Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов, тарифов на сбор, вывоз, захоронение и утилизацию коммунальных отходов по Казыгуртскому району
Решение Казыгуртского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 24 декабря 2014 года № 40/262-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 26 января 2015 года № 2974. Утратило силу решением Казыгуртского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 26 июня 2015 года № 44/306-V
Сноска. Утратило силу решением Казыгуртского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 26.06.2015 № 44/306-V (вводится в действие со дня его подписания).
В соответствии с подпунктами 1) и 2) статьи 19-1 Экологического кодекса Республики Казахстан от 9 января 2007 года, подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» и постановлением Правительсва Республики Казахстан от 22 ноября 2011 года № 1370 «Об утверждении Типовых правил расчета норм образования и накопления коммунальных отходов», Казыгуртский районный маслихат РЕШИЛ:

Қазығұрт ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың пайда болу және жинақталу нормаларын, коммуналдық қалдықтарды жинау, әкету, көму және кәдеге жарату тарифтерін бекіту туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Қазығұрт аудандық мәслихатының 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 40/262-V шешімі. Оңтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 26 қаңтарда № 2974 болып тіркелді. Күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облысы Қазығұрт аудандық мәслихатының 2015 жылғы 26 маусымдағы № 44/306-V шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облысы Қазығұрт аудандық мәслихатының 26.06.2015 № 44/306-V шешімімен (қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді).
Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 9 қаңтардағы Экологиялық кодексінің 19-1 бабының 1) және 2) тармақшаларына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 15) тармақшасына және «Коммуналдық қалдықтардың пайда болу және жинақталу нормаларын есептеудің үлгі қағидаларын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 22 қарашадағы № 1370 қаулысына сәйкес, Қазығұрт аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:

1. Утвердить:
1) нормы образования и накопления коммунальных отходов по Казыгуртскому району согласно приложению 1 к настоящему решению;
2) тарифы на сбор, вывоз, захоронение, утилизацию коммунальных отходов по Казыгурткому району согласно приложению 2 настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого офицального опубликования.
Председатель сессии районного маслихата    М. Мауленов
Секретарь районного маслихата              М. Момынов
Приложение 1 к решению
Казыгуртского районного маслихата
от 24 декабря 2014 года № 40/262-V
Нормы образования и накопления коммунальных отходов по Казыгуртскому району
Объект накопления коммунальных отходов
Расчетная единица
Годовая норма накопления коммунальных  отходов, м3
1
Домовладения благоустроенные
1 житель

1. Бекітілсін:
1) осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес Қазығұрт ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың пайда болу және жинақталу нормалары;
2) осы шешімнің 2 қосымшасына сәйкес Қазығұрт ауданы бойынша коммуналдық қалдықтарды жинау, әкету, көму және кәдеге жарату тарифтері.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат сессиясының төрағасы     М.Мауленов
Аудандық мәслихат хатшысы                  М.Момынов
Қазығұрт аудандық мәслихатының
2014 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 40/262-V шешіміне 1 қосымша
Қазығұрт ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың пайда болу және жинақталу нормалары
Коммуналдық қалдықтар жинақталатын объектілер
Есептік бірлік
Орташа жылдық жинақталу нормалары, м3
1
Тұрмысқа жайлы тұрғын үйлер (орталық жылу жүйесі немесе газбен жылытылатын үйлер)
Тұрғын