Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов на территории Амангельдинского района
Постановление акимата Амангельдинского района Костанайской области от 28 февраля 2014 года № 64. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 14 марта 2014 года № 4499.
В соответствии с пунктом 6 статьи 28 Конституционного закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", статьями 31, 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат Амангельдинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить совместно с районной избирательной комиссией места для размещения агитационных печатных материалов на территории Амангельдинского района согласно приложению.
2. Признать утратившим силу постановление акимата Амангельдинского района от 21 февраля 2011 года № 37 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов на территории Амангельдинского района" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 9-6-122, опубликован 4 марта 2011 года в районной газете "Аманкелді арайы").
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима Амангельдинского района.
Сноска. Пункт 3 в редакции постановления акимата Амангельдинского района Костанайской области от 26.03.2021 № 33 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности
акима района
М. Каласов
Приложение
к постановлению акимата
от 28 февраля 2014 года
№ 64
Места для размещения агитационных печатных материалов
на территории Амангельдинского района

Амангелді ауданының аумағында үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгілеу туралы
Қостанай облысы Амангелді ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 28 ақпандағы № 64 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 14 наурызда № 4499 болып тіркелді.
Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық заңының 28-бабының 6-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін өзі басқару туралы" Заңының 31, 37-баптарына сәйкес Амангелді ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Амангелді ауданының аумағында аудандық сайлау комиссиясымен бірлесіп үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар қосымшаға сәйкес белгіленсін.
2. Амангелді ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 21 ақпандағы № 37 "Аманкелді ауданының аумағында үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды белгілеу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді тіркеу тізіліміне № 9-6-122 болып тіркелген, 2011 жылғы 4 наурызда "Аманкелді арайы" аудандық газетінде жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Амангелді ауданы әкімі аппаратының басшысына жүктелсін.
Ескерту. 3-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Амангелді ауданы әкімдігінің 26.03.2021 № 33 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімінің
міндетін атқарушы
М. Қаласов
Әкімдіктің
2014 жылғы 28 ақпандағы
№ 64 қаулысына
қосымша
Амангелді ауданының аумағында үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар

Сноска. Приложение – в редакции постановления акимата Амангельдинского района Костанайской области от 26.03.2021 № 33 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования); с изменениями, внесенными постановлением акимата Амангельдинского района Костанайской области от 30.12.2022 № 203 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Населенные пункты
Места для размещения агитационных печатных материалов
1
село Амангельды
Щит на пересечении улиц А.Байтурсынова и Дуйсенбина
Щит на пересечении улиц Абая Кунанбаева и М.Маметовой
2
село Есир
Щит у здания коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа имени Н.Мейирманова отдела образования Амангельдинского района" Управления образования акимата Костанайской области
3
село Кемер
Щит на центральной улице села
4
село Когалыколь
Щит на центральной улице села
5
село Аккиси
Щит на центральной улице села
6
село Карасу
Щит у здания коммунального государственного учреждения "Жасбуынская общеобразовательная школа отдела образования Амангельдинского района" Управления образования акимата Костанайской области
7
село имени Абу Сыздыкова
Щит на центральной улице села
8
село Есенбаева
Щит на центральной улице села
9
село Агайдар
Щит на центральной улице села
10
село Амантогай
Щит у здания коммунального государственного учреждения "Амантогайская общеобразовательная школа отдела образования Амангельдинского района" Управления образования акимата Костанайской области
11
село Жалдама
Щит у здания коммунального государственного учреждения "Жалдаминская общеобразовательная школа отдела образования Амангельдинского района" Управления образования акимата Костанайской области
12
село Шакпак
Щит на центральной улице села
13
село Каракудук
Щит на центральной улице села
14
село Тасты
Щит у здания коммунального государственного учреждения "Тастинская общеобразовательная школа отдела образования Амангельдинского района" Управления образования акимата Костанайской области
15
село Карынсалды
Щит у здания коммунального государственного учреждения "Карынсалдинская основная средняя школа отдела образования Амангельдинского района" Управления образования акимата Костанайской области
16
село Горняк
Щит на центральной улице села
17
село Степняк
Щит у здания коммунального государственного учреждения "Степнякская основная средняя школа отдела образования Амангельдинского района" Управления образования акимата Костанайской области
18
село Уштогай
Щит у здания коммунального государственного учреждения "Рассветская основная средняя школа отдела образования Амангельдинского района" Управления образования акимата Костанайской области
19
село Аксай
Щит у здания коммунального государственного учреждения "Буйректальская общеобразовательная школа отдела образования Амангельдинского района" Управления образования акимата Костанайской области
20
село Байгабыл
Щит у здания коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа имени А.Нурманова отдела образования Амангельдинского района" Управления образования акимата Костанайской области
21
село Жанатурмыс
Щит на центральной улице села
22
село Жетибай
Щит на центральной улице села
23
село Кумкешу
Щит у здания коммунального государственного учреждения "Кумкешуская общеобразовательная школа отдела образования Амангельдинского района" Управления образования акимата Костанайской области
24
село Айтбай
Щит на центральной улице села
25
село Урпек
Щит у здания коммунального государственного учреждения "Жана аульская общеобразовательная школа отдела образования Амангельдинского района" Управления образования акимата Костанайской области
26
село Косжан
Щит на центральной улице села
27
село Агаштыколь
Щит у здания коммунального государственного учреждения "Агаштыкольская начальная школа отдела образования Амангельдинского района" Управления образования акимата Костанайской области
28
село Карашатобе
Щит на центральной улице села
29
село Кабырга
Щит у здания коммунального государственного учреждения "Основная средняя школа имени Жұматая Сабыржанұлы отдела образования Амангельдинского района" Управления образования акимата Костанайской области
30
село Жанатай
Щит на центральной улице села

Ескерту. Қосымша жаңа редакцияда – Қостанай облысы Амангелді ауданы әкімдігінің 26.03.2021 № 33 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі); өзгерістер енгізілді - Қостанай облысы Амангелді ауданы әкімдігінің 30.12.2022 № 203 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Елді-мекендер
Үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар
1
Амангелді ауылы
А.Байтұрсынов және Дүйсенбин көшелерінің қиылысында орналасқан тақта
Абай Құнанбаев және М.Мәметова көшелерінің қиылысында орналасқан тақта
2
Есір ауылы
Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Амангелді ауданы білім бөлімінің Н.Мейірманов атындағы жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимараты жанындағы тақта
3
Кемер ауылы
Ауылдың орталық көшесіндегі тақта
4
Қоғалыкөл ауылы
Ауылдың орталық көшесіндегі тақта
5
Ақкісі ауылы
Ауылдың орталық көшесіндегі тақта
6
Қарасу ауылы
Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Амангелді ауданы білім бөлімінің Жасбуын жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимараты жанындағы тақта
7
Әбу Сыздықов атындағы ауыл
Ауылдың орталық көшесіндегі тақта
8
Есенбаев ауылы
Ауылдың орталық көшесіндегі тақта
9
Ағайдар ауылы
Ауылдың орталық көшесіндегі тақта
10
Амантоғай ауылы
Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Амангелді ауданы білім бөлімінің Амантоғай жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимараты жанындағы тақта
11
Жалдама ауылы
Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Амангелді ауданы білім бөлімінің Жалдама жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимараты жанындағы тақта
12
Шақпақ ауылы
Ауылдың орталық көшесіндегі тақта
13
Қарақұдық ауылы
Ауылдың орталық көшесіндегі тақта
14
Тасты ауылы
Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Амангелді ауданы білім бөлімінің Тасты жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимараты жанындағы тақта
15
Қарынсалды ауылы
Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Амангелді ауданы білім бөлімінің Қарынсалды негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимараты жанындағы тақта
16
Горняк ауылы
Ауылдың орталық көшесіндегі тақта
17
Степняк ауылы
Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Амангелді ауданы білім бөлімінің Степняк негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимараты жанындағы тақта
18
Үштоғай ауылы
Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Амангелді ауданы білім бөлімінің Рассвет негізгі орта мектебі" комуналдық мемлекеттік мекемесі ғимараты жанындағы тақта
19
Ақсай ауылы
Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Амангелді ауданы білім бөлімінің Бүйректал жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимараты жанындағы тақта
20
Байғабыл ауылы
Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Амангелді ауданы білім бөлімінің А.Нұрманов атындағы жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимараты жанындағы тақта
21
Жаңатұрмыс ауылы
Ауылдың орталық көшесіндегі тақта
22
Жетібай аулы
Ауылдың орталық көшесіндегі тақта
23
Құмкешу ауылы
Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Амангелді ауданы білім бөлімінің Құмкешу жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимараты жанындағы тақта
24
Айтбай ауылы
Ауылдың орталық көшесіндегі тақта
25
Үрпек ауылы
Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Амангелді ауданы білім бөлімінің Жаңа ауыл жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимараты жанындағы тақта
26
Қосжан ауылы
Ауылдың орталық көшесіндегі тақта
27
Ағаштыкөл ауылы
Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Амангелді ауданы білім бөлімінің Ағаштыкөл бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимараты жанындағы тақта
28
Қарашатөбе ауылы
Ауылдың орталық көшесіндегі тақта
29
Қабырға ауылы
Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Амангелді ауданы білім бөлімінің Жұматай Сабыржанұлы атындағы негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимараты жанындағы тақта
30
Жаңатай ауылы
Ауылдың орталық көшесіндегі тақта