О дополнительных мерах по оказанию помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны
Постановление акимата Акмолинской области от 6 мая 2015 года № А-5/201. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 2 июня 2015 года № 4818. Утратило силу постановлением акимата Акмолинской области от 13 июня 2016 года № А-7/280
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Акмолинской области от 13.06.2016 № А-7/280 (вводится в действие со дня подписания).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 28 апреля 1995 года "О льготах и социальной защите участников, инвалидов Великой Отечественной войны и лиц, приравненных к ним", на основании решения Акмолинского областного маслихата от 13 декабря 2013 года № 5С-20-2 "Об областном бюджете на 2014-2016 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3935) акимат Акмолинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить дополнительные меры по оказанию помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны в виде предоставления путевок в санатории, профилактории.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима области Адильбекова Д.З.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким области С.Кулагин

Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне көмек көрсету жөніндегі қосымша шаралар туралы
Ақмола облысы әкімдігінің 2015 жылғы 6 мамырдағы № А-5/201 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 2 маусымда № 4818 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы әкімдігінің 2016 жылғы 13 маусымдағы № А-7/280 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы әкімдігінің 13.06.2016 № А-7/280 (қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектерiне және соларға теңестiрiлген адамдарға берiлетiн жеңiлдiктер мен оларды әлеуметтiк қорғау туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 сәуірдегі Заңына сәйкес, "2014-2016 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Ақмола облыстық мәслихатының 2013 жылғы 13 желтоқсандағы № 5С-20-2 (Нормативтік құқықтық актілері мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3935 болып тіркелген) шешімінің негізінде, Ақмола облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне, шипажайларға, емдеу-сауықтыру орнына жолдама ұсыну түрінде көмек көрсету жөніндегі қосымша шаралар белгіленсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары Д.З. Әділбековке жүктелсін.
3. Осы қаулы Ақмола облысының Әділет департаментінде тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі С.Кулагин