Об утверждении регламентов государственных услуг, оказываемых государственным учреждением "Управление предпринимательства, торговли и туризма Павлодарской области"
Постановление акимата Павлодарской области от 06 мая 2014 года № 150/5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 03 июня 2014 года № 3842. Утратило силу постановлением акимата Павлодарской области от 17 ноября 2015 года N 317/11 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования)
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Павлодарской области от 17.11. 2015 N 317/11 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 3 статьи 16 Закона Республики Казахстан от 15 апреля 2013 года "О государственных услугах" акимат Павлодарской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемые регламенты государственных услуг:
1) Исключен постановлением акимата Павлодарской области от 06.08.2015 N 237/8 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
2) "Выдача лицензии, переоформление, выдача дубликатов лицензии на осуществление деятельности по сбору (заготовке), хранению, переработке и реализации юридическими лицами лома и отходов цветных и черных металлов, за исключением деятельности по реализации лома и отходов цветных и черных металлов, образовавшихся у юридических лиц в ходе собственного производства и в результате приобретения имущественного комплекса, в составе которого находились лом и (или) отходы цветных и (или) черных металлов, лицензиатам".
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными постановлением акимата Павлодарской области от 06.08.2015 N 237/8 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
2. Государственному учреждению "Управление предпринимательства, торговли и туризма Павлодарской области" обеспечить официальное опубликование настоящего постановления в установленном законодательством порядке.
3. Контроль за выполнением настоящего постановления возложить на первого заместителя акима области Турганова Д.Н.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области К. Бозумбаев
Утвержден
постановлением акимата
Павлодарской области
от 06 мая 2014 года № 150/5
Регламент государственной услуги "Предоставление туристской
информации, в том числе о туристском потенциале, объектах
туризма и лицах, осуществляющих туристскую деятельность"

"Павлодар облысының кәсіпкерлік, сауда және туризм басқармасы" мемлекеттік мекемесі көрсететін мемлекеттік қызметтер регламенттерін бекіту туралы
Павлодар облыстық әкімдігінің 2014 жылғы 06 мамырдағы № 150/5 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 03 маусымда № 3842 болып тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облыстық әкімдігінің 2015 жылғы 17 қарашадағы № 317/11 (алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облыстық әкімдігінің 17.11.2015 № 317/11 (алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2013 жылғы 15 сәуірдегі "Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер туралы" Заңының 16-бабы 3-тармағына сәйкес Павлодар облысының әкiмдiгi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Қоса беріліп отырған:
1) Алынып тасталды - Павлодар облыстық әкімдігінің 06.08.2015 № 237/8 (алғаш ресми жарияланған күннен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
2) "Заңды тұлғаларда өз өндірісі барысында және құрамында түстi және (немесе) қара металл сынықтары және (немесе) қалдықтары болған мүліктік кешенді сатып алу нәтижесінде пайда болған түстi және қара металл сынықтары мен қалдықтарын өткізу жөніндегі қызметті қоспағанда, заңды тұлғалардың түстi және қара металл сынықтары мен қалдықтарын жинау (дайындау), сақтау, өңдеу және лицензиаттарға өткiзу жөніндегі қызметті жүзеге асыруға лицензия беру, қайта ресімдеу, лицензияның телнұсқаларын беру" мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттері бекітілсін.
Ескерту. 1-тармаққа өзгерістер енгізілді - Павлодар облыстық әкімдігінің 06.08.2015 № 237/8 (алғаш ресми жарияланған күннен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
2. "Павлодар облысының кәсіпкерлік, сауда және туризм басқармасы" мемлекеттік мекемесі заңнамамен белгіленген тәртіпте осы қаулының ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің бірінші орынбасары Д.Н. Тұрғановқа жүктелсiн.
4. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткеннен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі Қ. Бозымбаев
Павлодар облысы әкімдігінің
2014 жылғы "6" мамырдағы
№ 150/5 қаулысымен
бекітілді
"Туристік ақпаратты, оның ішінде туристік әлеует, туризм
объектілері және туристік қызметті жүзеге асыратын тұлғалар
туралы ақпарат беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті

Сноска. Регламент исключен постановлением акимата Павлодарской области от 06.08.2015 N 237/8 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Утвержден
постановлением акимата
Павлодарской области
от 06 мая 2014 года № 150/5
Регламент государственной услуги "Выдача лицензии,
переоформление, выдача дубликатов лицензии на осуществление
деятельности по сбору (заготовке), хранению,
переработке и реализации юридическими лицами лома и отходов
цветных и черных металлов, за исключением деятельности по реализации лома
и отходов цветных и черных металлов,
образовавшихся у юридических лиц в ходе собственного
производства и в результате приобретения имущественного
комплекса, в составе которого находились лом и (или) отходы
цветных и (или) черных металлов, лицензиатам"
1. Общие положения
1. Государственная услуга "Выдача лицензии, переоформление, выдача дубликатов лицензии на осуществление деятельности по сбору (заготовке), хранению, переработке и реализации юридическими лицами лома и отходов цветных и черных металлов, за исключением деятельности по реализации лома и отходов цветных и черных металлов, образовавшихся у юридических лиц в ходе собственного производства и в результате приобретения имущественного комплекса, в составе которого находились лом и (или) отходы цветных и (или) черных металлов, лицензиатам" (далее - государственная услуга) оказывается государственным учреждением "Управление предпринимательства, торговли и туризма Павлодарской области" (далее - услугодатель).
Государственная услуга оказывается через веб-портал "электронного правительства" www.egov.kz или веб-портал "Е–лицензирование": www. elicense. kz (далее – портал).
2. Форма оказываемой государственной услуги: электронная, частично автоматизированная и (или) бумажная.
3. Результатом оказания государственной услуги является: лицензия, переоформление, дубликат лицензии на осуществление деятельности по сбору (заготовке), хранению, переработке и реализации юридическими лицами лома и отходов цветных и черных металлов, за исключением деятельности по реализации лома и отходов цветных и черных металлов, образовавшихся у юридических лиц в ходе собственного производства и в результате приобретения имущественного комплекса, в составе которого находились лом и (или) отходы цветных и (или) черных металлов (далее - лицензия, переоформление, дубликат лицензии), либо мотивированный ответ об отказе в оказании государственной услуги в случаях и по основаниям, предусмотренным пунктом 10 стандарта государственной услуги "Выдача лицензии, переоформление, выдача дубликатов лицензии на осуществление деятельности по сбору (заготовке), хранению, переработке и реализации юридическими лицами лома и отходов цветных и черных металлов, за исключением деятельности по реализации лома и отходов цветных и черных металлов, образовавшихся у юридических лиц в ходе собственного производства и в результате приобретения имущественного комплекса, в составе которого находились лом и (или) отходы цветных и (или) черных металлов, лицензиатам", утвержденного постановлением Правительства Республики Казахстан от 26 февраля 2014 года № 155 (далее – Стандарт).

Ескерту. Регламент алынып тасталды - Павлодар облыстық әкімдігінің 06.08.2015 № 237/8 (алғаш ресми жарияланған күннен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Павлодар облысы әкімдігінің
2014 жылғы "6" мамырдағы
№ 150/5 қаулысымен
бекітілді
"Заңды тұлғаларда өз өндірісі барысында және құрамында түсті
және (немесе) қара металл сынықтары және (немесе) қалдықтары
болған мүліктік кешенді сатып алу нәтижесінде пайда болған
түсті және қара металл сынықтары мен қалдықтарын өткізу
жөніндегі қызметті қоспағанда, заңды тұлғалардың түсті және
қара металл сынықтары мен қалдықтарын жинау (дайындау),
сақтау, өңдеу және лицензиаттарға өткізу жөніндегі қызметті
жүзеге асыруға лицензия беру, қайта ресімдеу, лицензияның
телнұсқаларын беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті
1. Жалпы ережелер
1. "Заңды тұлғаларда өз өндірісі барысында және құрамында түсті және (немесе) қара металл сынықтары және (немесе) қалдықтары болған мүліктік кешенді сатып алу нәтижесінде пайда болған түсті және қара металл сынықтары мен қалдықтарын өткізу жөніндегі қызметті қоспағанда, заңды тұлғалардың түсті және қара металл сынықтары мен қалдықтарын жинау (дайындау), сақтау, өңдеу және лицензиаттарға өткізу жөніндегі қызметті жүзеге асыруға лицензия беру, қайта ресімдеу, лицензияның телнұсқаларын беру" мемлекеттік көрсетілетін қызметті (бұдан әрі - мемлекеттік көрсетілетін қызмет) "Павлодар облысының кәсіпкерлік, сауда және туризм басқармасы" мемлекеттік мекемесі (бұдан әрі - көрсетілетін қызметті беруші) көрсетеді.
Мемлекеттік қызмет www.egov.kz "электрондық үкімет" веб-порталы немесе "Е-лицензиялау": www. elicense.kz веб-порталы (бұдан әрі - портал) арқылы көрсетіледі.
2. Мемлекеттік көрсетілетін қызметтің нысаны: электрондық, ішінара автоматтандырылған және (немесе) қағаз түрінде.
3. Мемлекеттік көрсетілетін қызметтің нәтижесі заңды тұлғаларда өз өндірісі барысында және құрамында түсті және (немесе) қара металл сынықтары және (немесе) қалдықтары болған мүліктік кешенді сатып алу нәтижесінде пайда болған түсті және қара металл сынықтары мен қалдықтарын өткізу жөніндегі қызметті қоспағанда, заңды тұлғалардың түсті және қара металл сынықтары мен қалдықтарын жинау (дайындау), сақтау, өңдеу және лицензиаттарға өткізу жөніндегі қызметті жүзеге асыруға лицензия, қайта ресімдеу, лицензияның телнұсқасы (бұдан әрі - лицензия, қайта ресімдеу, лицензияның телнұсқасы) немесе Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 26 ақпандағы № 155 қаулысымен бекітілген "Заңды тұлғаларда өз өндірісі барысында және құрамында түсті және (немесе) қара металл сынықтары және (немесе) қалдықтары болған мүліктік кешенді сатып алу нәтижесінде пайда болған түсті және қара металл сынықтары мен қалдықтарын өткізу жөніндегі қызметті қоспағанда, заңды тұлғалардың түсті және қара металл сынықтары мен қалдықтарын жинау (дайындау), сақтау, өңдеу және лицензиаттарға өткізу жөніндегі қызметті жүзеге асыруға лицензия беру, қайта ресімдеу, лицензияның телнұсқаларын беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартының 10-тармағында көзделген жағдайларда және негіздер бойынша мемлекеттік қызметті көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауап болып табылады.

2. Описание порядка действий структурных
подразделений (работников) услугодателя
в процессе оказания государственной услуги
1. Основанием для начала процедуры (действия) по оказанию государственной услуги является заявление услугополучателя с приложением пакета документов, предусмотренных пунктом 9 Стандарта:
2. Действия структурного подразделения (работника) в процессе оказания государственной услуги, по вопросу:
выдачи и переоформлении лицензии:
главный специалист проверяет представленные услугополучателем документы, регистрирует в журнале входящей документации, подготавливает лицензию или переоформляет лицензию 12 (двенадцать) рабочих дней,
руководитель рассматривает и подписывает документы о выдаче лицензии, переоформление лицензии – 1 (один) рабочий день, либо в отказе в оказании государственной услуги в случаях и по основаниям, предусмотренным пунктом 10 Cтандарта,
главный специалист выдает лицензию, переоформляет лицензию (при обращении услугополучателя к услугодателю). В случае неявки услугополучателя за получением лицензии, переоформленной лицензией по истечении 2 (двух) рабочих дней со дня получения письменного уведомления о результатах рассмотрения заявления, услугодатель направляет лицензию, переоформленную лицензию, дубликат лицензии по адресу регистрации услугополучателя по почте с получением уведомления о получении почтового отправления.
выдачи дубликата лицензии:
главный специалист проверяет представленные услугополучателем документы, регистрирует в журнале входящей документации - 1 (один) рабочий день подготавливает дубликат лицензии,
руководитель рассматривает и подписывает документы по выдаче дубликата лицензии, либо в отказе в оказании государственной услуги в случаях и по основаниям, предусмотренным пунктом 10 Cтандарта, главный специалист выдает дубликат лицензии (при обращении услугополучателя к услугодателю). В случае неявки услугополучателя за получением дубликата лицензии, со дня получения письменного уведомления о результатах рассмотрения заявления, направляет дубликат лицензии по адресу регистрации услугополучателя по почте с получением уведомления о получении почтового отправления – 1 (один) рабочий день.
3. Результатом процедуры является выдача лицензии, переоформление, дубликат лицензии на осуществление деятельности по сбору (заготовке), хранению, переработке и реализации юридическими лицами лома и отходов цветных и черных металлов, за исключением деятельности по реализации лома и отходов цветных и черных металлов, образовавшихся у юридических лиц в ходе собственного производства и в результате приобретения имущественного комплекса, в составе которого находились лом и (или) отходы цветных и (или) черных металлов (далее - лицензия, переоформление, дубликат лицензии), либо мотивированный ответ об отказе в оказании государственной услуги.

2. Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісінде көрсетілетін
қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің
(қызметкерлерінің) іс-қимыл тәртібін сипаттау
1. Мемлекеттік қызмет көрсету жөніндегі рәсімді (іс-қимылды) бастау үшін негіздеме көрсетілетін қызметті алушының Стандарттың 9-тармағымен көзделген құжаттар топтамасымен қоса берілген өтініші болып табылады.
2. Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісінде құрылымдық бөлімшенің (қызметкердің):
лицензияны беру және қайта ресімдеу мәселесі бойынша іс-қимылы:
бас маман көрсетілетін қызметті алушының ұсынған өтінішін тексереді, кіріс құжаттар журналында тіркейді, 12 (он екі) жұмыс күні ішінде лицензияны дайындайды және лицензияны қайта ресімдейді;
басшы 1 (бір) жұмыс күні ішінде лицензияны беру, лицензияны қайта ресімдеу немесе Стандарттың 10-тармағында көзделген жағдайларда және негіздер бойынша мемлекеттік қызметті көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауап туралы құжаттарды қарайды және қол қояды;
бас маман лицензияны береді, лицензияны қайта ресімдейді (көрсетілетін қызметті алушы көрсетілетін қызметті берушіге жүгінген кезде). Көрсетілетін қызметті алушы өтінішті қарау нәтижелері туралы жазбаша хабарламаны алғаннан кейін 2 (екі) жұмыс күні өткен соң лицензияны, қайта ресімделген лицензияны алуға келмеген жағдайда, көрсетілетін қызметті беруші лицензияны, қайта ресімделген лицензияны, лицензияның телнұсқасын көрсетілетін қызметті алушының тіркелген мекенжайы бойынша пошта жөнелтілімін алу туралы хабарламаны алумен пошта арқылы жібереді.
лицензияның телнұсқасын беру:
бас маман көрсетілетін қызметті алушының ұсынған өтінішін тексереді, кіріс құжаттар журналында тіркейді, 1 (бір) жұмыс күні ішінде лицензияның телнұсқасын дайындайды;
басшы лицензияның телнұсқасын беру немесе Стандарттың 10-тармағында көзделген жағдайларда және негіздер бойынша мемлекеттік қызметті көрсетуден бас тарту жөніндегі құжаттарды қарайды және қол қояды, бас маман лицензияның телнұсқасын береді (көрсетілетін қызметті алушы көрсетілетін қызметті берушіге жүгінген кезде). Көрсетілетін қызметті алушы өтінішті қарау нәтижелері туралы жазбаша хабарламаны алғаннан кейін лицензияның телнұсқасын алуға келмеген жағдайда, көрсетілетін қызметті беруші лицензияның телнұсқасын көрсетілетін қызметті алушың тіркелген мекенжайы бойынша пошта жонелтімін алу туралы хабарламасын алумен пошта арқылы жібереді - 1 (бір) жұмыс күні ішінде.
3. Рәсімнің нәтижесі "Заңды тұлғаларда өз өндірісі барысында және құрамында түсті және (немесе) қара металл сынықтары және (немесе) қалдықтары болған мүліктік кешенді сатып алу нәтижесінде пайда болған түсті және қара металл сынықтары мен қалдықтарын өткізу жөніндегі қызметті қоспағанда, заңды тұлғалардың түсті және қара металл сынықтары мен қалдықтарын жинау (дайындау), сақтау, өңдеу және лицензиаттарға өткізу жөніндегі қызметті жүзеге асыруға лицензия беру, қайта ресімдеу, лицензияның телнұсқаларын беру немесе мемлекеттік қызметті көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауап болып табылады.

3. Описание порядка взаимодействия структурных
подразделений (работников) услугодателя
в процессе оказания государственной услуги
1. Перечень структурных подразделений (работников):
главный специалист;
руководитель;
2. Описание последовательности процедур (действий) приведено в приложении 1 (таблица) и в приложении 2 (блок-схема) к настоящему регламенту.
4. Описание порядка взаимодействия с центром
обслуживания населения и (или) иными услугодателями,
а также порядка использования информационных систем
в процессе оказания государственной услуги.
1. Государственная услуга через филиал Павлодарской области Республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Центр обслуживания населения" не оказывается.
2. При обращении через портал от услугополучателя предоставляются:
запрос в форме электронного документа, удостоверенного электронной цифровой подписью услугополучателя;
заполненные формы сведений о соответствии квалификационным требованиям согласно приложению 2 Стандарта.
Срок оказания государственной услуги с момента сдачи пакета документов при обращении на портал на получение лицензии, переоформление 15 (пятнадцать) рабочих дней, дубликата лицензии 2 (два) рабочих дня.
3. Описание порядка обращения и последовательности процедур услугополучателя для получения государственной услуги через портал:
процесс 1 – процесс ввода услугополучателем ИИН/ бизнес-идентификационный номер (далее - БИН) и пароля (процесс авторизации) на портал для получения государственной услуги;
условие 1 – проверка на портал подлинности данных о зарегистрированном услугополучателе через ИИН/БИН и пароль;
процесс 2 – формирование на портале сообщения об отказе в авторизации в связи с имеющимися нарушениями в данных услугополучателя;
процесс 3 – выбор услугополучателем государственной услуги, вывод на экран формы запроса для оказания услуги и заполнение услугополучателем формы (ввод данных) с учетом ее структуры и форматных требований;
процесс 4 - подписание посредством ЭЦП услугополучателя заполненной формы (введенных данных и для физических лиц, прикрепленного сканированного документа, подтверждающего право на занятие предпринимательской деятельностью), запроса на оказание государственной услуги;
условие 2 - проверка соответствия идентификационных данных (между ИИН/БИН, указанными в запросе и ИИН/БИН, в регистрационном свидетельстве ЭЦП), срока действия регистрационного свидетельства ЭЦП и отсутствия в списке отозванных (аннулированных) регистрационных свидетельств на портал;
процесс 5 – формирование сообщения об отказе в оказании запрашиваемой государственной услуги в связи с неподтверждением подлинности ЭЦП услугополучателя;
процесс 6 – направление подписанного ЭЦП услугополучателя электронного документа (запроса услугополучателя) через ШЭП/РШЭП в ИС МИО и обработка государственной услуги ответственным специалистом отдела;
процесс 7 – формирование ответственным специалистом отдела результата оказания государственной услуги (лицензии, переоформление, дубликат лицензии). Электронный документ формируется с использованием ЭЦП ответственным специалистом отдела и передается в личный кабинет на портал.
Диаграмма функционального взаимодействия информационных систем, задействованных в оказании государственной услуги, приведена в приложении 3 (диаграмма 1) к настоящему регламенту.

3. Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісінде көрсетілетін
қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің
(қызметкерлерінің) іс-қимыл тәртібін сипаттау
1. Құрылымдық бөлімшелердің (қызметкерлерінің) тізбесі:
бас маман;
басшы;
2. Рәсімдердің (іс-қимылдардың) реттілігін сипаттау осы регламенттің 1-қосымшасында (кесте) және 2-қосымшасында (блок-сызбада) сәйкес келтірілген.
4. Халыққа қызмет көрсету орталығымен және (немесе) өзге
де көрсетілетін қызметті берушілермен өзара іс-қимыл
тәртібін, сондай-ақ мемлекеттік қызмет көрсету
үдерісінде ақпараттық жүйелерді қолдану тәртібін сипаттау
1. Мемлекеттік қызмет "Павлодар облысының халыққа қызмет көрсету орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны Павлодар облысының филиалы арқылы көрсетілмейді.
2. Портал арқылы өтініш келіп түскен кезде көрсетілетін қызметті алушы:
электрондық цифрлық қолтаңбамен куәландырылған электрондық құжат нысанындағы сұрау салуды;
Стандарттың 2-қосымшасына сәйкес біліктілік талаптарына сәйкестігі туралы толтырылған мәліметтер нысанын ұсынады.
Лицензияны алуға, қайта ресімдеуге порталған жүгінген кезде құжаттар топтамасын тапсырған сәттен бастап мемлекеттік қызметті көрсету мерзімі 15 (он бес) жұмыс күні, лицензияның телнұсқасын беру мерізім 2 (екі) жұмыс күні.
3. Мемлекеттік көрсетілетін қызметті алушының портал арқылы мемлекеттік көрсетілетін қызметті алу үшін жүгіну тәртібі және рәсімнің реттілігі:
1-үдеріс – мемлекеттік көрсетілетін қызметті алушының мемлекеттік қызметті алу үшін ЖСН/бизнес сәйкестендіру нөмірі (бұдан әрі - БСН) және парольді (авторландыру үдерісі) порталға енгізу үдерісі;
1–шарт – порталда тіркелген мемлекеттік көрсетілетін қызметті алушы туралы деректердің түпнұсқалығын ЖСН/БСН және пароль арқылы тексеру;
2-үдеріс – мемлекеттік көрсетілетін қызметті алушының деректерінде бұзушылықтардың болуына байланысты порталда авторландырудан бас тарту туралы хабарламаны қалыптастыру;
3-үдеріс – мемлекеттік көрсетілетін қызметті алушының мемлекеттік қызметті таңдауы, қызметті көрсету үшін сұрату нысанын экранға шығару және мемлекеттік көрсетілетін қызметті алушының нысанды оның құрылымы мен форматтық талаптарын ескере отырып толтыруы (деректерді енгізу) қызметпен айналысуға құқықты куәландыратын бекітілген сканерленген құжатқа), мемлекеттік қызметті көрсетуге берілген сұрауға қол қоюы;
2-шарт - сәйкестендіру деректерінің сәйкестігін (сұрау салуда көрсетілген ЖСН мен ЭЦҚ тіркеу куәлігінде көрсетілген ЖСН арасындағы), тұтынушының ЭЦҚ тіркеу куәлігінің қолданылу мерзімі және порталда алынып қойған (күші жойылған) тіркеу куәліктерінің тізімінде болмауын тексеру;
5-үдеріс – мемлекеттік көрсетілетін қызметті алушының ЭЦҚ түпнұсқалығының расталмауына байланысты сұрау салынатын электрондық мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту туралы хабарламаны қалыптастыру;
6-үдеріс – мемлекеттік қызметті алушының ЭЦҚ қойылған құжат қызметін (қызметті алушының сұрауын) ЭҮШ/ЭҮӨШ арқылы ЖАО АЖ-ға жіберу және жауапты маманның электрондық мемлекеттік қызметті өңдеуі;
7-үдеріс – бөлімнің жауапты маманының мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесін (облыстың, республикалық маңызы бар қаланың, астананың аумағында таралатын шетелдiк мерзiмдi баспасөз басылымдарын есепке алу туралы анықтаманы) қалыптастыруы. Электрондық құжатты бөлімнің жауапты маманы ЭЦҚ-ны пайдалана отыра қалыптастырады және ХҚО-ның ақпараттық жүйесіне жібереді.
Мемлекеттік көрсетілетін қызметтерге қатыстырылатын ақпараттық жүйелердің функционалдық өзара іс-қимылының диаграммасы осы регламенттің 3-қосымшасында (2-диаграмма) берілген.

4. Подробное описание последовательности процедур (действий), взаимодействий структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги отражается в справочнике бизнес-процессов оказания государственной услуги согласно приложению 4 к настоящему регламенту.
Сноска. Раздел 4 дополнен пунктом 4 в соответствии с постановлением акимата Павлодарской области от 17.07.2014 N 259/7 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Приложение 1
к регламенту государственной
услуги "Выдача лицензии,
переоформление, выдача
дубликатов лицензии на
осуществление деятельности
по сбору (заготовке), хранению,
переработке и реализации
юридическими лицами лома и
отходов цветных и черных
металлов, за исключением
деятельности по реализации
лома и отходов цветных и
черных металлов,
образовавшихся у юридических
лиц в ходе собственного
производства и в результате
приобретения имущественного
комплекса, в составе
которого находились лом и (или)
отходы цветных и (или) черных
металлов, лицензиатам"
Описание порядка взаимодействия структурных
подразделений (работников) услугодателя в процессе
оказания государственной услуги
1
№ действия (хода, потока работ)
1
2
3
2
Наименование
Главный специалист
Руководитель
Главный специалист
3
Наименование действия (процесса, процедуры, операции) и их описание
Проверяет представленные документы, регистрирует в журнале входящей документации
Принимает решение о выдаче лицензии, переоформлению, выдаче дубликата лицензии
Выдает лицензию, переоформление, дубликат лицензии
4
Форма завершения (данные, документ, организационно-распорядительное решение)
Подготавливает лицензию, переоформление, дубликат лицензии
Подписывает лицензию, переоформление, дубликат лицензии
Выдает лицензию, переоформление, дубликат лицензии
5
Сроки исполнения:
Подготовка лицензии - Переоформление - 12 рабочих дней
Подписывает лицензию, Переоформление - 1 рабочий день
Выдает лицензию - Переоформление - 2 рабочих дня
Подготовка дубликата лицензии - 1 рабочий день
Выдача дубликата лицензии
Выдает дубликат лицензии - 1 рабочий день
Приложение 2
к регламенту государственной
услуги "Выдача лицензии,
переоформление, выдача
дубликатов лицензии на
осуществление деятельности
по сбору (заготовке), хранению,
переработке и реализации
юридическими лицами лома и
отходов цветных и черных
металлов, за исключением
деятельности по реализации
лома и отходов цветных и
черных металлов,
образовавшихся у юридических
лиц в ходе собственного
производства и в результате
приобретения имущественного
комплекса, в составе которого
находились лом и (или) отходы
цветных и (или) черных
металлов, лицензиатам"
Схема взаимодействия структурных подразделений (работников)
услугодателя в процессе оказания государственной услуги
Приложение 3
к регламенту государственной
услуги "Выдача лицензии,
переоформление, выдача
дубликатов лицензии на
осуществление деятельности
по сбору (заготовке), хранению,
переработке и реализации
юридическими лицами лома и
отходов цветных и черных
металлов, за исключением
деятельности по реализации
лома и отходов цветных и
черных металлов,
образовавшихся у юридических
лиц в ходе собственного
производства и в результате
приобретения имущественного
комплекса, в составе
которого находились лом и (или)
отходы цветных и (или) черных
металлов, лицензиатам"
Диаграмма № 1 функционального взаимодействия при оказании
электронной государственной услуги через портал
Условные обозначения:
Приложение 4
к регламенту государственной
услуги "Выдача лицензии,
переоформление, выдача
дубликатов лицензии на
осуществление деятельности по
сбору (заготовке), хранению,
переработке и реализации
юридическими лицами лома и
отходов цветных и черных
металлов, за исключением
деятельности по реализации лома
и отходов цветных и черных
металлов, образовавшихся у
юридических лиц в ходе
собственного производства и
в результате приобретения
имущественного комплекса, в
составе которого находились лом
и (или) отходы цветных и (или)
черных металлов, лицензиатам"
Справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги
"Выдача лицензии, переоформление, выдача дубликатов лицензии
на осуществление деятельности по сбору (заготовке), хранению,
переработке и реализации юридическими лицами лома и отходов
цветных и черных металлов, за исключением деятельности по
реализации лома и отходов цветных и черных металлов,
образовавшихся у юридических лиц в ходе собственного
производства и в результате приобретения имущественного
комплекса, в составе которого находились лом и (или) отходы
цветных и (или) черных металлов, лицензиатам"

4. Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісінде рәсімдер (іс-қимылдар) реттілігінің, көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) өзара іс-қимылдарының толық сипаттамасы осы регламенттің 4-қосымшасына сәйкес мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-үдерістерінің анықтамалығында көрсетіледі.
Ескерту. 4-бөлім 4-тармақпен толықтырылды - Павлодар облыстық әкімдігінің 17.07.2014 N 259/7 (жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
"Заңды тұлғаларда өз өндірісі
барысында және құрамында түсті
және (немесе) қара металл
сынықтары және (немесе)
қалдықтары болған мүліктік
кешенді сатып алу нәтижесінде
пайда болған түсті және қара
металл сынықтары мен
қалдықтарын өткізу жөніндегі
қызметті қоспағанда, заңды
тұлғалардың түсті және қара
металл сынықтары мен
қалдықтарын жинау
(дайындау), сақтау, өңдеу және
лицензиаттарға өткізу жөніндегі
қызметті жүзеге асыруға
лицензия беру, қайта
ресімдеу, лицензияның
телнұсқаларын беру"
мемлекеттік көрсетілетін қызмет
регламентіне
1-қосымша
Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісінде көрсетілетін
қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің
(қызметкерлерінің) өзара іс-қимыл тәртібін сипаттау
1
Іс-қимылдың (жұмыс барысының, ағынының) №
1
2
3
2
Атауы
Бас маман
Басшы
Бас маман
3
Іс-қимылдың (үдерістің, операция рәсімінің) атауы және олардың сипаттамасы
Ұсынылған құжаттарды тексереді, кіріс құжаттар журналында тіркейді
Лицензияны беру, қайта ресімдеу, лицензияның телнұсқасын беру туралы шешім қабылдайды
Лицензияны, қайта ресімдеу, лицензияның телнұсқасын береді
4
Аяқталу нысаны (деректер, құжат, ұйымдастыру-өкімдік шешім)
Лицензияны, қайта ресімдеу, лицензияның телнұсқасын дайындайды
Лицензияға, қайта ресімдеу, лицензияның телнұсқасына қол қояды
Лицензияны, қайта ресімдеу - лицензияның телнұсқасын береді
5
Орындалу мерзімдері:
Лицензияны дайындау, қайта ресімдеу - 12 жұмыс күні
Лицензияға қол қояды, қайта ресімдеу - 1 жұмыс күні
Лицензияны береді - қайта ресімдеу - 2 жұмыс күні
Лицензияның телнұсқасын дайындау - 1 жұмыс күні
Лицензияның телнұсқасын беру
Лицензияның телнұсқасын береді - 1 жұмыс күні
"Заңды тұлғаларда өз өндірісі
барысында және құрамында түсті
және (немесе) қара металл
сынықтары және (немесе)
қалдықтары болған мүліктік
кешенді сатып алу нәтижесінде
пайда болған түсті және қара
металл сынықтары мен
қалдықтарын өткізу
жөніндегі қызметті қоспағанда,
заңды тұлғалардың түсті және
қара металл сынықтары мен
қалдықтарын жинау (дайындау),
сақтау, өңдеу және
лицензиаттарға өткізу жөніндегі
қызметті жүзеге асыруға
лицензия беру, қайта
ресімдеу, лицензияның
телнұсқаларын беру"
мемлекеттік көрсетілетін қызмет
регламентіне
2-қосымша
Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісінде көрсетілетін
қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің
(қызметкерлерінің) өзара іс-қимыл тәртібінің сызбасы
"Заңды тұлғаларда өз өндірісі
барысында және құрамында түсті
және (немесе) қара металл
сынықтары және (немесе)
қалдықтары болған мүліктік
кешенді сатып алу нәтижесінде
пайда болған түсті және қара
металл сынықтары мен
қалдықтарын өткізу
жөніндегі қызметті қоспағанда,
заңды тұлғалардың түсті және
қара металл сынықтары мен
қалдықтарын жинау (дайындау),
сақтау, өңдеу және
лицензиаттарға өткізу жөніндегі
қызметті жүзеге асыруға
лицензия беру, қайта
ресімдеу, лицензияның
телнұсқаларын беру"
мемлекеттік көрсетілетін қызмет
регламентіне
3-қосымша
Портал арқылы мемлекеттік қызметті көрсету кезіндегі
функционалдық іс-қимылдың № 1 диаграммасы
Шартты белгілер:
"Заңды тұлғаларда өз өндірісі
барысында және
құрамында түсті және (немесе)
қара металл сынықтары
және (немесе) қалдықтары болған
мүліктік кешенді
сатып алу нәтижесінде пайда
болған түсті және қара
металл сынықтары мен
қалдықтарын өткізу жөніндегі
қызметті қоспағанда, заңды
тұлғалардың түсті және
қара металл сынықтары мен
қалдықтарын жинау (дайындау),
сақтау, өңдеу және
лицензиаттарға өткізу жөніндегі
қызметті жүзеге асыруға
лицензия беру, қайта
ресімдеу, лицензияның
телнұсқаларын беру"
мемлекеттік көрсетілетін қызмет
регламентіне
4-қосымша
"Заңды тұлғаларда өз өндірісі барысында және құрамында түсті
және (немесе) қара металл сынықтары және (немесе) қалдықтары
болған мүліктік кешенді сатып алу нәтижесінде пайда болған
түсті және қара металл сынықтары мен қалдықтарын өткізу
жөніндегі қызметті қоспағанда, заңды тұлғалардың түсті және
қара металл сынықтары мен қалдықтарын жинау (дайындау), сақтау,
өңдеу және лицензиаттарға өткізу жөніндегі қызметті жүзеге
асыруға лицензия беру, қайта ресімдеу, лицензияның
телнұсқаларын беру" мемлекеттік қызмет көрсетудің
бизнес-процестерінің анықтамалығы

Сноска. Регламент дополнен приложением 4 в соответствии с постановлением акимата Павлодарской области от 17.07.2014 N 259/7 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Условные обозначения:

Ескерту. Регламент 4-қосымшамен толықтырылды - Павлодар облыстық әкімдігінің 17.07.2014 N 259/7 (жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Шартты белгілер: