ресми жарияланған күнінен бастап күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 8-бабы 3-тармағының 5) тармақшасына және 9-бабына, Қазақстан Республикасы Президентінің 2013 жылғы 3 желтоқсандағы № 704 "Мәслихаттың үлгі регламентін бекіту туралы" Жарлығына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Бұқар жырау аудандық мәслихатының 22 сессиясының 2014 жылғы 28 наурыздағы № 7 "Бұқар жырау аудандық мәслихатының Регламентін бекіту туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2624 болып тіркелген, 2014 жылы 19 мамырда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешіммен бекітілген Бұқар жырау аудандық мәслихатының Регламентінде:
8-тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"8. Мәслихаттың кезектен тыс сессиясын мәслихатқа сайланған депутаттар санының кемінде үштен бірінің, сондай-ақ әкімнің ұсынысы бойынша мәслихат сессиясының төрағасы шақырады және жүргізеді.
Кезектен тыс сессия оны өткізу туралы шешім қабылданған күннен бастап бес күндік мерзімнен кешіктірілмей шақырылады. Кезектен тыс сессияда оны шақыруға негіз болған мәселелер ғана қаралады.".
2. Осы шешім алғаш ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы
Мәслихат хатшысы
Ш. КУРБАНОВ
А. ЖҮНІСПЕКОВ