О внесении изменений в решения акима района от 26 апреля 2011 года № 3 "Об образовании избирательных участков" и от 21 февраля 2014 года № 1 "О некоторых вопросах избирательных участков"
Решение Бейнеуского районного акимата Мангистауской области от 23 апреля 2014 года № 4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 26 мая 2014 года № 2433. Утратило силу решением акима Бейнеуского района Мангистауской области от 15 мая 2017 года № 1
Сноска. Утратило силу решением акима Бейнеуского района Мангистауской области от 15.05. 2017 № 1(вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Конституционным Законом Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", Законами Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах", от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и по согласованию с районной избирательной комиссией, аким района РЕШИЛ:
1. Внести в некоторые решения акима района следующие изменения:
1) в решении от 26 апреля 2011 года №3 "Об образовании избирательных участков" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под номером 11-3-119, дата первого официального опубликования 19 мая 2011 года, источник официального опубликования газета "Рауан"):
в приложении 2:
часть, касающуюся избирательного участка №88, изложить в следующей новой редакции:
"Избирательный участок №88
Центр: здание коммунального государственного учреждения "Бейнеу аудандық әкімдігінің "Есет мектеп – балабақша кешені".
Граница: дома села Есет, крестьянские хозяйства и фермерские хозяйства, расположенные в Есетском сельском округе.";
часть, касающуюся избирательного участка №90, изложить в следующей новой редакции:
"Избирательный участок №90
Центр: здание государственного учреждения "Бейнеу мектеп – интернаты" акимата Бейнеуского района".
Граница: дома села Сарга, крестьянские хозяйства и фермерские хозяйства, расположенные в Саргинском сельском округе.";
часть, касающуюся избирательного участка №91, изложить в следующей новой редакции:
"Избирательный участок №91
Центр: здание коммунального государственного учреждения "Бейнеу аудандық әкімдігінің "Тұрыш мектеп – балабақша кешені".
Граница: дома села Турыш, крестьянские хозяйства и фермерские хозяйства, расположенные в Турышском сельском округе.";
часть, касающуюся избирательного участка №92, изложить в следующей новой редакции:
"Избирательный участок №92
Центр: здание коммунального государственного учреждения "Бейнеу аудандық әкімдігінің "Сыңғырлау мектеп – балабақша кешені".
Граница: дома села Сынгырлау, крестьянские хозяйства и фермерские хозяйства, расположенные в Сынгырлауском сельском округе.";
часть, касающуюся избирательного участка №93, изложить в следующей новой редакции:
"Избирательный участок №93
Центр: здание коммунального государственного учреждения "Бейнеу аудандық әкімдігінің "Сам мектеп – балабақша кешені".
Граница: дома села Сам, крестьянские хозяйства и фермерские хозяйства, расположенные в Самском сельском округе.";
часть, касающуюся избирательного участка №94, изложить в следующей новой редакции:
"Избирательный участок №94
Центр: здание коммунального государственного учреждения "Бейнеу аудандық әкімдігінің "Ә.Махутов атындағы мектеп–балабақша кешені". Граница: дома села Толеп, крестьянские хозяйства и фермерские хозяйства, расположенные в Толепском сельском округе.";
часть, касающуюся избирательного участка №95, изложить в следующей новой редакции:
"Избирательный участок №95
Центр: здание коммунального государственного учреждения "Бейнеу аудандық әкімдігінің "Ноғайты мектеп – балабақша кешені".
Граница: дома села Ногайты, крестьянские хозяйства и фермерские хозяйства, расположенные в Ногайтинском сельском округе.";

Аудан әкімінің 2011 жылғы 26 сәуірдегі № 3 "Сайлау учаскелерін құру туралы" және 2014 жылғы 21 ақпандағы № 1 "Сайлау учаскелерінің кейбір мәселелері туралы" шешімдеріне өзгерістер енгізу туралы
Маңғыстау облысы Бейнеу ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 23 сәуірдегі № 4 шешімі. Маңғыстау облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 26 мамырда № 2433 болып тіркелді. Күші жойылды - Маңғыстау облысы Бейнеу ауданы әкімінің 2017 жылғы 15 мамырдағы № 1 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды – Маңғыстау облысы Бейнеу ауданы әкімінің 15.05.2017 № 1 шешімімен (жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Қазақстан Республикасының Конституциялық Заңына, "Нормативтік құқықтық актілер туралы" 1998 жылғы 24 наурыздағы, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңдарына сәйкес және аудандық сайлау комиссиясының келісімі бойынша, аудан әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудан әкімінің кейбір шешімдеріне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1) 2011 жылғы 26 сәуірдегі №3 "Сайлау учаскелерін құру туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімде тіркелген нөмірі 11-3-119, алғашқы ресми жарияланған күні 2011 жылғы 19 мамыр, ресми жариялау көзі "Рауан" газеті) шешімде:
2-қосымшада:
№88 сайлау учаскесіне қатысты бөлік мынадай жаңа редакцияда жазылсын:
"№88 сайлау учаскесі
Орталығы: "Бейнеу аудандық әкімдігінің "Есет мектеп – балабақша кешені" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Есет селосындағы үйлер, Есет селолық округі аумағындағы шаруа қожалықтары және фермер қожалықтары.";
№90 сайлау учаскесіне қатысты бөлік мынадай жаңа редакцияда жазылсын:
"№90 сайлау учаскесі
Орталығы: "Бейнеу ауданы әкімиятының "Бейнеу мектеп – интернаты" мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Сарға селосындағы үйлер, Сарға селолық округі аумағындағы шаруа қожалықтары және фермер қожалықтары.";
№91 сайлау учаскесіне қатысты бөлік мынадай жаңа редакцияда жазылсын:
"№91 сайлау учаскесі
Орталығы: "Бейнеу аудандық әкімдігінің "Тұрыш мектеп – балабақша кешені" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Тұрыш селосындағы үйлер, Тұрыш селолық округі аумағындағы шаруа қожалықтары және фермер қожалықтары.";
№92 сайлау учаскесіне қатысты бөлік мынадай жаңа редакцияда жазылсын:
"№92 сайлау учаскесі
Орталығы: "Бейнеу аудандық әкімдігінің "Сыңғырлау мектеп – балабақша кешені" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Сыңғырлау селосындағы үйлер, Сыңғырлау селолық округі аумағындағы шаруа қожалықтары және фермер қожалықтары.";
№93 сайлау учаскесіне қатысты бөлік мынадай жаңа редакцияда жазылсын:
"№93 сайлау учаскесі
Орталығы: "Бейнеу аудандық әкімдігінің "Сам мектеп – балабақша кешені" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Сам селосындағы үйлер, Сам селолық округі аумағындағы шаруа қожалықтары және фермер қожалықтары.";
№94 сайлау учаскесіне қатысты бөлік мынадай жаңа редакцияда жазылсын:
"№94 сайлау учаскесі
Орталығы: "Бейнеу аудандық әкімдігінің "Ә.Махутов атындағы мектеп–балабақша кешені" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Төлеп селосындағы үйлер, Төлеп селолық округі аумағындағы шаруа қожалықтары және фермер қожалықтары.";
№95 сайлау учаскесіне қатысты бөлік мынадай жаңа редакцияда жазылсын:
"№95 сайлау учаскесі
Орталығы: "Бейнеу аудандық әкімдігінің "Ноғайты мектеп – балабақша кешені" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Ноғайты селосындағы үйлер, Ноғайты селолық округі аумағындағы шаруа қожалықтары және фермер қожалықтары.";

2) в решении от 21 февраля 2014 года №1 "О некоторых вопросах избирательных участков" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под номером 2362, дата первого официального опубликования 7 марта 2014 года, источник официального опубликования газета "Рауан"):
приложение изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Государственному учреждению "Аппарат акима Бейнеуского района" (У.Амирханова) обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в органах юстиции, его официального опубликования в средствах массовой информации и размещения в информационно – правовой системе "Әділет" республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации Министерства юстиции Республики Казахстан".
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на заместителя акима района К.Машырыкова.
4. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района
Б.Азирханов
"СОГЛАСОВАНО"
Председатель Бейнеуской районной
избирательной комиссии
Аймагамбет Куланда
23 апрель 2014 год
Приложение к решению
акима района от 23 апреля
2014 года № 4
Приложение к решению
акима района от 21 февраля
2014 года № 1
Избирательный участок №190
Центр: здание государственного учреждения "Сам орта мектебі".
Граница: дома №1-127 на улице Амантурлы, дома №1-127 на улице Асау батыра, дома №1-57 на улице Калнияз акына, дома №1-114 на улице К.Токсанбайлуы, дома №1-117 на улице Балуанияза в селе Бейнеу.

2) 2014 жылғы 21 ақпандағы №1 "Сайлау учаскелерінің кейбір мәселелері туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімде тіркелген нөмірі 2362, алғашқы ресми жарияланған күні 2014 жылғы 7 наурыз, ресми жариялау көзі "Рауан" газеті) шешімінде:
қосымша осы шешімге қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. "Бейнеу ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі (Ү.Әмірханова) осы шешімді әділет органдарында мемлекеттік тіркеуді, оны бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялауды және "Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнының "Әділет" ақпараттық - құқықтық жүйесінде орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалысын бақылау аудан әкімінің орынбасары К.Машырықовқа жүктелсін.
4. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі
Б.Әзірханов
"КЕЛІСІЛДІ"
Бейнеу аудандық сайлау
комиссиясының төрайымы
Аймағамбет Күләнда
23 сәуір 2014 жыл
Аудан әкімінің 2014 жылғы
23 сәуірдегі № 4 шешіміне
қосымша
Аудан әкімінің 2014 жылғы
21 ақпандағы № 1 шешіміне
қосымша
№190 сайлау учаскесі
Орталығы: "Сам орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Бейнеу селосындағы Амантұрлы батыр көшесіндегі № 1-127 үйлер, Асау батыр көшесіндегі № 1-127 үйлер, Қалнияз ақын көшесіндегі № 1-57 үйлер, Қ.Тоқсанбайұлы көшесіндегі № 1-114 үйлер, Балуанияз көшесіндегі № 1-117 үйлер.