Об утверждении Положения о государственном учреждении "Управление строительства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог Павлодарской области"
Постановление акимата Павлодарской области от 10 февраля 2014 года N 20/2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 24 февраля 2014 года N 3711. Утратило силу постановлением акимата Павлодарской области от 26 июня 2017 года № 179/3 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования)
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Павлодарской области от 26.06.2017 № 179/3 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 1 марта 2011 года "О государственном имуществе", Указом Президента Республики Казахстан от 29 октября 2012 года N 410 "Об утверждении Типового положения государственного органа Республики Казахстан" акимат Павлодарской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемое Положение о государственном учреждении "Управление строительства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог Павлодарской области".
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на первого заместителя акима области Турганова Д.Н.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким области К. Бозумбаев
Утверждено
постановлением акимата
Павлодарской области
от 10 февраля 2014 года N 20/2
Положение о государственном учреждении "Управление
строительства, пассажирского транспорта и
автомобильных дорог Павлодарской области"
1. Общие положения
1. Государственное учреждение "Управление строительства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог Павлодарской области" является государственным органом Республики Казахстан, осуществляющим государственную политику в сферах строительной деятельности, пассажирского транспорта и автомобильных дорог общего пользования областного значения, сети телекоммуникаций (телефонной, сотовой связи и телерадиовещания) и почтовой связи.
2. Государственное учреждение "Управление строительства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог Павлодарской области" ведомств не имеет.
3. Государственное учреждение "Управление строительства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог Павлодарской области" осуществляет свою деятельность в соответствии с Конституцией Республики Казахстан, законами Республики Казахстан, актами Президента и Правительства Республики Казахстан, иными нормативными правовыми актами, а также настоящим Положением.

"Павлодар облысының құрылыс, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы" мемлекеттік мекемесі туралы ережені бекіту туралы
Павлодар облыстық әкімдігінің 2014 жылғы 10 ақпандағы N 20/2 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 24 ақпанда N 3711 болып тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облыстық әкімдігінің 2017 жылғы 26 маусымдағы № 179/3 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облыстық әкімдігінің 26.06.2017 № 179/3 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына, Қазақстан Республикасының 2011 жылғы 1 наурыздағы "Мемлекеттік мүлік туралы" Заңына, Қазақстан Республикасы Президентінің 2012 жылғы 29 қазандағы "Қазақстан Республикасы мемлекеттік органының үлгі ережесін бекіту туралы" N 410 Жарлығына сәйкес Павлодар облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған "Павлодар облысының құрылыс, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы" мемлекеттік мекемесі туралы ереже бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің бірінші орынбасары Д.Н. Тұрғановқа жүктелсін.
3. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі Қ. Бозымбаев
Павлодар облысы әкімдігінің
2014 жылғы 10 ақпандағы
N 20/2 қаулысымен
бекітілді
"Павлодар облысының құрылыс, жолаушылар
көлігі және автомобиль жолдары басқармасы"
мемлекеттік мекемесі туралы ереже
1. Жалпы ережелер
1. "Павлодар облысының құрылыс, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы" мемлекеттік мекемесі құрылыс қызметі, жолаушылар көлігі, облыстық маңызы бар жалпы пайдаланымдағы автомобиль жолдары, телекоммуникациялар желісі (телефон, ұялы байланыс және телерадио тарату) және почталық байланыс салаларында мемлекеттік саясатты жүзеге асыратын Қазақстан Республикасының мемлекеттік органы болып табылады.
2. "Павлодар облысының құрылыс, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы" мемлекеттік мекемесінің ведомстволары жоқ.
3. "Павлодар облысының құрылыс, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы" мемлекеттік мекемесі өз қызметін Қазақстан Республикасының Конституциясына және заңдарына, Қазақстан Республикасының Президенті мен Үкіметінің актілеріне, өзге де нормативтік құқықтық актілерге, сондай-ақ осы Ережеге сәйкес жүзеге асырады.

4. Государственное учреждение "Управление строительства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог Павлодарской области" является юридическим лицом в организационно-правовой форме государственного учреждения, имеет печати и штампы со своим наименованием на государственном языке, бланки установленного образца, в соответствии с законодательством Республики Казахстан счета в органах казначейства.
5. Государственное учреждение "Управление строительства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог Павлодарской области" вступает в гражданско-правовые отношения от собственного имени.
6. Государственное учреждение "Управление строительства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог Павлодарской области" имеет право выступать стороной гражданско-правовых отношений от имени государства, если оно уполномочено на это в соответствии с законодательством.
7. Государственное учреждение "Управление строительства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог Павлодарской области" по вопросам своей компетенции в установленном законодательством порядке принимает решения, оформляемые приказами руководителя государственного учреждения "Управление строительства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог Павлодарской области" и другими актами, предусмотренными законодательством Республики Казахстан.
8. Структура и лимит штатной численности государственного учреждения "Управление строительства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог Павлодарской области" утверждаются в соответствии с действующим законодательством Республики Казахстан.
9. Местонахождение государственного учреждения "Управление строительства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог Павлодарской области": Республика Казахстан, Павлодарская область, 140000, город Павлодар, улица Ленина, 59.
10. Режим работы государственного учреждения "Управление строительства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог Павлодарской области":
понедельник – пятница с 9.00 часов до 18.30 часов, обеденный перерыв с 13.00 часов до 14.30 часов, выходные дни: суббота, воскресенье.
11. Полное наименование государственного учреждения на государственном языке – "Павлодар облысының құрылыс, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы" мемлекеттік мекемесі;
на русском языке – государственное учреждение "Управление строительства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог Павлодарской области".
12. Учредителем государственного учреждения "Управление строительства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог Павлодарской области" является государство в лице акимата Павлодарской области.
Государственное учреждение "Управление строительства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог Павлодарской области" возникло в результате реорганизации путем слияния государственного учреждения "Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог Павлодарской области" и государственного учреждения "Управление строительства Павлодарской области", является их правопреемником в отношении прав и обязанностей в соответствии с передаточным актом, включая и обязательства оспариваемые сторонами.

4. "Павлодар облысының құрылыс, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы" мемлекеттік мекемесі ұйымдық-құқықтық нысанындағы заңды тұлға болып табылады, мемлекеттік тілде өз атауы бар мөрлері мен мөртаңбалары, белгіленген үлгідегі бланкілері, сондай-ақ Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес қазынашылық органдарында шоттары болады.
5. "Павлодар облысының құрылыс, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы" мемлекеттік мекемесі азаматтық-құқықтық қатынастарға өз атынан түседі.
6. "Павлодар облысының құрылыс, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы" мемлекеттік мекемесінің егер заңнамаға сәйкес осыған уәкілеттік берілген болса, мемлекеттің атынан азаматтық-құқықтық қатынастардың тарапы болуға құқығы бар.
7. "Павлодар облысының құрылыс, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы" мемлекеттік мекемесі өз құзіретінің мәселелері бойынша заңнамада белгіленген тәртіппен "Павлодар облысының құрылыс, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы" мемлекеттік мекемесі басшысының бұйрықтарымен және Қазақстан Республикасының заңнамасында көзделген басқа да актілермен ресімделетін шешімдер қабылдайды.
8. "Павлодар облысының құрылыс, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы" мемлекеттік мекемесінің құрылымы мен штат санының лимиті қолданыстағы заңнамаға сәйкес бекітіледі.
9. "Павлодар облысының құрылыс, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы" мемлекеттік мекемесінің орналасқан жері: Қазақстан Республикасы, Павлодар облысы, 140000, Павлодар қаласы, Ленин көшесі, 59-үй.
10.1 "Павлодар облысының құрылыс, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы" мемлекеттік мекемесінің жұмыс тәртібі:
дүйсенбі – жұма сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін, түскі үзіліс сағат 13.00-ден 14.30-ға дейін, демалыс күндері: сенбі, жексенбі.
11. Мемлекеттік мекеменің мемлекеттік тілдегі толық атауы – "Павлодар облысының құрылыс, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы" мемлекеттік мекемесі;
орыс тілдегі – государственное учреждение "Управление строительства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог Павлодарской области".
12. Мемлекет Павлодар облысының әкімдігі тұлғасында "Павлодар облысының құрылыс, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы" мемлекеттік мекемесінің құрылтайшысы болып табылады.
"Павлодар облысының құрылыс, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы" мемлекеттік мекемесі "Павлодар облысының жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы" мемлекеттік мекемесі мен "Павлодар облысының құрылыс басқармасы" мемлекеттік мекемесінің бірігу жолымен қайта ұйымдастырылу нәтижесінде туындады, тапсыру актісіне сәйкес олардың құқықтары мен міндеттеріне қатысты және де тараптар дауласатын міндеттемелерді қоса алғанда, құқық иеленушісі болып табылады.

13. Настоящее Положение является учредительным документом государственного учреждения "Управление строительства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог Павлодарской области".
14. Финансирование деятельности государственного учреждения "Управление строительства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог Павлодарской области" осуществляется из областного бюджета.
15. Государственному учреждению "Управление строительства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог Павлодарской области" запрещается вступать в договорные отношения с субъектами предпринимательства на предмет выполнения обязанностей, являющихся функциями государственного учреждения "Управление строительства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог Павлодарской области".
Если государственному учреждению "Управление строительства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог Павлодарской области" законодательными актами предоставлено право осуществлять приносящую доходы деятельность, то доходы, полученные от такой деятельности, направляются в доход государственного бюджета.
2. Миссия, цель, предмет, основные задачи, функции,
права и обязанности государственного учреждения
"Управление строительства, пассажирского транспорта
и автомобильных дорог Павлодарской области"
16. Миссия государственного учреждения "Управление строительства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог Павлодарской области": проведение государственной политики по вопросам строительной деятельности, пассажирского транспорта, автомобильных дорог общего пользования областного значения, сети телекоммуникаций (телефонной, сотовой связи и телерадиовещания) и почтовой связи.
17. Целью государственного учреждения "Управление строительства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог Павлодарской области" является проведение государственной политики, направленной на развитие строительной деятельности, пассажирского транспорта, автомобильных дорог общего пользования областного значения, сети телекоммуникаций (телефонной, сотовой связи и телерадиовещания) и почтовой связи.
18. Предметом деятельности государственного учреждения "Управление строительства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог Павлодарской области" является реализация на областном уровне мероприятий по вопросам строительной деятельности, пассажирского транспорта, автомобильных дорог общего пользования областного значения, сети телекоммуникаций (телефонной, сотовой связи и телерадиовещания) и почтовой связи.
19. Задачи:
1) разработка областной политики по развитию строительной деятельности, пассажирского транспорта и автомобильных дорог общего пользования областного значения, сети телекоммуникаций (телефонной, сотовой связи и телерадиовещания) и почтовой связи, обеспечение мониторинга и анализа исполнения законодательных и иных нормативных правовых актов в сферах пассажирского транспорта, автомобильных дорог общего пользования областного значения, сети телекоммуникаций (телефонной, сотовой связи и телерадиовещания) и почтовой связи;

13. Осы ереже "Павлодар облысының құрылыс, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы" мемлекеттік мекемесінің құрылтай құжаты болып табылады.
14. "Павлодар облысының құрылыс, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы" мемлекеттік мекемесінің қызметін қаржыландыру облыстық бюджеттен жүзеге асырылады.
15. "Павлодар облысының құрылыс, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы" мемлекеттік мекемесіне кәсіпкерлік субъектілерімен "Павлодар облысының құрылыс, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы" мемлекеттік мекемесінің функциялары болып табылатын міндеттерді орындау тұрғысында шарттық қатынастарға түсуге тыйым салынады.
Егер "Павлодар облысының құрылыс, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы" мемлекеттік мекемесіне заңнамалық актілермен кірістер әкелетін қызметті жүзеге асыру құқығы берілсе, онда осындай қызметтен алынған кірістер республикалық бюджеттің кірісіне жіберіледі.
2. "Павлодар облысының құрылыс, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы" мемлекеттік мекемесінің миссиясы, мақсаты, пәні, негізгі міндеттері, функциялары, құқықтары мен міндеттері
16. "Павлодар облысының құрылыс, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы" мемлекеттік мекемесінің миссиясы: құрылыс қызметі, жолаушылар көлігі, облыстық маңызы бар жалпы пайдаланымдағы автомобиль жолдары, телекоммуникациялар желісі (телефон, ұялы байланыс және телерадио тарату) және почталық байланыс мәселелері бойынша мемлекеттік саясатты жүргізу.
17. Құрылыс қызметін, жолаушылар көлігін, облыстық маңызы бар жалпы пайдаланымдағы автомобиль жолдарын, телекоммуникациялар желісі (телефон, ұялы байланыс және телерадио тарату) және почталық байланысты дамытуға бағытталған мемлекеттік саясатты жүргізу "Павлодар облысының құрылыс, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы" мемлекеттік мекемесінің мақсаты болып табылады.
18. Құрылыс қызметі, жолаушылар көлігі, облыстық маңызы бар жалпы пайдаланымдағы автомобиль жолдары, телекоммуникациялар желісі (телефон, ұялы байланыс және телерадио тарату) және почталық байланыс мәселелері бойынша іс-шараларды облыс деңгейінде іске асыру "Павлодар облысының құрылыс, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы" мемлекеттік мекемесі қызметінің мәні болып табылады.
19. Міндеттері:
1) құрылыс қызметін, жолаушылар көлігін, облыстық маңызы бар жалпы пайдаланымдағы автомобиль жолдарын, телекоммуникациялар желісі, (телефон, ұялы байланыс және телерадио тарату) және почталық байланысты дамытуға бағытталған облыстық саясатты әзірлеу, жолаушылар көлігі, облыстық маңызы бар жалпы пайдаланымдағы автомобиль жолдары, телекоммуникациялар желісі (телефон, ұялы байланыс және телерадио тарату) және почталық байланыс салаларында заңнамалық және өзге де нормативтік құқықтық актілердің орындалуына монторинг жүргізуді және талдауды қамтамасыз ету;

2) развитие строительной деятельности, областной инфраструктуры поддержки пассажирского транспорта, автомобильных дорог общего пользования областного значения, сети телекоммуникаций (телефонной, сотовой связи и телерадиовещания) и почтовой связи;
3) разработка мер по созданию условий, благоприятствующих деятельности строительства, предприятий пассажирского транспорта Павлодарской области, по развитию, ремонту и содержанию автомобильных дорог общего пользования областного значения, развитию рынка услуг сети телекоммуникаций (телефонной, сотовой связи и телерадиовещания) и почтовой связи;
4) организация системы мониторинга и прогноза в курируемых отраслях, разработка мер по координации работы пассажирского транспорта, сети телекоммуникаций (телефонной, сотовой связи и телерадиовещания) и почтовой связи;
5) разработка приоритетов в сферах строительной деятельности, пассажирского транспорта, автомобильных дорог общего пользования областного значения, сети телекоммуникаций (телефонной, сотовой связи и телерадиовещания) и почтовой связи;
6) обеспечение соблюдения качества стандартов, а также регламентов при оказании государственных услуг.
20. Функции:
1) реализация государственной политики и осуществление координации в области строительства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог общего пользования областного значения, сети телекоммуникаций (телефонной, сотовой связи и телерадиовещания) и почтовой связи;
2) разработка, реализация, анализ, оценка и прогнозирование стратегических, среднесрочных, социально-экономических планов развития Павлодарской области в сферах строительной деятельности, пассажирского транспорта, автомобильных дорог общего пользования областного значения, сети телекоммуникаций (телефонной, сотовой связи и телерадиовещания) и почтовой связи, участие в процессе разработки инвестиционных программ и проектов;
3) разработка и реализация бюджетных областных программ по развитию строительной деятельности, пассажирского транспорта, автомобильных дорог общего пользования областного значения, сети телекоммуникаций (телефонной, сотовой связи и телерадиовещания) и почтовой связи;
4) разработка и реализация мероприятий по развитию и эффективному управлению строительной деятельностью, автомобильными дорогами общего пользования областного значения, сети телекоммуникаций (телефонной, сотовой связи и телерадиовещания) и почтовой связи, пассажирским транспортом Павлодарской области;
5) разработка системы мер по развитию рынка услуг, предоставляемых предприятиями пассажирского автомобильного, речного, железнодорожного, воздушного транспорта;

2) құрылыс қызметін, жолаушылар көлігін, облыстық маңызы бар жалпы пайдаланымдағы автомобиль жолдарын, телекоммуникациялар желісін, (телефон, ұялы байланыс және телерадио тарату) және почталық байланысты қолдаудың облыстық инфрақұрылымын дамыту;
3) құрылыс қызметінің, Павлодар облысының жолаушылар көлігі кәсіпорындарының, облыстық маңызы бар жалпы пайдаланымдағы автомобиль жолдарын дамыту, жөндеу және ұстау, телекоммуникация желісі (телефон, ұялы байланыс және телерадио тарату) және почталық байланыс қызметтерінің нарығын дамыту бойынша қолайлы болатын жағдайлар жасау бойынша шараларды әзірлеу;
4) жетекші салаларда мониторинг және болжамдау жүйесін ұйымдастыру, жолаушылар көлігі, телекоммуникациялар желісі, (телефон, ұялы байланыс және телерадио тарату) және почталық байланыс жұмысын үйлестіру бойынша шараларды әзірлеу;
5) құрылыс қызметі, жолаушылар көлігі, облыстық маңызы бар жалпы пайдаланымдағы автомобиль жолдары, телекоммуникациялар желісі (телефон, ұялы байланыс және телерадио тарату) және почталық байланыс салаларында басымдықтарды әзірлеу;
6) мемлекеттік қызметтерді көрсету кезінде стандарттар сапасының, сондай-ақ регламенттердің сақталуын қамтамасыз ету.
20. Функциялары:
1) құрылыс қызметі, жолаушылар көлігі, облыстық маңызы бар жалпы пайдаланымдағы автомобиль жолдары, телекоммуникациялар желісі (телефон, ұялы байланыс және телерадио тарату) және почталық байланыс саласында мемлекеттік саясатты іске асыру және үйлестіруді жүзеге асыру;
2) құрылыс қызметі, жолаушылар көлігі, облыстық маңызы бар жалпы пайдаланымдағы автомобиль жолдары, телекоммуникациялар желісі (телефон, ұялы байланыс және телерадио тарату) және почталық байланыс салаларында Павлодар облысының стратегиялық, ортамерзімді, әлеуметтік-экономикалық даму жоспарларын әзірлеу, іске асыру, талдау, бағалау және болжамдау, инвестициялық бағдарламаларды және жобаларды әзірлеу үрдісіне қатысу;
3) құрылыс қызметін, жолаушылар көлігін, облыстық маңызы бар жалпы пайдаланымдағы автомобиль жолдарын, телекоммуникациялар желісін (телефон, ұялы байланыс және телерадио тарату) және почталық байланысты дамыту жөніндегі облыстық бюджеттік бағдарламаларды әзірлеу және іске асыру;
4) Павлодар облысының облыстық маңызы бар жалпы пайдаланымдағы автомобиль жолдарын, жолаушылар көлігін, телекоммуникациялар желісі (телефон, ұялы байланыс және телерадио тарату) және почталық байланысты дамыту мен тиімді басқару жөніндегі іс-шараларды әзірлеу және іске асыру;
5) автомобиль, өзен, теміржол, әуе жолаушылар көлігі кәсіпорындары көрсететін қызметтер нарығын дамыту жөніндегі шаралар жүйесін әзірлеу;

6) проведение анализа состояния деятельности предприятий сети телекоммуникаций (телефонной, сотовой связи и телерадиовещания) и почтовой связи в регионе, содействие повышению ее активности;
7) содействие эффективному функционированию почтовой связи на территории Павлодарской области;
8) содействие в разработке проектов нормативных правовых актов в сфере строительной деятельности, пассажирского транспорта и автомобильных дорог общего пользования областного значения;
9) выработка предложений по устранению причин снижения темпов социально-экономического развития курируемых отраслей;
10) осуществление функций администратора программ по:
государственным закупкам работ на промышленное гражданское строительство, строительство, реконструкцию, капитальный, средний, текущий ремонты, содержание автомобильных дорог общего пользования областного значения, оформление отвода земли, на осуществление технического и авторского надзора за промышленным гражданским строительством, строительством, реконструкцией, капитальным и средним ремонтом автомобильных дорог общего пользования областного значения;
субсидированию убытков перевозчика, связанных с осуществлением пассажирских перевозок по социально значимым железнодорожным сообщениям;
11) осуществление прав владения и пользования государственным пакетом акций акционерных обществ и долями участия в товариществах с ограниченной ответственностью, субъекта права государственных юридических лиц, в случаях, предусмотренных актами акимата и акима области, иными нормативными правовыми актами, в том числе принятие решений в отношении них, аналогично компетенции уполномоченных органов соответствующей отрасли;
12) осуществление функций заказчика и организатора конкурсов в процессе проведения государственных закупок товаров, работ и услуг, осуществление контроля за целевым и эффективным расходованием средств, выделенных на эти цели;
13) ведение реестра автовокзалов и автостанций на территории области;
14) ведение реестра регулярных междугородних внутриобластных маршрутов, соединяющих населенные пункты (поселки, села) между собой и районными центрами вне одного района области, а также с областным центром, автомобильных перевозок пассажиров и багажа.
15) организация профессиональной переподготовки и повышения квалификации, аттестации государственных служащих государственного учреждения "Управление строительства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог Павлодарской области";
16) решение вопросов, связанных с прохождением государственной службы работников государственного учреждения "Управление строительства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог Павлодарской области";

6) өңірдегі телекоммуникациялар желісі (телефон, ұялы байланыс және телерадио тарату) және почталық байланыс кәсіпорындары қызметінің жай-күйін талдау, оның белсенділігін арттыруға жәрдемдесу;
7) Павлодар облысының аумағында почталық байланыстың тиімді қызмет етуіне жәрдемдесу;
8) құрылыс қызметі, жолаушылар көлігі және жалпы пайдаланымдағы облыстық маңызы бар автомобиль жолдары саласындағы нормативтік құқықтық актілер жобаларын әзірлеуге жәрдемдесу;
9) жетекшілік ететін салалардың әлуметтік-экономикалық даму қарқынының төмендеу себептерін жою жөнінде ұсыныстар дайындау;
10) Мыналар:
өнеркәсіптік азаматтық құрылысын, облыстық маңызы бар жалпы пайдаланымдағы автомобиль жолдарын салу, қайта жаңарту, күрделі, орташа, ағымдағы жөндеу, ұстау, жер беруді ресімдеу, өнеркәсіптік азаматтық құрылысты, облыстық маңызы бар жалпы пайдаланымдағы автомобиль жолдарын салуды, қайта жанартуды, күрделі және орташа жөндеуді техникалық және авторлық қадағалауды жүзеге асыру жұмыстарын мемлекеттік сатып алу;
әлеуметтік маңызды теміржол қатынасы бойынша жолаушылар тасымалын жүзеге асырумен байланысты тасымалдаушының шығындарын субсидиялау бағдарламалары бойынша әкімшінің функцияларын жүзеге асыру;
11) облыс әкімдігі мен әкімінің актілерімен, өзге де нормативтік құқықтық актілерімен көзделген жағдайда, акционерлік қоғамдардың мемлекеттік акциялар пакетін және жауапкершілігі шектеулі серіктестігіндегі қатысу үлестерін иелену және пайдалану құқығын, мемлекеттік заңды тұлғалардың құқық субъектісінің өкілеттіктерін жүзеге асыру, соның ішінде тиісті саланың уәкілетті органдарының құзыретіне ұқсас оларға қатысты шешімдерді қабылдау;
12) тауарларды, жұмыстарды және қызметтерді мемлекеттік сатып алуларды өткізу үдерісінде конкурстарға тапсырыс беруші мен оны ұйымдастырушысының функцияларын жүзеге асыру, осы мақсаттарға бөлінген қаражаттың мақсатты және тиімді жұмсалуына бақылауды жүзеге асыру;
13) облыс аумағындағы автовокзалдар және автостанциялардың тізілімін жүргізу;
14) елді мекендерді (кенттерді, селоларды) бір-бірімен және облыстың бір ауданынан тыс аудандық орталықтармен, облыстық орталықпен байланыстыратын тұрақты қалааралық облысішілік бағыттардың, сондай-ақ жолаушылар мен жүкті автомобильмен тасымалдаудың тізілімін жүргізу;
15) "Павлодар облысының құрылыс, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы" мемлекеттік мекемесінің мемлекеттік қызметшілерін кәсіби қайта даярлауды және біліктілігін арттыруды, аттестациялауды ұйымдастыру;
16) "Павлодар облысының құрылыс, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы" мемлекеттік мекемесі қызметкерлерінің мемлекеттік қызметті өткеруіне байланысты мәселелерді шешу;

17) осуществление взаимодействия с государственными органами, должностными лицами для реализации задач, возложенных на государственное учреждение "Управление строительства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог Павлодарской области";
18) исполнение и организация исполнения поручений акима, актов акимата и акима области;
19) установление и постоянное развитие связей с общественностью через средства массовой информации;
20) разработка планов деятельности государственного учреждения "Управление строительства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог Павлодарской области";
21) участие в организации единой электронной системы Павлодарской области с созданием соответствующих банков данных;
22) осуществление внутреннего контроля:
деятельности управления с целью повышения качества и производительности работы;
финансово-хозяйственной деятельности в подведомственных организациях;
23) оказание государственной услуги "Выдача разрешения на размещение наружной (визуальной) рекламы на объектах стационарного размещения рекламы в полосе отвода автомобильных дорог общего пользования областного и районного значения", "Выдача лицензии, переоформление, выдача дубликатов лицензии для занятия деятельностью по нерегулярной перевозке пассажиров автобусами, микроавтобусами в междугородном межобластном, межрайонном (междугородном внутриобластном) и международном сообщениях, а также регулярной перевозке пассажиров автобусами, микроавтобусами в международном сообщении", "Выдача международного сертификата технического осмотра", "Выдача удостоверений на право управления самоходными маломерными судами" физическим и юридическим лицам;
24) реализация государственной политики в сфере автомобильного транспорта, автомобильных дорог и дорожной деятельности;
25) Исключен постановлением акимата Павлодарской области от 17.03.2015 N 73/3 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
26) Исключен постановлением акимата Павлодарской области от 17.03.2015 N 73/3 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
27) Исключен постановлением акимата Павлодарской области от 17.03.2015 N 73/3 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
28) согласование операторам технического осмотра графиков проведения обязательного технического осмотра в пределах региона деятельности.
29) выполняет функции единого организатора государственных закупок товаров, работ и услуг по Павлодарской области, определяемые акимом Павлодарской области в соответствии с действующим законодательством;

17) "Павлодар облысының құрылыс, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы" мемлекеттік мекемесіне жүктелген міндеттерді іске асыру үшін мемлекеттік органдармен, лауазымды тұлғалармен өзара іс-қимыл жасауды жүзеге асыру;
18) облыс әкімінің тапсырмаларын, әкімдігі мен әкімінің актілерін орындау мен орындалуын ұйымдастыру;
19) бұқаралық ақпарат құралдары арқылы жұртшылықпен байланыс орнату және тұрақты дамыту;
20) "Павлодар облысының құрылыс, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы" мемлекеттік мекемесі қызметінің жоспарларын әзірлеу;
21) тиісті дерекқор құрумен Павлодар облысының бірыңғай электрондық жүйесін ұйымдастыруға қатысу;
22) мыналарға:
жұмыстың сапасы мен өнімділігін арттыру мақсатында басқарма қызметіне;
ведомстволық бағыныстағы ұйымдардың қаржылық-шаруашылық қызметіне бақылауды жүзеге асыру;
23) Жеке және заңды тұлғаларға "Облыстық және аудандық маңызы бар жалпы пайдаланымдағы, сондай-ақ елді мекендердегі жолдарының жолақ бөлігінде (корнекі) жарнама орналастыруға рұқсат беру", "Жолаушыларды облысаралық, ауданаралық (облысішілік қалааралық) және халықаралық байланыста автобустармен, шағын автобустармен тұрақты емес тасымалдау, сондай-ақ жолаушыларды халықаралық автобустармен, шағын автобустармен тұрақты тасымалдау қызметімен айналысу үшін лицензия беру, қайта ресімдеу, лицензияның тұпнұсқаларын беру" "Халықаралық техникалық байқау сертификатын беру", "Шағын көлемдi өздігінен жүзетін кемелердi басқару құқығына куәлiктер беру" мемлекеттік қызметтерін көрсету;
24) автомобиль көлігі, автомобиль жолдары және жол қызметі саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру;
25) Алып тасталды - Павлодар облыстық әкімдігінің 17.03.2015 N 73/3 (алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
26) Алып тасталды - Павлодар облыстық әкімдігінің 17.03.2015 N 73/3 (алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
27) Алып тасталды - Павлодар облыстық әкімдігінің 17.03.2015 N 73/3 (алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
28) техникалық байқау операторларына қызмет өңірі шегінде міндетті техникалық байқауды өткізу кестесін келісімдеу.
29) Павлодар облысының әкімімен анықталатын қолданыстағы заңнамаға сәйкес Павлодар облысы бойынша тауарларды, жұмыстар мен қызмет көрсетулері мемлекеттік сатып алуды бірыңғай ұйымдастырушы функциясын атқарады;

30) учет курсов по подготовке судоводителей маломерных судов;
31) согласование проектирования, размещения, строительства и эксплуатации береговых объектов;
32) ведение реестра физических и юридических лиц, подавших уведомление о начале осуществления деятельности по специальной подготовке водителей автотранспортных средств, осуществляющих перевозки опасных грузов в международном и внутриреспубликанском сообщениях;
33) утверждение порядка и условий эксплуатации платных автомобильных дорог и мостовых переходов общего пользования областного и районного значения;
34) утверждение порядка и условий классификации, автомобильных дорог общего пользования областного и районного значения;
35) принятие решения об использовании автомобильной дороги (участка) общего пользования областного и районного значения на платной основе;
36) утверждение правил взимания платы за проезд по платной автомобильной дороге общего пользования областного и районного значения;
37) утверждение перечня автомобильных дорог общего пользования областного и районного значения;
38) утверждение наименований индексов автомобильных дорог общего пользования областного и районного значения;
39) утверждение порядка размещения наружной (визуальной) рекламы в полосе отвода автомобильных дорог общего пользования областного и районного значения.
Сноска. Пункт 20 с изменениями, внесенными постановлениями акимата Павлодарской области от 26.08.2014 N 280/8 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования); от 17.03.2015 N 73/3 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
21. Права и обязанности:
1) вносить на рассмотрение акимата и акима области предложения по основным направлениям развития, оперативному решению проблем строительной деятельности, пассажирского транспорта, автомобильных дорог общего пользования областного значения, сети телекоммуникаций (телефонной, сотовой связи и телерадиовещания) и почтовой связи;
2) запрашивать и получать в установленном порядке по согласованию с государственными органами, должностными лицами, организациями и гражданами информацию по вопросам, связанным с исполнением задач, поставленных перед государственным учреждением "Управление строительства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог Павлодарской области";
3) привлекать к работе специалистов других исполнительных органов, финансируемых из местных бюджетов, по согласованию с их руководителями;
4) взаимодействовать с государственными органами, предприятиями, организациями по вопросам строительной деятельности, пассажирского транспорта, автомобильных дорог общего пользования областного значения, сети телекоммуникаций (телефонной, сотовой связи и телерадиовещания) и почтовой связи;

30) шағын көлемді кемелердің кеме жүргізушілерін даярлау жөніндегі курстарды есепке алу;
31) жағалау объектілерін жобалауды, орналастыруды, салуды және пайдалануды келісу;
32) халықаралық және республикаiшiлік қатынастарда қауiптi жүктердi тасымалдауды жүзеге асыратын автокөлiк құралдарының жүргiзушiлерiн арнайы даярлау жөніндегі қызметті жүзеге асыруды бастағаны туралы хабарлама берген жеке және заңды тұлғалардың тізілімін жүргізу;
33) облыстық және аудандық маңызы бар жалпыға ортақ пайдаланылатын ақылы автомобиль жолдарын және көпiр өткелдерiн пайдалану тәртібі мен шарттарын бекіту;
34) облыстық және аудандық маңызы бар жалпыға ортақ пайдаланылатын автомобиль жолдарын сыныптау тәртібі мен шарттарын бекіту;
35) облыстық және аудандық маңызы бар жалпыға ортақ пайдаланылатын автомобиль жолын (жол учаскесін) ақылы негізде пайдалану туралы шешім қабылдау;
36) облыстық және аудандық маңызы бар жалпыға ортақ пайдаланылатын автомобиль жолдарының жолға бөлiнген белдеуінде сыртқы (көрнекі) жарнаманы орналастыру тәртібін бекіту;
37) облыстық және аудандық маңызы бар жалпыға ортақ пайдаланылатын ақылы автомобиль жолымен жүріп өту үшін ақы алу қағидаларын бекіту;
38) облыстық және аудандық маңызы бар жалпыға ортақ пайдаланылатын автомобиль жолдарының тізбесін бекіту;
39) облыстық және аудандық маңызы бар жалпыға ортақ пайдаланылатын автомобиль жолдарының индекстерінің атауларын бекіту.
Ескерту. 20-тармаққа өзгерістер енгізілді - Павлодар облыстық әкімдігінің 26.08.2014 N 280/8 (жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі); 17.03.2015 N 73/3 (алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулыларымен.
21. Құқықтары мен мiндеттерi:
1) облыс әкімдігі мен әкімінің қарауына құрылыс қызметін, жолаушылар көлігін, автомобиль жолдарын, телекоммуникациялар желісін (телефон, ұялы байланыс және телерадио тарату) және почталық байланысты дамытудың негізгі бағыттары, проблемаларды жедел шешу жөнінде ұсыныстар енгізу;
2) "Павлодар облысының құрылыс, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы" мемлекеттік мекемесі алдында қойылған міндеттерді орындауға байланысты мәселелер бойынша ақпаратты белгіленген тәртіпте мемлекеттік органдардың, лауазымды тұлғалардың, ұйымдар мен азаматтардың келісімі бойынша сұрату және алу;
3) жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын басқа да атқарушы органдардың мамандарын олардың басшыларының келісімі бойынша жұмысқа тарту;
4) мемлекеттік органдармен, кәсіпорындармен, ұйымдармен құрылыс қызметі, жолаушылар көлігі, облыстық маңызы бар жалпы пайдаланымдағы автомобиль жолдары, телекоммуникациялар желісі (телефон, ұялы байланыс және телерадио тарату) және почталық байланыс мәселелері бойынша өзара іс-қимыл жасау;

5) представлять интересы государственного учреждения "Управление строительства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог Павлодарской области" в государственных органах, суде;
6) заключать договоры, соглашения в пределах своей компетенции.
3. Организация деятельности государственного учреждения
"Управление строительства, пассажирского транспорта и
автомобильных дорог Павлодарской области"
22. Руководство государственным учреждением "Управление строительства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог Павлодарской области" осуществляется первым руководителем, который несет персональную ответственность за выполнение возложенных на государственное учреждение "Управление строительства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог Павлодарской области" задач и осуществление им своих функций.
23. Первый руководитель государственного учреждения "Управление строительства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог Павлодарской области" назначается на должность и освобождается от должности акимом области в соответствии с действующим законодательством Республики Казахстан.
24. Первый руководитель государственного учреждения "Управление строительства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог Павлодарской области" имеет заместителей, которые назначаются на должности и освобождается от должностей в соответствии с действующим законодательством Республики Казахстан.
25. Полномочия первого руководителя государственного учреждения "Управление строительства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог Павлодарской области":
1) организует работу государственного учреждения "Управление строительства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог Павлодарской области", осуществляет руководство его деятельностью;
2) определяет функции и полномочия работников структурных подразделений государственного учреждения "Управление строительства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог Павлодарской области";
3) назначает на должности и освобождает от должностей работников государственного учреждения "Управление строительства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог Павлодарской области" в соответствии с законодательством Республики Казахстан;
4) осуществляет в порядке, установленном законодательством Республики Казахстан, поощрение работников государственного учреждения "Управление строительства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог Павлодарской области", оказание материальной помощи, наложение на них дисциплинарных взысканий;
5) издает приказы и дает указания по вопросам, входящим в его компетенцию, обязательные для выполнения всеми работниками государственного учреждения "Управление строительства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог Павлодарской области";

5) мемлекеттік органдарда, сотта "Павлодар облысының құрылыс, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы" мемлекеттік мекемесінің мүддесін білдіру;
6) өз құзыреті шегінде шарттар, келісімдер жасасу.
3. "Павлодар облысының құрылыс, жолаушылар көлігі
және автомобиль жолдары басқармасы" мемлекеттік
мекемесінің қызметін ұйымдастыру
22. "Павлодар облысының құрылыс, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы" мемлекеттік мекемесіне басшылықты "Павлодар облысының құрылыс, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы" мемлекеттік мекемесіне жүктелген мiндеттердiң орындалуына және оның функцияларын жүзеге асыруға дербес жауапты болатын бірінші басшы жүзеге асырады.
23. "Павлодар облысының құрылыс, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы" мемлекеттік мекемесінің бірінші басшысын Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес облыс әкімі қызметке тағайындайды және қызметтен босатады.
24. "Павлодар облысының құрылыс, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы" мемлекеттік мекемесі бірінші басшысының Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес қызметке тағайындалатын және қызметтен босатылатын орынбасарлары болады.
25. "Павлодар облысының құрылыс, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы" мемлекеттік мекемесі бірінші басшысының өкiлеттiгi:
1) "Павлодар облысының құрылыс, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы" мемлекеттік мекемесінің жұмысын ұйымдастырады, оның қызметін басқаруды жүзеге асырады;
2) "Павлодар облысының құрылыс, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы" мемлекеттік мекемесінің құрылымдық бөлімшелері қызметкерлерінің функциялары мен өкілеттіктерін белгілейді;
3) Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес "Павлодар облысының құрылыс, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы" мемлекеттік мекемесінің қызметкерлерін қызметке тағайындайды және қызметінен босатады;
4) Қазақстан Республикасының заңнамасымен белгіленген тәртіпте "Павлодар облысының құрылыс, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы" мемлекеттік мекемесінің қызметкерлеріне көтермелеуді, материалдық көмек көрсетуді, тәртіптік жазалар қолдануды жүзеге асырады;
5) өз құзіретіне жататын мәселелер бойынша "Павлодар облысының құрылыс, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы" мемлекеттік мекемесінің барлық қызметкерлері орындауға міндетті бұйрықтар шығарады және нұсқаулар береді;

6) утверждает Положения о структурных подразделениях государственного учреждения "Управление строительства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог Павлодарской области", должностные инструкции его работников;
7) представляет государственное учреждение "Управление строительства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог Павлодарской области" во всех государственных органах и иных организациях независимо от форм собственности в соответствии с действующим законодательством Республики Казахстан;
8) проводит совещания с участием руководителей подведомственных организаций;
9) обеспечивает разработку структуры государственного учреждения "Управление строительства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог Павлодарской области";
10) утверждает перспективные и текущие планы работы государственного учреждения "Управление строительства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог Павлодарской области";
11) противодействует коррупции и несет за это персональную ответственность.
Исполнение полномочий первого руководителя государственного учреждения "Управление строительства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог Павлодарской области" в период его отсутствия осуществляется лицом, его замещающим в соответствии с действующим законодательством.
26. Первый руководитель определяет полномочия своих заместителей в соответствии с действующим законодательством.
27. Взаимоотношения между государственным учреждением "Управление строительства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог Павлодарской области" и уполномоченным органом по управлению коммунальным имуществом (местным исполнительным органом области) регулируются действующим законодательством Республики Казахстан.
28. Взаимоотношения между государственным учреждением "Управление строительства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог Павлодарской области" и уполномоченным органом соответствующей отрасли регулируются действующим законодательством Республики Казахстан.
29. Взаимоотношения между администрацией государственного учреждения "Управление строительства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог Павлодарской области" и трудовым коллективом определяются в соответствии с Трудовым кодексом Республики Казахстан и коллективным договором.
4. Имущество государственного учреждения
"Управление строительства, пассажирского транспорта
и автомобильных дорог Павлодарской области"
30. Государственное учреждение "Управление строительства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог Павлодарской области" имеет на праве оперативного управления обособленное имущество в случаях, предусмотренных законодательством Республики Казахстан.
Имущество государственного учреждения "Управление строительства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог Павлодарской области" формируется за счет имущества, переданного ему собственником и иных источников, не запрещенных законодательством Республики Казахстан.

6) "Павлодар облысының құрылыс, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы" мемлекеттік мекемесінің құрылымдық бөлімшелері туралы ережелерді, оның қызметкерлерінің лауазымдық нұсқаулықтарын бекітеді;
7) меншік нысанына қарамастан барлық мемлекеттік органдарда және өзге де ұйымдарда Қазақстан Республикасының қолданыстағы заңнамасына сәйкес "Павлодар облысының құрылыс, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы" мемлекеттік мекемесінің атынан өкілдік етеді;
8) ведомстволық бағыныстағы ұйымдар басшыларының қатысуымен кеңестер өткізеді;
9) "Павлодар облысының құрылыс, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы" мемлекеттік мекемесінің құрылымын әзірлеуді қамтамасыз етеді;
10) "Павлодар облысының құрылыс, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы" мемлекеттік мекемесі перспективті және ағымдағы жұмыс жоспарларын бекітеді;
11) сыбайлас жемқорлыққа қарсы әрекет етеді және оған дербес жауап береді.
"Павлодар облысының құрылыс, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы" мемлекеттік мекемесінің бірінші басшысы болмаған кезеңде оның өкiлеттiктерiн қолданыстағы заңнамаға сәйкес оны алмастыратын тұлға орындайды.
26. Бірінші басшы өз орынбасарларының өкілеттіктерін қолданыстағы заңнамаға сәйкес белгілейді.
27. "Павлодар облысының құрылыс, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы" мемлекеттік мекемесі және коммуналдық мүлікті басқару жөніндегі уәкілетті орган (облыстың жергілікті атқарушы органы) арасындағы қарым-қатынас Қазақстан Республикасының қолданыстағы заңнамасымен реттеледі.
28. "Павлодар облысының құрылыс, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы" мемлекеттік мекемесі мен тиісті саланың уәкілетті органы арасындағы қарым-қатынас Қазақстан Республикасының қолданыстағы заңнамасымен реттеледі.
29. "Павлодар облысының құрылыс, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы" мемлекеттік мекемесінің әкімшілігі мен еңбек ұжымының арасындағы қарым-қатынас Қазақстан Республикасының Еңбек кодексіне және ұжымдық келісім шартқа сәйкес анықталады.
4. "Павлодар облысының құрылыс, жолаушылар көлігі
және автомобиль жолдары басқармасы"
мемлекеттік мекемесінің органның мүлкі
30. "Павлодар облысының құрылыс, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы" мемлекеттік мекемесінің Қазақстан Республикасының заңнамасында көзделген жағдайларда жедел басқару құқығында оқшауланған мүлкi болу мүмкін.
"Павлодар облысының құрылыс, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы" мемлекеттік мекемесінің мүлкі оған меншік иесі берген мүлік және Қазақстан Республикасы заңнамасында тыйым салынбаған өзге де көздер есебінен қалыптастырылады.

31. Имущество, закрепленное за государственным учреждением "Управление строительства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог Павлодарской области", относится к областной коммунальной собственности.
32. Государственное учреждение "Управление строительства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог Павлодарской области" не вправе самостоятельно отчуждать или иным способом распоряжаться закрепленным за ним имуществом и имуществом, приобретенным за счет средств, выданных ему по плану финансирования, если иное не установлено законодательством.
5. Реорганизация и упразднение (ликвидация) государственного
учреждения "Управление строительства, пассажирского транспорта
и автомобильных дорог Павлодарской области"
33. Реорганизация и упразднение государственного учреждения "Управление строительства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог Павлодарской области" осуществляются в соответствии с законодательством Республики Казахстан.
34. При ликвидации государственного учреждения "Управление строительства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог Павлодарской области" имущество, оставшееся после удовлетворения требований кредиторов, остается в областной коммунальной собственности.
"Перечень организаций, находящихся в ведении государственного
учреждения "Управление строительства, пассажирского
транспорта и автомобильных дорог Павлодарской области":
Сноска. Постановление дополнено перечнем в соответствии с постановлением акимата Павлодарской области от 26.08.2014 N 280/8 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
1) Товарищество с ограниченной ответственностью "Сапаржай Павлодар";
2) Товарищество с ограниченной ответственностью "Павлодарвокзалсервис".

31. "Павлодар облысының құрылыс, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы" мемлекеттік мекемесіне бекітілген мүлiк облыстық коммуналдық меншiкке жатады.
32. Егер заңнамада өзгеше көзделмесе, "Павлодар облысының құрылыс, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы" мемлекеттік мекемесі өзiне бекiтiлген мүлiктi және қаржыландыру жоспары бойынша өзiне бөлiнген қаражат есебiнен сатып алынған мүлiктi өз бетiмен иелiктен шығаруға немесе оған өзгедей тәсiлмен билiк етуге құқығы жоқ.
5. "Павлодар облысының құрылыс, жолаушылар көлігі
және автомобиль жолдары басқармасы" мемлекеттік
мекемесінді қайта ұйымдастыру және (қысқарту) тарату
33. "Павлодар облысының құрылыс, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы" мемлекеттік мекемесін қайта ұйымдастыру және тарату Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес жүзеге асырылады.
34. "Павлодар облысының құрылыс, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы" мемлекеттік мекемесі таратылған жағдайда кредиторлардың талаптары қанағаттандырылғаннан кейін қалған мүлік облыстың коммуналдық меншігінде қалады.
"Павлодар облысының құрылыс, жолаушылар көлігі және
автомобиль жолдары басқармасы" мемлекеттік
мекемесінің қарамағындағы ұйымдардың тізбесі:
Ескерту. Қаулы тізбемен толықтырылды - Павлодар облыстық әкімдігінің 26.08.2014 N 280/8 (жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
1) "Сапаржай Павлодар" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
2) "Павлодарвокзалсервис" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі.