О внесении изменений в приказ Министра образования и науки Республики Казахстан от 10 июля 2013 года № 264 "Об утверждении Правил подтверждения соответствия и присвоения квалификации специалистов сферы образования и науки"
Приказ Министра образования и науки Республики Казахстан от 22 сентября 2015 года № 572. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 19 октября 2015 года № 12184. Утратил силу приказом Министра образования и науки Республики Казахстан от 3 августа 2017 года № 384 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования)
Сноска. Утратил силу приказом Министра образования и науки РК от 03.08.2017 № 384 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Министра образования и науки Республики Казахстан от 10 июля 2013 года № 264 "Об утверждении Правил подтверждения соответствия и присвоения квалификации специалистов сферы образования и науки" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 8612, опубликованный в газете "Казахстанская правда" от 2 октября 2013 года № 286 (27560)), следующие изменения:
в заголовок внесено изменение на государственном языке, текст на русском языке не меняется;
в пункт 1 внесено изменение на государственном языке, текст на русском языке не меняется;
в Правилах подтверждения соответствия и присвоения квалификации специалистов сферы образования и науки, утвержденных указанным приказом:
в заголовок внесено изменение на государственном языке, текст на русском языке не меняется;
в пункт 1 внесено изменение на государственном языке, текст на русском языке не меняется;
подпункт 13) пункта 2 изложить в следующей редакции:
"13) эксперт-аудитор по подтверждению соответствия – специалист, аттестованный в порядке, установленном приказом исполняющего обязанности Министра по инвестициям и развитию Республики Казахстан от 6 февраля 2015 года № 116 "О некоторых вопросах аттестации экспертов-аудиторов в области технического регулирования", зарегистрированным в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 10513;";
в заголовок главы 2 внесено изменение на государственном языке, текст на русском языке не меняется;

"Білім және ғылым саласындағы мамандардың сәйкестігін растау және біліктілікті беру қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Білім және ғылым Министрінің 2013 жылғы 10 шілдедегі № 264 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрінің 2015 жылғы 22 қыркүйектегі № 572 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2015 жылы 19 қазанда № 12184 болып тіркелді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрінің 2017 жылғы 3 тамыздағы № 384 бұйрығымен
Ескерту. Күші жойылды – ҚР Білім және ғылым министрінің 03.08.2017 № 384 бұйрығымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
БҰЙЫРАМЫН:
1. "Білім және ғылым саласындағы мамандардың сәйкестігін растау және біліктілікті беру қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Білім және ғылым Министрінің 2013 жылғы 10 шілдедегі № 264 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8612 болып тіркелген, "Егемен Қазақстан" газетінің 2013 жылғы 2 қазандағы № 224 (28163) санында жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
тақырыбы мынадай редакцияда жазылсын, орыс тіліндегі мәтін өзгермейді:
"Білім және ғылым саласындағы мамандардың біліктілік сәйкестігін растау және біліктілігін беру қағидаларын бекіту туралы";
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын, орыс тіліндегі мәтін өзгермейді:
"1. Қоса беріліп отырған Білім және ғылым саласындағы мамандардың біліктілік сәйкестігін растау және біліктілігін беру қағидалары бекітілсін.";
көрсетілген бұйрықпен бекітілген Білім және ғылым саласындағы мамандардың сәйкестігін растау және біліктілікті беру қағидаларында:
тақырыбы мынадай редакцияда жазылсын, орыс тіліндегі мәтін өзгермейді:
"Білім және ғылым саласындағы мамандардың біліктілік сәйкестігін растау және біліктілігін беру қағидаларын бекіту туралы";
1-тармағы мынадай редакцияда жазылсын, орыс тіліндегі мәтін өзгермейді:
"1. Білім және ғылым саласындағы мамандардың біліктілік сәйкестігін растау және біліктілігін беру қағидалары (бұдан әрі – Қағидалар) 2007 жылғы 15 мамырдағы Қазақстан Республикасы Еңбек кодексінің 138-6-бабына сәйкес әзірленген, білім және ғылым саласындағы мамандардың біліктілік сәйкестігін растау және біліктілігін беру тәртібін айқындайды.";
2-тармақтың 13) тармақшасы мынадай редакцияда жазылсын:
"13) сәйкестікті растау жөніндегі сарапшы-аудитор – Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2015 жылы 19 наурызда № 10513 болып тіркелген "Техникалық реттеу саласындағы сарапшы-аудиторларды аттестаттаудың кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасының Инвестициялар және даму Министрінің міндетін атқарушының 2015 жылғы 6 ақпандағы № 116 бұйрығымен белгіленген тәртіппен аттестатталған маман;";
2-тараудың 2-бөлімнің тақырыбы мынадай редакцияда жазылсын, орыс тіліндегі мәтін өзгермейді:
"2. Білім және ғылым саласындағы мамандардың біліктілік сәйкестігін растау және біліктілігін беру тәртібі";