Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов и предоставлении кандидатам помещений для встреч с избирателями
Постановление акимата Аршалынского района Акмолинской области от 26 февраля 2015 года № А-104. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 12 марта 2015 года № 4687. Утратило силу постановлением акимата Аршалынского района Акмолинской области от 21 мая 2019 года № А-178
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Аршалынского района Акмолинской области от 21.05.2019 № А-178 (вводится в действие со дня официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктами 4, 6 статьи 28 Конституционного закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат Аршалынского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. По согласованию с Аршалынской районной территориальной избирательной комиссией определить места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов, согласно приложению 1 к настоящему постановлению.
2. Предоставить кандидатам на договорной основе помещения для встреч кандидатов с избирателями, согласно приложению 2 к настоящему постановлению.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления акимата Аршалынского района возложить на руководителя аппарата акима Аршалынского района Балташева А.К.
4. Настоящее постановление акимата Аршалынского района вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Аршалынского района Ж.Нуркенов
СОГЛАСОВАНО
Председатель Аршалынской
районной избирательной
комиссии
М.Сабиржанов
"26" 02 2015 года
Приложение 1 к постановлению
акимата Аршалынского района
от 26.02. 2015 года № А-104
Места для размещения агитационных печатных материалов
Сноска. Приложение 1 с изменениями, внесенными постановлением акимата Аршалынского района Акмолинской области от 21.07.2015 № А-311 (вводится в действие со дня официального опубликования).
№ п/п
Наименование населенного пункта
Месторасположение агитационных печатных материалов
Наименование объекта для размещения
1.
Поселок Аршалы
улица Ташенова, 22, здание государственного коммунального казенного предприятия "Аршалынский районный Дом культуры" акимата Аршалынского района
стенд
2.
Станция Анар
улица Астана, 36, здание государственного учреждения "Общеобразовательная Анарская средняя школа"
стенд
3.
село Арнасай
улица Желтоксан, 26, здание государственного учреждения "Вячеславская средняя школа"
стенд
4.
Село Акбулак
улица Набережная, 68, здание государственного учреждения "Центральная средняя школа села Мичурино"
стенд
5.
Село Берсуат
улица Женис, 29, здание государственного учреждения "Берсуатская средняя школа имени Бляла Тналина"
стенд
6.
село Булаксай
улица Окжетпес, 6, здание сельского клуба
стенд
7.
Село Волгодоновка,
улица Центральная, 5, здание государственного учреждения "Общеобразовательная Волгодоновская средняя школа"
стенд
8.
село Жибек жолы
улица Казыбек би, 44, здание государственного учреждения "Новоалександровская средняя школа"
стенд
9.
Село Ижевское
улица Садовая, 26, здание государственного учреждения "Ижевская средняя школа"
стенд
10.
Село Константиновка
улица Центральная, 52, здание сельского клуба
стенд
11.
Село Михайловка
улица Абая, 13, здание государственного учреждения "Михайловская средняя школа"
стенд
12.
село Турген
улица Жастар, 15, здание государственного учреждения "Тургеневская средняя школа"
стенд
13.
Село Сараба
улица Абая, 23, здание сельского клуба
стенд
Приложение 2 к постановлению
акимата Аршалынского района

Үгіт баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды белгілеу және кандидаттарға сайлаушылармен кездесуі үшін үй-жай беру туралы
Ақмола облысы Аршалы ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 26 ақпандағы № А-104 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 12 наурызда № 4687 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Аршалы ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 21 мамырдағы № А-178 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Аршалы ауданы әкімдігінің 21.05.2019 № А-178 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық Заңының 28 бабының 4, 6 тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, Аршалы ауданы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының 1 қосымшасына сәйкес Аршалы аудандық аумақтық сайлау комиссиясымен бірлесіп барлық кандидаттар үшін үгіт баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгіленсін.
2. Осы қаулының 2 қосымшасына сәйкес кандидаттарға сайлаушылармен кездесуі үшін шарттық негізде үй-жай берілсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Аршалы ауданының әкімі аппаратының басшысы Ә.Қ. Балташевқа жүктелсін.
4. Аршалы ауданы әкімдігінің осы қаулысы Ақмола облысы Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аршалы ауданының әкімі Ж.Нұркенов
КЕЛІСІЛГЕН
Аршалы аудандық сайлау
комиссиясының төрағасы
М.Сабіржанов
"26" 02 2015 жылғы
Аршалы ауданы әкімдігінің
2015 жылғы 26.02 № А-104
қаулысына 1 қосымша
Үгіт баспа материалдарын орналастыру үшін орындар
Ескерту. 1-қосымшаға өзгерістер енгізілді - Ақмола облысы Аршалы ауданы әкімдігінің 21.07.2015 № А-311 (ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
№ р/с
Мекенжай атауы
Үгіт баспа материалдарын орналастыру үшін орындар
Орналастыру үшін объектінің атауы
1
Аршалы кенті
Тәшенов көшесі, 22, Аршалы ауданы әкімшілігінің "Аршалы аудандық мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны ғимараты
стенді
2
Анар станциясы
Астана көшесі, 36, "Жалпы білім беретін Анар орта мектебі" мемлекеттік мекемесі ғимараты
стенді
3
Арнасай ауылы
Желтоқсан көшесі, 26, "Вячеслав орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты
стенді
4
Ақбұлақ ауылы
Набережная көшесі, 68, "Мичурин аулының орталық мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты
стенді
5
Бірсуат ауылы
Жеңіс көшесі, 29, "Блял Тналин атындағы Берсуат орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты
стенді
6
Бұлақсай ауылы
Оқжетпес көшесі, 6, селолық клубының ғимараты
стенді
7
Волгодонов ауылы
Центральная көшесі, 5, "Жалпы білім беретін Волгодонов орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты
стенді
8
Жібек жолы ауылы
Қазыбек би көшесі, 44, "Новоалександров орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты
стенді
9
Ижев ауылы
Садовая көшесі, 26, "Ижев орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты
стенді
10
Константинов ауылы
Центральная көшесі, 52, селолық клубының ғимараты
стенді
11
Михайлов ауылы
Абай көшесі, 13, "Михайлов орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты
стенді
12
Түрген ауылы
Жастар көшесі, 15, "Тургенев орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты
стенді
13
Сараба ауылы
Абая көшесі, 23, селолық клубының ғимараты
стенді
Аршалы ауданы әкімдігінің

от 26. 02. 2015 года № А-104
Помещения, предоставляемые кандидатам на договорной основе для встреч с избирателями
Сноска. Приложение 2 с изменениями, внесенными постановлением акимата Аршалынского района Акмолинской области от 21.07.2015 № А-311 (вводится в действие со дня официального опубликования).
№ п/п
Наименование населенного пункта
Помещения, предоставляемые кандидатам на договорной основе для встреч с избирателями
1.
Поселок Аршалы
улица Ташенова, 22, актовый зал государственного коммунального казенного предприятия "Аршалынский районный Дом культуры" акимата Аршалынского района
2.
Станция Анар
улица Ташенова, 18, актовый зал сельского клуба
3.
село Арнасай
улица Мира, 2, актовый зал сельского клуба
4.
Село Акбулак
улица Набережная, 68, актовый зал государственного учреждения "Центральная средняя школа села Мичурино"
5.
Село Берсуат
улица Бейбитшилик, 9, актовый зал сельского клуба
6.
село Булаксай
улица Абая, 11, актовый зал государственного учреждения "Нововладимировская средняя школа"
7.
Село Волгодоновка
улица Центральная, 3, актовый зал сельского клуба
8.
село Жибек жолы
улица Казыбек би, 44, актовый зал государственного учреждения "Новоалександровская средняя школа"
9.
Село Ижевское
улица Садовая, 13, актовый зал сельского клуба
10.
Село Константиновка
улица Центральная, 52, актовый зал сельского клуба
11.
Село Михайловка
улица Абая, 15, актовый зал сельского клуба
12.
село Турген
улица Жастар, 15, актовый зал государственного учреждения "Тургеневская средняя школа"
13.
Село Сараба
улица Абая, 23, актовый зал сельского клуба

2015 жылғы 26.02 № А-104
қаулысына 2 қосымша
Кандидаттарға сайлаушылармен кездесуі үшін шарттық негізде берілетін үй-жайлар
Ескерту. 2-қосымшаға өзгерістер енгізілді - Ақмола облысы Аршалы ауданы әкімдігінің 21.07.2015 № А-311 (ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
№ р/с
Мекен-жай атауы
Кандидаттарға сайлаушылармен кездесуі үшін шарттық негізде берілетін үй-жайлар
1.
Аршалы кенті
Тәшенов көшесі, 22, Аршалы ауданы әкімшілігінің "Аршалы аудандық мәдениет үйі" Мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорының мәжіліс залы
2.
Анар станциясы
Тәшенов көшесі, 18, селолық клубының мәжіліс залы
3.
Арнасай ауылы
Мир көшесі, 2, селолық клубының мәжіліс залы
4.
Ақбұлақ ауылы
Набережная көшесі, 68, "Мичурин аулының орталық мектебі" мемлекттік мекемесінің мәжіліс залы
5.
Бірсуат ауылы
Бейбітшілік көшесі, 9, селолық клубының мәжіліс залы
6.
Бұлақсай ауылы
Абай көшесі, 11, "Нововладимиров орта мектебі" мемлекттік мекемесінің мәжіліс залы
7.
Волгодонов ауылы
Центральная көшесі, 3, селолық клубының мәжіліс залы
8.
Жібек жолы ауылы
Қазыбек би көшесі, 44, "Новоалександров орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің мәжіліс залы
9.
Ижев ауылы
Садовая көшесі, 13, селолық клубының мәжіліс залы
10.
Константинов ауылы
Центральная көшесі, 52, селолық клубының мәжіліс залы
11.
Михайлов ауылы
Абай көшесі, 15, селолық клубының мәжіліс залы
12.
Түрген ауылы
Жастар көшесі, 15, "Тургенев орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің мәжіліс залы
13.
Сараба ауылы
Абай көшесі, 23, селолық клубының мәжіліс залы