Об образовании избирательных участков на территории Есильского района
Решение акима Есильского района Северо-Казахстанской области от 20 февраля 2014 года N 05. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 27 февраля 2014 года N 2576. Утратило силу решением акима Есильского района Северо-Казахстанской области от 4 января 2019 года № 01
Сноска. Утратило силу решением акима Есильского района Северо-Казахстанской области от 04.01.2019 № 01 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 23 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", аким Есильского района Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Образовать на территории Есильского района 47 избирательных участков в следующих границах:
1) Избирательный участок № 127.
Центр село Орнек, в здании коммунального государственного учреждения "Орнекская основная школа Есильского района имени Есляма Зикибаева - известного поэта". В границах села Орнек.
2) Избирательный участок № 128.
Центр село Мектеп, в здании коммунального государственного учреждения "Мектепская основная школа". В границах села Мектеп.
3) Избирательный участок № 129.
Центр село Амангельдинское, в здании коммунального государственного учреждения "Амангельдинская средняя школа". В границах села Амангельдинское.
4) Избирательный участок № 130.
Центр село Поляковка, улица Ветеранов 7, дом Темиргалиевой Мараш Жаксылыковны (по согласованию). В границах села Поляковка, села Калиновка.
5) Избирательный участок № 131.
Центр село Талапкер, в здании коммунального государственного учреждения "Октябрьская начальная школа". В границах села Талапкер.
6) Избирательный участок № 132.
Центр село Бескудук, в здании коммунального государственного учреждения "Бескудукская основная школа". В границах села Бескудук, села Тамамбай.
7) Избирательный участок № 133.
Центр село Алабие, в здании коммунального государственного учреждения "Алабинская начальная школа". В границах села Алабие.
8) Избирательный участок № 134.
Центр село Черуновка, в здании коммунального государственного учреждения "Черуновская начальная школа". В границах села Черуновка.
9) Избирательный участок № 135.
Центр село Булак, в здании коммунального государственного учреждения "Булакская средняя школа". В границах села Булак.
10) Избирательный участок № 136.
Центр село Актас, в здании коммунального государственного учреждения "Актасская основная школа". В границах села Актас.

Есіл ауданының аумағында сайлау учаскелерін құру туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданының әкімінің 2014 жылғы 20 ақпандағы N 05 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 27 ақпанда N 2576 болып тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы әкімінің 2019 жылғы 4 қаңтардағы № 01 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы әкімінің 04.01.2019 № 01 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Конституциялық Заңының 23-бабына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданының әкімі ШЕШТІ:
1. Есіл ауданының аумағында 47 сайлау учаскелері келесі шекараларда құрылсын:
1) 127 сайлау учаскесі.
Орталық Өрнек ауылы, "Есіл ауданының атақты ақын Есләм Зікібаев атындағы Өрнек орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратында. Өрнек ауылының шекарасында.
2) № 128 сайлау учаскесі.
Орталық Мектеп ауылы, "Мектеп негізгі мектебі" коммуналдық мемелекеттік мекемесінің ғимаратында. Мектеп ауылының шекарасында.
3) № 129 сайлау учаскесі.
Орталық Амангельдинское ауылы, "Амангелді орта мектебі" коммуналдық мемелекеттік мекемесінің ғимаратында. Амангельдинское ауылының шекарасында.
4) № 130 сайлау учаскесі.
Орталық Поляковка ауылы, Манаш Жақсылыққызы Темірғалиеваның үйі Ветеранов көшесі, 7 (келісім бойынша). Поляковка ауылының, Калиновка ауылының шекарасында.
5) № 131 сайлау учаскесі.
Орталық Талапкер ауылы, "Октябрь бастауыш мектебі" коммуналдық мемелекеттік мекемесінің ғимаратында. Талапкер ауылының шекарасында.
6) № 132 сайлау учаскесі.
Орталығы Бесқұдық ауылы, "Бесқұдық негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратында. Бесқұдық ауылының, Тамамбай ауылының шекарасында.
7) № 133 сайлау учаскесі.
Орталық Алабие ауылы, "Алабие бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратында. Алабие ауылының шекарасында.
8) № 134 сайлау учаскесі.
Орталық Черуновка ауылы, "Черуновка бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратында. Черуновка ауылының шекарасында.
9) № 135 сайлау учаскесі.
Орталық Бұлақ ауылы, "Бұлақ орта мектебі" коммуналдық мемелекеттік мекемесінің ғимаратында. Бұлақ ауылының шекарасында.
10) № 136 сайлау учаскесі.
Орталық Ақтас ауылы, "Ақтас негізгі мектебі" коммуналдық мемелекеттік мекемесінің ғимаратында. Ақтас ауылының шекарасында.

11) Избирательный участок № 137.
Центр село Карагай, в здании коммунального государственного учреждения "Карагайская основная школа". В границах села Карагай.
12) Избирательный участок № 138.
Центр село Волошинка, здание конторы товарищества с ограниченной ответственностью "Пушкинское" (по согласованию). В границах села Волошинка.
13) Избирательный участок № 139.
Центр село Ивано-Петровка, в здании коммунального государственного учреждения "Ивано-Петровская начальная школа" государственного учреждения "Отдел образования Есильского района Северо-Казахстанской области" акимата Есильского района Северо-Казахстанской области. В границах села Ивано-Петровка.
14) Избирательный участок № 140.
Центр село Лузинка, в здании коммунального государственного учреждения "Лузинская начальная школа". В границах села Лузинка.
15) Избирательный участок № 141.
Центр село Чириковка, в здании коммунального государственного учреждения "Чириковская средняя школа". В границах села Чириковка, села Луговое, села Гурьяновка, села Жаналык, села Орталык.
16) Избирательный участок № 142.
Центр село Караагаш, в здании коммунального государственного учреждения "Караагашская основная школа". В границах села Караагаш, села Алка.
17) Избирательный участок № 143.
Центр село Заградовка, в здании коммунального государственного учреждения "Заградовская средняя школа".В границах села Заградовка.
18) Избирательный участок № 144.
Центр поселок Горное, в здании коммунального государственного учреждения "Горновская основная школа".В границах поселка Горное, села Жамбыл.
19) Избирательный участок № 145.
Центр село Славянка, административное здание товарищества с ограниченной ответственностью "Заградовское" (по согласованию). В границах села Славянка.
20) Избирательный участок № 146.
Центр село Тонкошуровка, в здании коммунального государственного учреждения "Тонкошуровская начальная школа". В границах села Тонкошуровка.
21) Избирательный участок № 147.
Центр село Ильинка, в здании коммунального государственного учреждения "Ильинская средняя школа". В границах села Ильинка, села Амангельды.
22) Избирательный участок № 148.
Центр село Александровка, в здании коммунального государственного учреждения "Александровская основная школа". В границах села Александровка.
23) Избирательный участок № 149.
Центр село Корнеевка, в здании государственного коммунального казенного предприятия "Корнеевский сельский Дом культуры при акимате Есильского района Северо-Казахстанской области". В границах
села Корнеевка.
24) Избирательный участок № 150.
Центр село Новоузенка, административное здание товарищества с ограниченной ответственностью "Насихат" (по согласованию). В границах села Новоузенка.

11) № 137 сайлау учаскесі.
Орталық Қарағай ауылы, "Қарағай негізгі мектебі" коммуналдық мемелекеттік мекемесінің ғимаратында. Қарағай ауылының шекарасында.
12) № 138 сайлау учаскесі.
Орталық Волошинка селосы, "Пушкинское" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі кеңсесінің ғимаратында (келісім бойынша). Волошинка селосының шекарасында.
13) № 139 сайлау учаскесі.
Орталығы Ивано-Петровка ауылы, Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы әкімдігінің жанындағы "Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің жанындағы "Ивано-Петровка бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратында орналасқан. Ивано-Петровка ауылының шекарасында.
14) № 140 сайлау учаскесі.
Орталық Лузинка ауылы, "Лузинка бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратында. Лузинка ауылының шекарасында.
15) № 141 сайлау учаскесі.
Орталығы Чириковка ауылы, "Чириковка орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратында орналасқан. Чириковка ауылы, Луговое ауылы, Гурьяновка ауылы, Жаңалық ауылы, Орталық ауылы шекараларында орналасқан.
16) № 142 сайлау учаскесі.
Орталық Қарағаш ауылы, "Қарағаш негізгі мектебі" коммуналдық мемелекеттік мекемесінің ғимаратында. Қарағаш ауылының, Алқа ауылының шекарасында.
17) № 143 сайлау учаскесі.
Орталық Заградовка селосы, "Заградовка орта мектебі" коммуналдық мемелекеттік мекемесінің ғимаратында. Заградовка селосының шекарасында.
18) № 144 сайлау учаскесі.
Орталық Горное селосы, "Горный негізгі мектебі" коммуналдық мемелекеттік мекемесінің ғимаратында. Горное селосының, Жамбыл ауылының шекарасында.
19) № 145 сайлау учаскесі.
Орталық Славянка селосы, "Заградовское" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі әкімшілік ғимаратында (келісім бойынша). Славянка селосының шекарасында.
20) № 146 сайлау учаскесі.
Орталық Тонкошуровка ауылы, "Тонкошуровка бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратында. Тонкошуровка ауылының шекарасында.
21) № 147 сайлау учаскесі.
Орталығы Ильинка ауылы, "Ильинка орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратында. Ильинка ауылының, Амангелді ауылының шекарасында.
22) № 148 сайлау учаскесі.
Орталық Александровка ауылы, "Александровка негізгі мектебі" мемлекеттік мекемесі ғимаратында. Александровка ауылының шекарасында.
23) № 149 сайлау учаскесі.
Орталық Корнеевка селосы, "Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы әкімдігі жанындағы Корнеевка ауылдық Мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорынның ғимаратында. Корнеевка селосының шекарасында.
24) № 150 сайлау учаскесі.
Орталық Новоузенка селосы, "Насихат" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі әкімшілік ғимаратында (келісім бойынша). Новоузенка селосының шекарасында.

25) Избирательный участок № 151.
Центр село Советское, в здании коммунального государственного учреждения "Советская начальная школа". В границах села Советское.
26) Избирательный участок № 152.
Центр село Николаевка, в здании индивидуального предпринимателя "Спицина" (по согласованию). В границах села Николаевка, села Каратал.
27) Избирательный участок № 153.
Центр село Спасовка, в здании коммунального государственного учреждения "Спасовская основная школа". В границах села Спасовка.
28) Избирательный участок № 154.
Центр село Сарман, в здании коммунального государственного учреждения "Сарманская начальная школа". В границах села Сарман.
29) Избирательный участок № 155.
Центр село Тауагаш, в здании коммунального государственного учреждения "Тауагашская средняя школа". В границах села Тауагаш.
30) Избирательный участок № 156.
Центр село Петровка, административное здание товарищества с ограниченной ответственностью "Столыпинское" (по согласованию). В границах села Петровка, села Маданият.
31) Избирательный участок № 157.
Центр село Бирлик, в помещении медицинского пункта села Бирлик коммунального государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Явленская центральная районная больница" акимата Северо-Казахстанской области Управления здравоохранения Северо-Казахстанской области (по согласованию). В границах села Бирлик.
32) Избирательный участок № 158.
Центр село Жекеколь, улица Центральная 2, дом Сералина Ербола Шаймерденовича (по согласованию). В границах села Жекеколь.
33) Избирательный участок № 159.
Центр село ОсҰдлое, улица Мира 3, дом Осипова Кайсара Умирбаевича (по согласованию). В границах села ОсҰдлое.
34) Избирательный участок № 160.
Центр село Покровка, в здании коммунального государственного учреждения "Покровская средняя школа". В границах села Покровка.
35) Избирательный участок № 161.
Центр село Есильское, в помещении конторы филиала "Есиль су" Республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Казводхоз" Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан" (по согласованию). В границах села Есильское.
36) Избирательный участок № 162.
Центр село Мальцево, в здании государственного учреждения "Есильское государственное лесное учреждение". В границах села Мальцево.
37) Избирательный участок № 163.
Центр село Енбек, в здании коммунального государственного учреждения "Енбекская начальная школа". В границах села Енбек.
38) Избирательный участок № 164.
Центр село Тарангул, в здании коммунального государственного учреждения "Тарангульская средняя школа". В границах села Тарангул, села Иверск, села Сарыколь.

25) № 151 сайлау учаскесі.
Орталық Советское селосы, "Советская бастауыш мектебі" коммуналдық мемелекеттік мекемесінің ғимаратында. Советское селосының шекарасында.
26) № 152 сайлау учаскесі.
Орталық Николаевка селосы, "Спицина" жеке кәсіпкер ғимаратында (келісім бойынша). Николаевка селосының, Қаратал ауылының шекарасында.
27) № 153 сайлау учаскесі.
Орталық Спасовка ауылы, "Спасовка негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратында. Спасовка ауылының шекарасында.
28) № 154 сайлау учаскесі.
Орталық Сарман ауылы, "Сарман бастауыш мектебі" коммуналдық мемелекеттік мекемесінің ғимаратында. Сарман ауылының шекарасында.
29) № 155 сайлау учаскесі.
Орталық Тауағаш ауылы, "Тауағаш орта мектебі" коммуналдық мемелекеттік мекемесінің ғимаратында. Тауағаш ауылының шекарасында.
30) № 156 сайлау учаскесі.
Орталық Петровка селосы, "Столыпинское" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі кеңсесінің ғимаратында (келісім бойынша). Петровка селосының, Мәдениет ауылының шекарасында.
31) № 157 сайлау учаскесі.
Орталық Бірлік ауылы, "Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің Солтүстік Қазақстан облысы денсаулық сақтау басқармасының "Явленка орталық аудандық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны" Бірлік ауылы медициналық пункті бөлмесінде (келісім бойынша). Бірлік ауылының шекарасында.
32) № 158 сайлау учаскесі.
Орталығы Жекекөл ауылы, Центральная көшесі 2, Ербол Шаймерденұлы Сералиннің үйі (келісім бойынша). Жекекөл ауылының шекарасында.
33) № 159 сайлау учаскесі.
Орталығы Оседлое ауылы, Мир көшесі 3, Қайсар Өмірбайұлы Осиповтың үйі (келісім бойынша). Оседлое ауылының шекарасында.
34) № 160 сайлау учаскесі.
Орталық Покровка селосы, "Покровка орта мектебі" коммуналдық мемелекеттік мекемесінің ғимаратында. Покровка селосының шекарасында.
35) № 161 сайлау учаскесі.
Орталық Есіл ауылы, Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі "Қазсушар" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнының "Есіл су" филиалы кеңсесінің ғимаратында (келісім бойынша). Есіл ауылының шекарасында.
36) № 162 сайлау учаскесі.
Орталық Мальцево селосы, "Есіл мемлекеттік орман мекемесі" мемлекеттік мекемесінің ғимаратында. Мальцево селосының шекарасында.
37) № 163 сайлау учаскесі.
Орталық Еңбек селосы, "Еңбек бастауыш мектебі" коммуналдық мемелекеттік мекемесінің ғимаратында. Еңбек селосының шекарасында.
38) № 164 сайлау учаскесі.
Орталық Торанғұл селосы, "Торанғұл орта мектебі" коммуналдық мемелекеттік мекемесінің ғимаратында. Торанғұл селосының, Иверск селосының, Сарыкөл селосының шекарасында.

39) Избирательный участок № 165.
Центр село Двинск, в здании коммунального государственного учреждения "Двинская начальная школа". В границах села Двинск.
40) Избирательный участок № 166.
Центр село Ясновка, в здании государственного учреждения
"Ясновский сельский Дом культуры акимата Есильского района
Северо-Казахстанской области". В границах села Ясновка.
41) Избирательный участок № 167.
Центр село Явленка, административное здание товарищества с ограниченной ответственностью "Явленка-Норд ХПП" (по согласованию). В границах села Явленка, улица Береговая: с № 1 по № 25, с № 2 по № 4; улица Кизатова: с № 1 по № 47, с № 2 по № 44; улица Комарова: с № 5 по № 49, с № 4 по № 50; улица А.Иманова: с № 7 по № 49, с № 4 по № 54; улица Пушкина: с № 1 по № 49, с № 4 по № 50; улица Ершова: с № 1 по № 47, с № 2 по № 50; улица Г.Мусрепова: с № 1 по № 49, с № 2 по № 48; улица С.Муканова: с № 1 по № 51, с № 2 по № 50; улица Малышева: с № 1 по № 37, с № 2 по № 48; улица А. Тимофеева: с № 1 по № 15, с № 10 по № 32; улица Ф.Токарева: с № 3 по № 15, с № 4 по № 22; переулок Трудовой: с № 1 по № 37; улица Закирова: с № 7 по № 55, с № 16 по № 54; улица Чапаева: с № 1 по № 53, с № 16 по № 54; улица Урицкого: с № 11 по № 47, с № 24 по № 54; улица Лермонтова: с № 27 по № 51, с № 8 по № 48; улица К.Маркса: с № 5 по № 32; улица Ч.Валиханова: с № 1 по № 55, с № 22 по № 48; улица Толстого: № 3 и № 28.
42) Избирательный участок № 168.
Центр село Явленка, в здании государственного коммунального казенного предприятия "Есильский районный Дом культуры" государственного учреждения "Отдел культуры и развития языков Есильского района Северо-Казахстанской области" акимата Есильского района Северо-Казахстанской области. В границах села Явленка, улица Ленина: с № 13 по № 17, с № 2 по № 30; улица Ибраева: с № 17 по № 27, с № 12 по № 22; улица Коваленко: с № 1 по № 29, с № 4 по № 30; улица Шокаева: с № 3 по № 15, с № 2 по № 28; улица Джамбула: с № 1 по № 15, с № 2 по № 22; улица Позолотина: с № 1 по № 63, с № 2 по № 62; улица Абая: с № 1 по № 13, с № 2 по № 14; улица Сыздыкова: с № 1 по № 31, с № 4 по № 34; улица Байтокина: с № 1 по № 29, с № 2 по № 28; улица Мира: с № 1 по № 41, с № 4 по № 14; улица 40 лет Победы: с № 3 по № 19, с № 4 по № 20; улица Чкалова: с № 2 по № 16; улица Роща: с № 3 по № 17, с № 4 по № 18; проспект Гагарина: с № 7 по № 15, с № 2 по № 18; улица Советская: с № 4 по № 28, с № 3 по № 39; улица КоролҰва: с № 3 по № 19, с № 4 по № 22; улица А. Иманова: с № 53 по № 77, с № 56 по № 76; улица Пушкина: с № 51 по № 75, с № 54 по № 80; улица Г.Мусрепова: с № 51 по № 79, с № 56 по № 88; улица Ершова: с № 49 по № 63, с № 52 по № 78; улица Комарова: с № 51 по № 65, с № 52 по № 76; улица С.Муканова: с № 53 по № 57, с № 52 по № 68; улица Жукова: с № 1 по № 37, с № 4 по № 44; улица Ордженикидзе: с № 5 по № 49, с № 4 по № 38; улица Щорса: с № 11 по № 39, с № 8 по № 46; проезд Степной: с № 1 по № 17, с № 2 по № 18; улица Северная: с № 2 по № 6; улица Горького: с № 1 по № 9, с № 2 по № 12; улица Химиков: с № 1 по № 3, с № 2 по № 10.

39) № 165 сайлау учаскесі.
Орталық Двинск селосы, "Двинск бастауыш мектебі" коммуналдық мемелекеттік мекемесінің ғимаратында. Двинск селосының шекарасында.
40) № 166 сайлау учаскесі.
Орталық Ясновка селосы, "Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы әкімдігі жанындағы Ясновка ауылдық Мәдениет үйі" мемлекеттік мекемесінің ғимаратында. Ясновка селосының шекарасында.
41) № 167 сайлау учаскесі.
Орталығы Явленка ауылы, "Явленка - Норд НҚК" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің әкімшілік ғимараты (келісім бойынша). Явленка ауылының шекарасында, Береговая көшесі: № 1 бастап № 25 дейін, № 2 бастап № 4 дейін; Қизатов көшесі: № 1 бастап № 47 дейін, № 2 бастап № 44 дейін; Комаров көшесі: № 5 бастап № 49 дейін, № 4 бастап № 50 дейін; А.Иманов көшесі: № 7 бастап № 49 дейін, № 4 бастап № 54 дейін; Пушкин көшесі: № 1 бастап № 49 дейін, № 4 бастап № 50 дейін; Ершов көшесі: № 1 бастап № 47 дейін, № 2 бастап № 50 дейін; Ғ.Мүсірепов көшесі: № 1 бастап № 49 дейін, № 2 бастап № 48 дейін; С.Мұқанов көшесі: № 1 бастап № 51 дейін, № 2 бастап № 50 дейін; Малышев көшесі: № 1 бастап № 37 дейін, № 2 бастап № 48 дейін; А.Тимофеев көшесі: № 1 бастап № 15 дейін, № 10 бастап № 32 дейін; Ф.Токарев көшесі: № 3 бастап № 15 дейін, № 4 бастап № 22 дейін; Трудовой қиылысы: № 1 бастап № 37 дейін; Зәкіров көшесі: № 7 бастап № 55 дейін, № 16 бастап № 54 дейін; Чапаев көшесі: № 1 бастап № 53 дейін, № 16 бастап № 54 дейін; Урицкий көшесі: № 11 бастап № 47 дейін, № 24 бастап № 54 дейін; Лермонтов көшесі: № 27 бастап № 51 дейін, № 8 бастап № 48 дейін; К.Маркс көшесі: № 5 бастап № 32 дейін; Ш.Уалиханов көшесі: № 1 бастап № 55 дейін, № 22 бастап № 48 дейін; Толстой көшесі: № 3 және № 28.
42) № 168 сайлау учаскесі.
Орталығы Явленка ауылы, Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы әкімдігінің "Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданының мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Есіл аудандық Мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны ғимаратында. Явленка ауылының шекарасында, Ленин көшесі: № 13 бастап № 17 дейін, № 2 бастап № 30 дейін; Ыбыраев көшесі: № 17 бастап № 27 дейін, № 12 бастап № 22 дейін; Коваленко көшесі: № 1 бастап № 29 дейін, № 4 бастап № 30 дейін; Шоқаев көшесі: № 3 бастап № 15 дейін, № 2 бастап № 28 дейін; Жамбыл көшесі: №1 бастап № 15 дейін, №2 бастап № 22 дейін; Позолотин көшесі: № 1 бастап № 63 дейін, № 2 бастап № 62 дейін; Абай көшесі: № 1 бастап № 13 дейін, № 2 бастап № 14 дейін; Сыздықов көшесі: № 1 бастап № 31 дейін, № 4 бастап № 34 дейін; Байтокин көшесі: № 1 бастап № 29 дейін, № 2 бастап № 28 дейін; Мир көшесі: № 1 бастап № 41 дейін, № 4 бастап № 14 дейін; Жеңіске 40 жыл көшесі: № 3 бастап № 19 дейін, № 4 бастап № 20 дейін; Чкалов көшесі: № 2 бастап № 16 дейін; Роща көшесі: № 3 бастап № 17 дейін, № 4 бастап № 18 дейін; Гагарин даңғылы: № 7 бастап № 15 дейін, № 2 бастап № 18 дейін; Советская көшесі: № 4 бастап № 28 дейін, № 3 бастап № 39 дейін; КоролҰв көшесі: № 3 бастап № 19 дейін, № 4 бастап № 22 дейін; А. Иманов көшесі: № 53 бастап № 77 дейін, № 56 бастап № 76 дейін; Пушкин көшесі: № 51 бастап № 75 дейін, № 54 бастап № 80 дейін; Ғ.Мүсірепов көшесі: № 51 бастап № 79 дейін, № 56 бастап № 88 дейін; Ершов көшесі: № 49 бастап № 63 дейін, № 52 бастап № 78 дейін; Комаров көшесі: № 51 бастап № 65 дейін, № 52 бастап № 76 дейін; С.Мұқанов көшесі: № 53 бастап № 57 дейін, № 52 бастап № 68 дейін; Жуков көшесі: № 1 бастап № 37 дейін, № 4 бастап № 44 дейін; Ордженикидзе көшесі: № 5 бастап № 49 дейін, № 4 бастап № 38 дейін; Щорс көшесі: № 11 бастап № 39 дейін, № 8 бастап № 46 дейін; Степной өткелі: № 1 бастап № 17 дейін, № 2 бастап № 18 дейін; Северный көшесі:№ 2 бастап № 6 дейін; Горький көшесі: № 1 бастап № 9 дейін, № 2 бастап № 12 дейін; Химик көшесі: № 1 бастап № 3 дейін, № 2 бастап № 10 дейін.

43) Избирательный участок № 169.
Центр село Стрельниковка, в здании коммунального государственного учреждения "Стрельниковская начальная школа". В границах села Стрельниковка.
44) исключен решением акима Есильского района Северо-Казахстанской области от 27.10.2015 N 28 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования);
45) Избирательный участок № 171.
Центр поселок Горное, в здании штаба воинской части № 5537. В границах воинской части.
46) Избирательный участок № 172.
Центр село Леонидовка, в здании коммунального государственного учреждения "Леонидовская начальная школа". В границах села Леонидовка.
47) Избирательный участок № 173.
Центр село Жаргайын, в здании коммунального государственного учреждения "Жаргайынская начальная школа". В границах села Жаргайын.
48) Избирательный участок № 174.
Центр село Явленка, в здании коммунального государственного учреждения "Явленская средняя школа № 3 Есильского района имени Аягана Шажимбаева - кинорежиссера". В границах села Явленка, улица Береговая: с № 27 по № 159, с № 10 по № 118; улица Кизатова:с № 49 по № 179, с № 46 по № 184; улица Ленина: с № 19 по № 93, с № 32 по № 144; улица Ибраева: с № 31 по № 103, с № 24 по № 92; улица Коваленко: с № 33 по № 99, с № 32 по № 104; улица Шокаева:с № 21 по № 89, с № 34 по № 90; улица Джамбула: с № 17 по № 83, с № 26 по № 90; улица Позолотина: с № 67 по № 87, с № 64 по № 120; улица Ауэзова: с № 2 по № 3; улица Некрасова: № 19; улица Пархоменко:№ 20; улица К.Сутюшева: № 11; улица Целинная: № 11; улица Лазо: с № 8 по № 32, с № 3 по № 37; улица Буденного: с № 11 по № 19, с № 12 по № 24; улица Пролетарская: с № 3 по № 23; улица Первомайская:с № 13 по № 17, с № 14 по № 26; улица Воровского: с № 7 по № 13; улица Байтокина: с № 31 по № 41, с № 32 по № 38; улица Водников: с № 2 по № 25; улица Восточная: с № 1 по № 9, с № 2 по № 8; улица Фрунзе:с № 1 по № 33, с № 2 по № 32; улица Кирова: с № 13 по № 38; улица Фурманова: с № 7 по № 47, с № 2 по № 54; улица Шалабаева: с № 3 по № 49, с № 4 по № 48.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными решением акима Есильского района Северо-Казахстанской области от 04.12.2015 N 31 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).

43) № 169 сайлау учаскесі.
Орталық Стрельниковка селосы, "Стрельниковка бастауыш мектебі" коммуналдық мемелекеттік мекемесінің ғимаратында. Стрельниковка селосының шекарасында.
44) алып тасталды Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы әкімінің 27.10.2015 N 28 шешімімен (алғаш ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі);
45) № 171 сайлау учаскесі.
Орталық Горный кенті, № 5537 әскери бөлімнің штаб ғимаратында. Әскери бөлім шекарасында.
46) № 172 сайлау учаскесі.
Орталық Леонидовка селосы, "Леонидовка бастауыш мектебі" коммуналдық мемелекеттік мекемесінің ғимаратында. Леонидовка селосының шекарасында.
47) № 173 сайлау учаскесі.
Орталық Жарғайың ауылы, "Жарғайың бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратында. Жарғайың ауылының шекарасында.
48) № 174 сайлау учаскесі.
Орталығы Явленка ауылы, "Кинорежиссер Аяған Шәжімбаев атындағы Есіл ауданының № 3 Явленка орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратында. Явленка ауылының шекарасында, Береговая көшесі: № 27 бастап № 159 дейін, № 10 бастап № 118 дейін; Кизатова көшесі: № 49 бастап № 179 дейін, № 46 бастап № 184 дейін; Ленин көшесі: № 19 бастап № 93 дейін, № 32 бастап № 144 дейін; Ыбыраев көшесі: № 31 бастап № 103 дейін, № 24 бастап № 92 дейін; Коваленко көшесі: № 33 бастап № 99 дейін, № 32 бастап № 104 дейін; Шоқаев көшесі: № 21 бастап № 89 дейін, № 34 бастап № 90 дейін; Жамбыл көшесі: № 17 бастап № 83 дейін, № 26 бастап № 90 дейін; Позолотин көшесі: № 67 бастап № 87 дейін, № 64 бастап № 120 дейін; Әуезов көшесі: № 2 бастап № 3 дейін; Некрасов көшесі: № 19; Пархоменко көшесі: № 20; К.Сүтішев көшесі: № 11; Целинная көшесі: № 11; Лазо көшесі: № 8 бастап № 32 дейін, № 3 бастап № 37 дейін; Буденный көшесі: № 11 бастап № 19 дейін, № 12 бастап № 24 дейін; Пролетарский көшесі: № 3 бастап № 23 дейін; Первомайский көшесі: № 13 бастап № 17 дейін, № 14 бастап № 26 дейін; Воровский көшесі № 7 бастап № 13 дейін; Байтокин көшесі: № 31 бастап № 41 дейін, № 32 бастап № 38 дейін; Водников көшесі: № 2 бастап № 25 дейін; Восточный көшесі: № 1 бастап № 9 дейін, № 2 бастап № 8 дейін; Фрунзе көшесі: № 1 бастап № 33 дейін, № 2 бастап № 32 дейін; Киров көшесі: № 13 бастап № 38 дейін; Фурманов көшесі: № 7 бастап № 47 дейін, № 2 бастап № 54 дейін; Шалабаев көшесі: № 3 бастап № 49 дейін, № 4 бастап № 48 дейін.
Ескерту. 1-тармаққа өзгеріс енгізілді - Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы әкімінің 04.12.2015 N 31 шешімімен (алғаш ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).

2. Признать утратившим силу:
решение акима Есильского района Северо-Казахстанской области "Об образовании избирательных участков на территории Есильского района" от 15 ноября 2011 года № 24 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 18 ноября 2011 года № 13-6-177, опубликовано 21 ноября 2011 года в газете "Есіл таңы", 21 ноября 2011 года в газете "Ишим").
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования и распространяется на правоотношения возникшие с 20 февраля 2014 года.
Аким Есильского района М. Абишев
СОГЛАСОВАНО
Председатель
Есильской районной
избирательной комиссии
Северо-Казахстанской области
20 февраля 2014 года
К. Рахиев

2. Күші жойылды деп танылсын:
"Есіл ауданының аумағында сайлау учаскелерін құру туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы әкімінің 2011 жылғы 15 қарашадағы № 24 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2011 жылғы 18 қарашадағы № 13-6-177 болып тіркелген, "Есіл таңы" газетінде 2011 жылғы 21 қарашада, "Ишим" газетінде 2011 жылғы 21 қарашада жарияланған).
3. Осы шешім алғаш ресми жарияланған күннен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі және 2014 жылғы 20 ақпаннан бастап пайда болған қатынастарға қолданылады.
Солтүстік Қазақстан облысы
Есіл ауданының әкімі
М. Әбішев
КЕЛІСІЛДІ
Солтүстік Қазақстан облысы
Есіл аудандық сайлау
комиссиясының төрағасы
2014 жылғы 20 ақпан
Қ. Рахиев