О внесении изменений в решение городского маслихата от 19 июля 2012 года № 4/46 "О дополнительном регламентировании порядка проведения собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций"
Решение Актауского городского маслихата Мангистауской области от 17 марта 2014 года № 18/178. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 11 апреля 2014 года № 2393. Утратило силу решением Актауского городского маслихата Мангистауской области от 11 марта 2016 года № 38/383
Сноска. Утратило силу решением Актауского городского маслихата Мангистауской области от 11.03.2016 № 38/383(вводится в действие со дня подписания).
В соответствии со статьей 10 Закона Республики Казахстан от 17 марта 1995 года "О порядке организации и проведения мирных собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций в Республике Казахстан", статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", представлением департамента юстиции Мангистауской области от 6 июня 2013 года № 02-17-4922, городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение городского маслихата от 19 июля 2012 года № 4/46 "О дополнительном регламентировании порядка проведения собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 11-1-181, опубликовано в газете "Огни Мангистау" за №143 от 25 августа 2012 года) следующие изменения:
заголовок изложить в новой редакции следующего содержания:
"О дополнительном регламентировании порядка проведения мирных собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций в городе Актау";
пункт 1 изложить в новой редакции следующего содержания:
"В целях дополнительного регламентирования порядка проведения мирных собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций определить места проведения мирных собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций в городе Актау согласно приложению".
2. Руководителю аппарата Актауского городского маслихата (Д.Телегенова) после государственной регистрации обеспечить опубликование настоящего решения в информационно-правовой системе "Әділет".
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию городского маслихата по депутатским полномочиям и этике, законности и правопорядку (Ы.Кошербай).
4. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в департаменте юстиции Мангистауской области и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии,
секретарь маслихата
М. Молдагулов
Приложение
к решению городского маслихата
от 17 марта 2014 года № 18/178
Места проведения мирных собраний, митингов,
шествий, пикетов и демонстраций в городе Актау
№ п/п
Места проведения мирных собраний, митингов,шествий, пикетов и демонстраций
1
Сквер, расположенный между четвертым и пятым микрорайонами, сзади памятника Тарасу Шевченко
2
Актовый зал Мангистауской областной филармонии имени М.Оскинбаева, расположенного в пятом микрорайоне

Қалалық мәслихаттың 2012 жылғы 19 шілдедегі № 4/46 "Жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер және демонстрацияларды өткізу тәртібін қосымша реттеу туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Маңғыстау облысы Ақтау қалалық мәслихатының 2014 жылғы 17 наурыздағы № 18/178 шешімі. Маңғыстау облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 11 сәуірде № 2393 болып тіркелді. Күші жойылды - Маңғыстау облысы Ақтау қалалық мәслихатының 2016 жылғы 11 наурыздағы № 38/383 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Маңғыстау облысы Ақтау қалалық мәслихатының 11.03.2016 № 38/383 шешімімен (қол қойылған күннен бастап қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасында бейбіт жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар ұйымдастыру мен өткізу тәртібі туралы" 1995 жылғы 17 наурыздағы Қазақстан Республикасының Заңының 10 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңының 6 бабына, Маңғыстау облысының әділет департаментінің 2013 жылғы 6 маусымдағы № 02-17-4922 ұсынысына сәйкес қалалық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қалалық мәслихаттың 2012 жылғы 19 шілдедегі № 4/46 "Жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер және демонстрацияларды өткізу тәртібін қосымша реттеу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 11-1-181 болып тіркелген, 2012 жылғы 25 тамыздағы № 145 "Маңғыстау" газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
тақырып келесі мазмұндағы жаңа редакцияда жазылсын:
"Ақтау қаласында бейбіт жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар өткізу тәртібін қосымша реттеу туралы";
1 тармақ келесі мазмұндағы жаңа редакцияда жазылсын:
"Бейбіт жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар өткізу тәртібін қосымша реттеу мақсатында, Ақтау қаласында бейбіт жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар өткізу орындары қосымшаға сәйкес анықталсын".
2. Ақтау қалалық мәслихаты аппаратының басшысы (Д.Телегенова) осы шешім мемлекеттік тіркелгеннен кейін, оның "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жариялауын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау қалалық мәслихаттың депутаттар өкілеттігі және әдеп, заңдылық пен құқық тәртібі мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына (Ы.Көшербай) жүктелсін.
4. Осы шешім Маңғыстау облысының әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы,
мәслихат хатшысы
М. Молдағұлов
"КЕЛІСІЛДІ"
"Ақтау қалалық ішкі саясат бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің басшысы
Б.Кенжалиев
2014 жыл 17 наурыз
Қалалық мәслихаттың
2014 жылғы 17 наурыздағы
№ 18/178 шешіміне қосымша
Ақтау қаласында бейбіт жиналыстар, митингілер,
пикеттер, шерулер және демонстрациялар
өткізу орындары
№ р/р
Бейбіт жиналыстарды, митингілерді, пикеттерді, шерулерді және демонстрацияларды өткізу орындары
1
Төртінші және бесінші шағын аудандар арасында, Тарас Шевченконың ескерткіші артында орналасқан саябағы
2
Бесінші шағын ауданында орналасқан М.Өскінбаев атындағы Маңғыстау облыстық филармонияның акт залы