О внесении изменения в решение Аральского районного маслихата от 02 мая 2013 годы N 97 "Об определении размера и порядка оказания жилищной помощи"
Решение Аральского районного маслихата Кызылординской области от 18 февраля 2014 года N 147. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 03 марта 2014 года за N 4608
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 2 статьи 97 Закона Республики Казахстан от 16 апреля 1997 года "О жилищных отношениях" и Постановлением Правительства Республики Казахстан от 30 декабря 2009 года N 2314 "Об утверждении Правил предоставления жилищной помощи" Аральский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Аральского районного маслихата от 02 мая 2013 года N 97 "Об определении размера и порядка оказания жилищной помощи" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 4459, опубликовано в газете "Толқын" от 19 июня 2013 года N 51) следующее изменение:
в размере и порядке оказания жилищной помощи, утвержденных указанным решением:
пункт 3 исключить.
2. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения возникшие с 1 января 2014 года.
Председатель внеочередной
двадцать пятой сессии Аральского
районного маслихата                            С. Ниязов
Секретарь Аральского
районного маслихата                            К. Данабай

"Тұрғын үй көмегін көрсетудің мөлшері мен тәртібін айқындау туралы" Арал аудандық мәслихатының 2013 жылғы 02 мамырдағы N 97 шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Қызылорда облысы Арал аудандық мәслихатының 2014 жылғы 18 ақпандағы N 147 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 03 наурыздағы N 4608 тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына, "Тұрғын үй қатынастары туралы" 1997 жылғы 16 сәуiрдегi Заңының 97-бабының 2-тармағына және "Тұрғын үй көмегiн көрсету Ережесiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2009 жылғы 30 желтоқсандағы N 2314 Қаулысына сәйкес Арал аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Тұрғын үй көмегін көрсетудің мөлшері мен тәртібін айқындау туралы" Арал аудандық мәслихатының 2013 жылғы 02 мамырдағы N 97 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде нөмірі 4459 болып тіркелген, аудандық "Толқын" газетінің 2013 жылғы 19 маусымдағы N 51 санында жарияланған) мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешіммен бекітілген Тұрғын үй көмегін көрсетудің мөлшері мен тәртібіндегі:
3-тармақ алынып тасталсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және 2014 жылдың 1 қаңтарынан бастап пайда болған қатынастарға таралады.
Арал аудандық мәслихатының
кезектен тыс жиырма бесінші
сессиясының төрағасы                    С. Ниязов
Арал аудандық
мәслихатының хатшысы                    К. Данабай