О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 24 декабря 2014 года № 182 "О бюджете Шалкарского района на 2015-2017 годы"
Решение маслихата Шалкарского района Актюбинской области от 22 июля 2015 года № 225. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 05 августа 2015 года № 4452. Утратило силу решением маслихата Шалкарского района Актюбинской области от 25 декабря 2015 года № 262
Сноска. Утратило силу решением маслихата Шалкарского района Актюбинской области от 25.12.2015 № 262 (вступает в силу с 01.01.2016).
О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 24 декабря 2014 года № 182 "О бюджете Шалкарского района на 2015-2017 годы"
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьями 9, 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года маслихат Шалкарского района РЕШИЛ:
1. Внести в решение от 24 декабря 2014 года № 182 "О бюджете Шалкарского района на 2015-2017 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4158, опубликованное 22 января 2015 года в газете "Шалкар") следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Шалкарского района на 2015-2017 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2015 год в следующих объемах:
доходы 5258314,2 тысяч тенге,
в том числе:
налоговые поступления 2033612,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления 11256,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 15132,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов 3198314,2 тысяч тенге;
2) затраты 5323088,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 3599,0 тысяч тенге,
в том числе:
бюджетные кредиты 5946,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 2347,0 тысяч тенге;
4) дефицит бюджета (профицит) -68373,0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита бюджета
(использование профицита) 68373,0 тысяч тенге.";
дополнить пунктом 7-3 следующего содержания:
"7-3. Предусмотреть в бюджете района на 2015 год поступление текущего целевого трансферта из республиканского бюджета на установку дорожных знаков и указателей в местах расположений организаций, ориентированных на обслуживание инвалидов 1063,5 тысяч тенге.
Распределение суммы текущего целевого трансферта определяется на основании постановления акимата района.";
в пункте 9:
в абзаце пятом:
цифры "1062,0" заменить цифрами "2837,0";

"Шалқар ауданының 2015 - 2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 182 аудандық мәслихаттың шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақтөбе облысы Шалқар аудандық мәслихатының 2015 жылғы 22 шілдедегі № 225 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 05 тамызда № 4452 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Шалқар аудандық мәслихатының 2015 жылғы 25 желтоқсандағы № 262 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Шалқар аудандық мәслихатының 2015 жылғы 25 желтоқсандағы № 262 шешімімен (01.01.2016 бастап күшіне енеді).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9, 106 баптарына сәйкес Шалқар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 182 "Шалқар ауданының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4158 санымен тіркелген, 2015 жылғы 22 қаңтардағы "Шалқар" газетінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Шалқар ауданының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2015 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 5258314,2 мың теңге,
оның ішінде :
салықтық түсімдер 2033612, 0 мың теңге,
салықтық емес түсімдер 11256,0 мың теңге,
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 15132,0 мың теңге,
трансферттердің түсімдері 3198314,2 мың теңге;
2) шығындар 5323088,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 3599,0 мың теңге;
оның ішінде :
бюджеттік кредиттер 5946,0 мың теңге,
бюджеттік кредиттерді өтеу 2347,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профицит) -68373,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру
(профицитті пайдалану) 68373,0 мың теңге.";
мынадай мазмұндағы 7-3 тармағымен толықтырылсын:
"7-3. Ауданның 2015 жылға арналған бюджетінде республикалық бюджеттен мүгедектерге қызмет көрсетуге бағдарланған ұйымдар орналасқан жерлерде жол белгілері мен сілтегіштерін орнатуға 1063,5 мың теңге ағымдағы нысаналы трансферттің бөлінгені ескерілсін.
Ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу аудан әкімдігі қаулысы негізінде айқындалады.";
9 тармақта:
бесінші абзацта:
"1062,0" сандары "2837,0" сандарымен ауыстырылсын;

и дополнить пунктом 9-2 следующего содержания:
"9-2. Предусмотреть в бюджете района на 2015 год поступление целевого трансферта на развитие из областного бюджета на реконструкцию центральной котельной в городе Шалкар 4860,0 тысяч тенге.
Распределение суммы целевого трансферта на развитие определяется на основании постановления акимата района.";
приложения 1, 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.

және мынадай мазмұндағы 9-2 тармағымен толықтырылсын:
"9-2. Ауданның 2015 жылға арналған бюджетінде облыстық бюджеттен Шалқар қаласындағы орталық қазандықты қайта жарақтауға 4860,0 мың теңге нысаналы даму трансферті бөлінгені ескерілсін.
Нысаналы даму трансферттердің сомаларын бөлу аудан әкімдігі қаулысы негізінде айқындалады.";
көрсетілген шешімнің 1, 5 қосымшалары осы шешімнің 1, 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.