Об образовании избирательных участков на территории Таскалинского района
Решение акима Таскалинского района Западно-Казахстанской области от 19 февраля 2014 года № 4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 27 февраля 2014 года № 3435. Утратило силу решением акима Таскалинского района Западно-Казахстанской области от 30 ноября 2018 года № 33
Сноска. Утратило силу решением акима Таскалинского района Западно-Казахстанской области от 30.11.2018 № 33 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
В соответствии с Конституционным законом Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" аким района РЕШИЛ:
1. По согласованию с Таскалинской районной избирательной комиссией соблюдая границы административно-территориального устройства образовать избирательные участки на территории Таскалинского района согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на заместителя акима района Л. Жубанышкалиеву.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Аким района Алиев С.
СОГЛАСОВАНО:
Председатель
Таскалинской районной
избирательной комиссии
_____________Б. Имашев

Тасқала ауданының аумағында сайлау учаскелерін құру туралы
Батыс Қазақстан облысы Тасқала ауданы әкімінің 2014 жылғы 19 ақпандағы № 4 шешімі. Батыс Қазақстан облысы Әділет департаментінде 2014 жылғы 27 ақпанда № 3435 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Тасқала ауданы әкімінің 2018 жылғы 30 қарашадағы № 33 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Тасқала ауданы әкімінің 30.11.2018 № 33 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Конституциялық заңына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына сәйкес аудан әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Тасқала аудандық сайлау комиссиясының келісімі бойынша әкімшілік-аумақтық құрылым шекараларының сақталуы ескеріле отырып Тасқала ауданының аумағында сайлау учаскелері осы шешімнің қосымшасына сәйкес құрылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудан әкiмiнiң орынбасары Л. Жұбанышқалиеваға жүктелсiн.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі С. Әлиев
КЕЛІСІЛДІ:
Тасқала аудандық
сайлау комиссиясының
төрағасы
_____________Б. Имашев

19.02.2014 г.
Приложение
к решению акима района
от 19 февраля 2014 года № 4
Избирательные участки
на территории Таскалинского района
Номера избира-
тельных участков
Границы избирательных участков
Местонахождение
1
324
Село Актау, зимовки Кызылбас, Кулаков, Аккушик
Село Актау, улица Муканова, 17, здание сельского дома культуры
2
325
Село Беленький, зимовка Жигули
Село Беленький, здание фельдшерского пункта
3
326
Село Черная Падина
Село Черная Падина, здание сельской библиотеки
4
327
Село Амангельды, зимовки Жармалай, Жигули
Село Амангельды, улица Ленина, 7, здание сельского дома культуры
5
328
Село 1-Чижа, зимовка Колик
Село 1-Чижа, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная Первочижинская начальная школа"
6
329
Село Таскала: улицы Сатбаева, Павлова, Карбышева, Сейфуллина, Момышулы, Горького, Маяковского, Курмангазы, Железнодорожная, Пушкина, микрорайоны Самал, Коктем, Жаксыгулова
Село Таскала, улица Абая, 34, здание государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа имени К. И. Сатпаева"
7
330
Село Таскала: улицы Жукова, Молодежная, Абая, Толстого, Сабирова, Жаксыгулова, Комарова, Лермонтова
Село Таскала, улица Абая, 20, здание государственного коммунального казенного предприятия "Таскалинский районный центр досуга"
8
331
Село Таскала: правый берег реки Деркул до железнодорожной линии, улицы Колхозная, Садовая, Чапаева, Первомайская (жилые дома 2-20), Ветеринарная станция
Село Таскала, улица Маметовой, 2, здание государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа имени Ы. Алтынсарина"
9
332
Село Таскала: левый берег реки Деркул, улицы Заречная, Чурилина, Джамбула, Масина, Тулегеновой, Кутякова, Женис, Жасыбаева, Первомайская (жилые дома 7-45, 22-54), Стадионная, Амангельды, Шевченко, Ахметкалиева, МТФ, микрорайон Саулет, село Жігер
Село Таскала, улица Женис, 30, здание государственного коммунального казенного предприятия "Детский сад "Бөбек"
10
333
Село Таскала, улицы Шамова, Скоробогатова, Сапарова, Жангирова, Курмангалиева, Мира, Хусаинова, Чижинская, Гоголя, железнодорожный разъезд № 276, зимовки Подстанция, Зимовка
Село Таскала, улица Абая, 14, здание государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа имени Садыка Жаксыгулова"
11
334
Село Бірлік
Село Бірлік, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная Кузнецовская основная школа"
12
335
Село Мереке, зимовки Калмак, Карташов, Жаикбай, Есенсай, Бубенцы, Талдыкудык, Аккус, Донбек
Село Мереке, здание сельского дома культуры
13
336
Село Достык
Село Достык, улица Бейбитшилик, 2, здание сельского дома культуры
14

19.02.2014 ж.
2014 жылғы 19 ақпандағы № 4
аудан әкiмiнiң шешіміне
қосымша
Тасқала ауданының аумағындағы
сайлау учаскелері
Сайлау учаске-
лерінің нөмірлері
Сайлау учаскелерінің шекаралары
Орналасқан жері
1
324
Ақтау ауылы, Қызылбас, Кулаков, Ақкүшік қыстақтары
Ақтау ауылы, Мұқанов көшесі, 17 ауылдық мәдениет үйінің ғимараты
2
325
Беленький ауылы, Жигули қыстағы
Беленький ауылы, фельдшерлік пункт ғимараты
3
326
Черная Падина ауылы
Черная Падина ауылы, ауылдық кітапхана ғимараты
4
327
Амангелді ауылы, Жармалай, Жигули қыстақтары
Амангелді ауылы, Ленин көшесі, 7, ауылдық мәдениет үйінің ғимараты
5
328
1-Шежін ауылы, Көлік қыстағы
1-Шежін ауылы, "Жалпы білім беретін Бірінші Шежін бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
6
329
Тасқала ауылы: Сәтбаев, Павлов, Карбышев, Сейфуллин, Момышұлы, Горький, Маяковский, Құрманғазы, Железнодорожная, Пушкин көшелері, Самал, Көктем, Жақсығұлов шағын аудандары
Тасқала ауылы, Абай көшесі, 34, "Қ. И. Сәтбаев атындағы жалпы орта білім беру мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты
7
330
Тасқала ауылы: Жуков, Молодежная, Абай, Толстой, Сабиров, Жақсығұлов, Комаров, Лермонтов көшелері
Тасқала ауылы, Абай көшесі, 20, "Тасқала аудандық мәдениет-демалыс орталығы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының ғимараты
8
331
Тасқала ауылы: Деркөл өзенінің оң жағалауы теміржол линиясына дейін, Колхозная, Садовая, Чапаев, Первомайская (2-20 тұрғын үйлер) көшелері, Ветеринарлық станция
Тасқала ауылы, Мәметова көшесі, 2, "Ы. Алтынсарин атындағы жалпы білім беретін орта мектеп" мемлекеттік мекемесінің ғимараты
9
332
Тасқала ауылы: Деркөл өзенінің сол жағалауы, Заречная, Чурилин, Жамбыл, Масин, Төлегенова, Кутяков, Жеңіс, Жасыбаев, Первомайская (7-45, 22-54 тұрғын үйлер) Стадионная, Амангелді, Шевченко, Ахметкалиев, МТФ көшелері, Сәулет шағын ауданы, Жігер ауылы
Тасқала ауылы, Жеңіс көшесі, 30, "Бөбек" балабақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының ғимараты
10
333
Тасқала ауылы: Шамов, Скоробогатов, Сапаров, Жәңгіров, Құрманғалиев, Мир, Хұсайынов, Шежін, Гоголь көшелері, № 276 теміржол разъезі, Зимовка, Подстанция қыстағы
Тасқала ауылы, Абай көшесі, 14, "Садық Жақсығұлов атындағы жалпы білім беретін орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты
11
334
Бірлік ауылы
Бірлік ауылы, "Жалпы білім беретін Кузнецов негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
12
335
Мереке ауылы, Қалмақ, Карташов, Жайықбай, Есенсай, Бубенцы, Талдықұдық, Аққұс, Дөңбек қыстақтары
Мереке ауылы, ауылдық мәдениет үйінің ғимараты
13
336
Достық ауылы
Достық ауылы, Бейбітшілік көшесі, 2, ауылдық мәдениет үйінің ғимараты
14

337
Село Бастау
Село Бастау, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная Вавилинская начальная школа"
15
338
Село Ынтымақ
Село Ынтымақ, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная Крутинская основная школа"
16
339
Село Атамекен, зимовки Алмалы, Митрофан, Молочная, Утеш
Село Атамекен, улица Иманова, 4, здание сельского дома культуры
17
340
Село Калмакшабын, зимовки Аяк, Калке, Уштилек, Колик, Тазгул, Егизкопа, Новостройка, Жетикудык, Волжанка, Камыстыкол, 1-Кисыксай, 2-Кисыксай, 3-Кисыксай
Село Калмакшабын, здание сельской библиотеки
18
341
Село Оян, зимовки Комсомольск, Койшыгул, Машдвор, Акуй, Жана ауыл, Айкумис, Баянас, Кокапан, Кызылагаш
Село Оян, улица Маметовой, 9, здание сельского дома культуры
19
342
Село Кеңжайлау, зимовки Аппаз, Караой, Жетикудык, Ащы, Орыскопа
Село Кеңжайлау, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная Ленинжолская начальная школа"
20
343
Село Мерей, село Аққайнар, зимовки Птичник, Свинарник, МТМ
Село Мерей, улица Тайманова, 26, здание сельского дома культуры
21
344
Село Айнабұлақ
Село Айнабұлақ, улица Булакты, 15, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная Родниковская основная школа"
22
345
Село Өркен
Село Өркен, улица Акбидай, 14, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная Белугинская начальная школа"
23
346
Село Тоғайлы, зимовки Широкий, Шорман, Даяр
Село Тоғайлы, улица Диканшылар, здание сельского дома культуры
24
347
Село 2-Чижа, зимовки Бирлик, Ащы, Жармалай, Косем, Алмалы сай
Село 2-Чижа, улица Карменова, здание сельского дома культуры
25
348
Село Талды-Булак, зимовки Центральная, Майрамкол, Сад, Жанаауыл, Тапкан
Село Талды-Булак, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная Талдыбулакская начальная школа"
26
349
Село Ермольчево
Село Ермольчево, здание сельской библиотеки

337
Бастау ауылы
Бастау ауылы, "Жалпы білім беретін Вавилин бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
15
338
Ынтымақ ауылы
Ынтымақ ауылы, "Жалпы білім беретін Крутой негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
16
339
Атамекен ауылы, Алмалы, Митрофан, Молочная, Өтеш қыстақтары
Атамекен ауылы, Иманов көшесі,4 ауылдық мәдениет үйінің ғимараты
17
340
Қалмақшабын ауылы, Аяқ, Калке, Үштілек, Көлік, Тазгүл, Егізқопа, Новостройка, Жетіқұдық, Волжанка, Қамыстыкөл, 1-Қисықсай, 2-Қисықсай, 3-Қисықсай қыстақтары
Қалмақшабын ауылы, ауылдық кітапхана ғимараты
18
341
Оян ауылы, Комсомольск, Қойшығұл, Машдвор, Ақүй, Жаңа ауыл, Айкүміс, Баянас, Көкапан, Қызылағаш қыстақтары
Оян ауылы, Маметова көшесі, 9, ауылдық мәдениет үйінің ғимараты
19
342
Кеңжайлау ауылы, Аппаз, Қараой, Жетіқұдық, Ащы, Орысқопа қыстақтары
Кеңжайлау ауылы, "Жалпы білім беретін Ленинжол бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
20
343
Мерей ауылы, Аққайнар ауылы, Птичник, Свинарник, МТМ қыстақтары
Мерей ауылы, Тайманов көшесі, 26, ауылдық мәдениет үйінің ғимараты
21
344
Айнабұлақ ауылы
Айнабұлақ ауылы, Бұлақты көшесі, 15, "Жалпы білім беретін Родник негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
22
345
Өркен ауылы
Өркен ауылы, Ақбидай көшесі, 14, "Жалпы білім беретін Белугин бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
23
346
Тоғайлы ауылы, Широкий, Шорман, Даяр қыстақтары
Тоғайлы ауылы, Диқаншылар көшесі, ауылдық мәдениет үйінің ғимараты
24
347
2-Шежін ауылы, Бірлік, Ащы, Жармалай, Көсем, Алмалы сай қыстақтары
2-Шежін ауылы, Карменов көшесі, ауылдық мәдениет үйінің ғимараты
25
348
Талды-Бұлақ ауылы, Центральная, Майрамкөл, Сад, Жаңаауыл, Тапқан қыстақтары
Талды-Бұлақ ауылы, "Жалпы білім беретін Талдыбұлақ бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
26
349
Ермольчево ауылы
Ермольчево ауылы, ауылдық кітапхана ғимараты