Об образовании избирательных участков для проведения голосования и подсчета голосов по Аксускому району
Решение акима Аксуского района Алматинской области от 28 января 2015 года № 1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 25 февраля 2015 года № 3076. Утратило силу решением акима Аксуского района Алматинской области от 6 декабря 2018 года № 7
Сноска. Утратило силу решением акима Аксуского района Алматинской области от 06.12.2018 № 7 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 1 статьи 23 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", пунктом 2 статьи 33 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", аким Аксуского района РЕШИЛ:
1. Для проведения голосования и подсчета голосов образовать в Аксуском районе избирательные участки согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима района Сабырбаева Амандоса Акышивича.
3. Возложить на руководителя аппарата акима Аксуского района Сабырбаева Амандоса Акышивича опубликование настоящего решения после государственной регистрации в органах юстиции в официальных и периодических печатных изданиях, а также на интернет-ресурсе, определяемом Правительством Республики Казахстан, и на интернет-ресурсе районного акимата.
4. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района А. Далбагаев
Приложение к решению акима Аксуского района № 1 от "28" января 2015 года "Об образовании избирательных участков для проведения голосования и подсчета голосов в Аксуском районе"
Избирательный участок №1.
Центр: село Жансугурова, улица О. Жумашева № 49, средняя школа имени Есмурата Сикымова с дошкольным мини-центром.
В границах: село Жансугурова, улицы: Махмутова с № 3 по 19, Валиханова с № 2 по 26, Сатпаева с № 1 по 136, Тауелсиздик с № 1 по 186, Сикымова с № 1 по 101, Алипбекова с № 2 по 8, Жидебаева с № 1 по 31 (нечетная сторона), с № 2 по 56 (четная сторона), Шонай батыра с № 38 по 207, Айтжанова с № 4 по 20, Сакалбаева с № 1 по 11, Еркенова с № 1 по 37а, Жумашева с № 38 по 128.
Избирательный участок № 2.
Центр: село Жансугурова, улица Желтоксан № 6, средняя школа-гимназия имени Каныша Имантаевича Сатбаева.

Ақсу ауданында дауыс беруді өткізу және дауыс санау үшін сайлау учаскелерін құру туралы
Алматы облысы Ақсу аудан әкімінің 2015 жылғы 28 қаңтардағы № 1 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2015 жылғы 25 ақпанда № 3076 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Ақсу ауданы әкімінің 2018 жылғы 6 желтоқсандағы № 7 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Ақсу ауданы әкімінің 06.12.2018 № 7 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Қазақстан Республикасының Конституциялық Заңының 23-бабының 1-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 33-бабының 2-тармағына сәйкес, Ақсу ауданының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ақсу ауданында дауыс беруді өткізу және дауыс санау үшін сайлау учаскелері осы шешімнің қосымшасына сәйкес құрылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудан әкімі аппаратының басшысы Сабырбаев Амандос Ақышұлына жүктелсін.
3. Ақсу ауданы әкімі аппаратының басшысы Сабырбаев Амандос Ақышұлына осы шешімді әділет органдарында мемлекеттік тіркелгеннен кейін ресми және мерзімді баспа басылымдарында, сондай-ақ Қазақстан Республикасының Үкіметі белгілеген интернет-ресурста және аудан әкімдігінің интернет-ресурсында жариялау жүктелсін.
4. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Ә. Далбағаев
Ақсу ауданы әкімінің 2015 жылғы "28" қаңтардағы "Ақсу ауданында дауыс беруді өткізу және дауыс санау үшін сайлау учаскелерін құру туралы" № 1 шешіміне қосымша
№ 1 сайлау учаскесі.
Орталығы: Жансүгіров ауылы, О. Жұмашев көшесі № 49, Есмұрат Сиқымов атындағы орта мектебі мектепке дейінгі шағын орталығымен.
Шекарасы: Жансүгіров ауылы, көшелері: Махмұтов № 3-тен 19-ға дейін, Уалиханов № 2-ден 26-ға дейін, Сәтпаев № 1-ден 136-ға дейін, Тәуелсіздік № 1-ден 186-ға дейін, Сиқымов № 1-ден 101-ге дейін, Әліпбеков № 2-ден 8-ге дейін, Жидебаев № 1-ден 31-ге дейін (тақ жағы), № 2-ден 56-ға дейін (жұп жағы), Шоңай батыр № 38-ден 207-ге дейін, Айтжанов № 4-тен 20-ға дейін, Сақалбаев № 1-ден 11-ге дейін, Еркенов № 1-ден 37а-ға дейін, Жұмашев № 38-ден 128-ге дейін.
№ 2 сайлау учаскесі.
Орталығы: Жансүгіров ауылы, Желтоқсан көшесі № 6, Қаныш Имантайұлы Сәтбаев атындағы орта мектеп-гимназиясы.

В границах: село Жансугурова, улицы: Нурбопа с № 1 по 83, Калилаханова с № 2 по 85, Ауэзова с № 1 по 54, К. Мукашева с № 2 по 12, Еркимбекова с № 1 по 37, Муратбаева с № 3 по 13, Ермектасова с № 1 по 5, Кедесова с № 1 по 11, Жамбыла с № 3 по 39, Буланова с № 3 по 36, А. Молдагуловой с № 2 по 14, Желтоксан с № 9 по 29 (нечетная сторона), Желтоксан № 4, Кабанбай батыра с № 2 по 14 (четная сторона), с № 1 по 37 (нечетная сторона), Момышулы с № 1 по 12а, Терибаева с № 1 по 32, Есеболатова с № 1 по 102, Ангаловой с № 1 по 12, Уалиулы с № 1 по 39, Кусмолдина с № 1 по 6, Майлина с № 2 по 37, Жидебаева с № 33 по 41 (нечетная сторона), с № 58 по 108 (четная сторона), Е. Маманулы с № 2 по 14.
Избирательный участок № 3.
Центр: село Жансугурова, улица Кабанбай батыра № 43, молодежный культурный центр "Акын Сара".
В границах: село Жансугурова, улицы: Желтоксан с № 8 по 48 (четная сторона), с № 33 по 63 (нечетная сторона), Кабанбай батыра с № 18 по 40 (четная сторона), с № 41 по 63 (нечетная сторона), Пушкина с № 1 по 17, Толебаева с № 1 по 56а, Амангельды с № 1 по 58, Айткожина с № 1 по 9, Сулейменова с № 1 по 4, Бухарбаева с № 1 по 77, Кенжебаева с № 1 по 16, Акын Сара с № 1 по 33, Толганбай акына с № 1 по 72, Р. Рахымбековой с № 1 по 32, Абая с № 1 по 14, Жандосова с № 2 по 29, Аубакирова с № 1 по 21, Омарулы с № 1 по 16, Жансугурова с № 1 по 14, Жидебаева с № 45 по 51 (нечетная сторона).
Избирательный участок № 4.
Центр: село Кокозек, улица Алтынсарина № 5, средняя школа имени Куата Терибаева с дошкольным мини-центром.
В границах: село Кокозек.
Избирательный участок № 5.
Центр: село Алтынарык, улица Мектеп № 1, Каракемерская средняя школа с дошкольным мини-центром.
В границах: село Алтынарык.
Избирательный участок № 6.
Центр: село Энергетик, улица О. Кошевого № 4, здание Аксуской районной электросети.
В границах: село Энергетик.
Избирательный участок № 7.
Центр: село Есеболатова, улица Жамбыла № 8, средняя школа имени Нурсултана Есеболатова с дошкольным мини-центром.
В границах: село Есеболатова и отгонные участки.
Избирательный участок № 8.
Центр: село Кызылкайын, улица Орталык № 12, Кызылкаинская основная средняя школа.
В границах: село Кызылкайын и отгонные участки.
Избирательный участок № 9.
Центр: село Енбек, улица Макей № 3, Карасуская основная средняя школа с дошкольным мини-центром.
В границах: село Енбек и отгонные участки.
Избирательный участок № 10.
Центр: село Тарас, улица Орталык № 7, Тарасовская основная средняя школа.
В границах: село Тарас и отгонные участки.
Избирательный участок № 11.
Центр: село Кенжыра, улица Акимшилик № 10, Кенжиринская средняя школа с дошкольным мини-центром.
В границах: село Кенжыра и отгонные участки.
Избирательный участок № 12.
Центр: село Каракоз, улица Жансугурова № 11, Кызылоракская средняя школа с дошкольным мини-центром.
В границах: село Каракоз и отгонные участки.
Избирательный участок № 13.
Центр: село Кенгарын, улица Ширикарал № 34, Кенгарынская основная средняя школа с дошкольным мини-центром.
В границах: село Кенгарын и отгонные участки.
Избирательный участок № 14.
Центр: село Жаналык, улица Диханбай № 1, Жанатлеуская средняя школа с дошкольным мини-центром.
В границах: село Жаналык и отгонные участки.
Избирательный участок № 15.
Центр: село Сагабуйен, улица Абылайхана № 24, Сагабуйенский сельский дом культуры.
В границах: сел Сагабуйен, Сагакурес и отгонные участки.
Избирательный участок № 16.
Центр: село Карашилик, улица Кастекбаева № 9, Карашиликская средняя школа с дошкольным мини-центром.
В границах: село Карашилик и отгонные участки.
Избирательный участок № 17.
Центр: село Ойтоган, улица Адильбека № 10, средняя школа имени Ильяса Жансугурова с дошкольным мини-центром.
В границах: село Ойтоган и отгонные участки.
Избирательный участок № 18.
Центр: село Улгили, улица Талдыозек № 1, здание фельдшерско-акушерского пункта.
В границах: село Улгили и отгонные участки.
Избирательный участок № 19.
Центр: село Б. Сырттанова, улица Молдагали № 4, средняя школа имени Гани Муратбаева с дошкольным мини-центром.
В границах: село Б. Сырттанова и отгонные участки.
Избирательный участок № 20.
Центр: село Копа, улица Балтабай № 1, средняя школа имени Шокана Уалиханова с дошкольным мини-центром.
В границах: село Копа и отгонные участки.
Избирательный участок № 21.
Центр: село Аксу, улица Жансугурова № 21, средняя школа Мамания с дошкольным мини-центром.
В границах: сел Аксу, Казсельхозтехника, Казахстан, Оним и отгонные участки.
Избирательный участок № 22.
Центр: село Акын Сара, улица Акын Сара № 20, средняя школа имени Абая с дошкольным мини-центром, включая начальную школу Шолакозек.
В границах: село Акын Сара и отгонные участки.
Избирательный участок № 23.
Центр: село Шолакозек, средняя школа имени Абая с дошкольным мини-центром, включая начальную школу Шолакозек.
В границах: село Шолакозек и отгонные участки.
Избирательный участок № 24.
Центр: село Актобе, улица Актобе № 3, средняя школа имени Юрий Гагарина, включая начальные школы Баласаз, Актобе.
В границах: село Актобе и отгонные участки.
Избирательный участок № 25.
Центр: село Баласаз, улица Баласаз, без номера, средняя школа имени Юрий Гагарина, включая начальные школы Баласаз, Актобе.
В границах: село Баласаз и отгонные участки.
Избирательный участок № 26.
Центр: село Ащибулак, улица Мектеп № 11, средняя школа имени Маншук Маметовой с дошкольным мини-центром.
В границах: село Ащибулак и отгонные участки.
Избирательный участок № 27.
Центр: село Суыксай, улица Кызайбека № 5, средняя школа имени Юрий Гагарина, включая начальные школы Баласаз, Актобе.
В границах: село Суыксай и отгонные участки.
Избирательный участок № 28.
Центр: Арасанская пограничная застава, воинская часть 2484.
В границах: Арасанская пограничная застава, воинская часть 2484.
Избирательный участок № 29.
Центр: село Арасан, улица Турганбек № 19, средняя школа имени Барлыбека Сырттанова с дошкольным мини центром, включая Кызылжарскую начальную школу.
В границах: село Арасан и отгонные участки.
Избирательный участок № 30.
Центр: село Кызылжар, улица Кызылжар № 17, средняя школа имени Барлыбека Сырттанова с дошкольным мини центром, включая Кызылжарскую начальную школу.
В границах: село Кызылжар и отгонные участки.
Избирательный участок № 31.
Центр: село Капал, улица Алыбаева № 4, Капальский сельский дом культуры.

Шекарасы: Жансүгіров ауылы, көшелері: Нұрбопа № 1-ден 83-ке дейін, Қалилаханов № 2-ден 85-ке дейін, Әуезов № 1-ден 54-ке дейін, Қ. Мұқашев № 2-ден 12-ге дейін, Еркімбеков № 1-ден 37-ге дейін, Мұратбаев № 3-тен 13-ке дейін, Ермектасов № 1-ден 5-ке дейін, Кедесов № 1-ден 11-ге дейін, Жамбыл № 3-тен 39-ға дейін, Бұланов № 3-тен 36-ға дейін, Ә. Молдағұлова № 2-ден 14-ке дейін, Желтоқсан № 9-дан 29-ға дейін (тақ жағы), Желтоқсан № 4, Қабанбай батыр № 2-ден 14-ке дейін (жұп жағы), № 1-ден 37-ге дейін (тақ жағы), Момышұлы № 1-ден 12а-ға дейін, Терібаев № 1-ден 32-ге дейін, Есеболатов № 1-ден 102-ге дейін, Ангалова № 1-ден 12-ге дейін, Уәлиұлы № 1-ден 39-ға дейін, Құсмолдин № 1-ден 6-ға дейін, Майлин № 2-ден 37-ге дейін, Жидебаев № 33-тен 41-ге дейін (тақ жағы), № 58-ден 108-ге дейін (жұп жағы), Е. Маманұлы 2-ден 14-ке дейін.
№ 3 сайлау учаскесі.
Орталығы: Жансүгіров ауылы, Қабанбай батыр көшесі № 43, "Ақын Сара" мәдени жастар орталығы.
Шекарасы: Жансүгіров ауылы, көшелері: Желтоқсан № 8-ден 48-ге дейін (жұп жағы), № 33-тен 63-ке дейін (тақ жағы), Қабанбай батыр № 18-ден 40-қа дейін (жұп жағы), № 41-ден 63-ке дейін (тақ жағы), Пушкин № 1-ден 17-ге дейін, Төлебаев № 1-ден 56а-ға дейін, Амангелді № 1-ден 58-ге дейін, Айтқожин № 1-ден 9-ға дейін, Сүлейменов № 1-ден 4-ке дейін, Бұхарбаев № 1-ден 77-ге дейін, Кенжебаев № 1-ден 16-ға дейін, Ақын Сара № 1-ден 33-ке дейін, Толғанбай ақын № 1-ден 72-ге дейін, Р. Рахымбекова № 1-ден 32-ге дейін, Абай № 1-ден 14-ке дейін, Жандосов № 2-ден 29-ға дейін, Әубәкіров № 1-ден 21-ге дейін, Омарұлы № 1-ден 16-ға дейін, Жансүгіров № 1-ден 14-ке дейін, Жидебаев № 45-тен 51-ге дейін (тақ жағы).
№ 4 сайлау учаскесі.
Орталығы: Көкөзек ауылы, Алтынсарин көшесі № 5, Қуат Терібаев атындағы орта мектебі, мектепке дейінгі шағын орталығымен.
Шекарасы: Көкөзек ауылы.
№ 5 сайлау учаскесі.
Орталығы: Алтынарық ауылы, Мектеп көшесі № 1, Қаракемер орта мектебі, мектепке дейінгі шағын орталығымен.
Шекарасы: Алтынарық ауылы.
№ 6 сайлау учаскесі.
Орталығы: Энергетик ауылы, О. Кошевой көшесі № 4, Ақсу аудандық электрожүйелерінің ғимараты.
Шекарасы: Энергетик ауылы.
№ 7 сайлау учаскесі.
Орталығы: Есеболатов ауылы, Жамбыл көшесі № 8, Нұрсұлтан Есеболатов атындағы орта мектебі, мектепке дейінгі шағын орталығымен.
Шекарасы: Есеболатов ауылы және мал жайылым учаскелері.
№ 8 сайлау учаскесі.
Орталығы: Қызылқайың ауылы, Орталық көшесі № 12, Кызылқайың негізгі орта мектебі.
Шекарасы: Қызылқайың ауылы және мал жайылым учаскелері.
№ 9 сайлау учаскесі.
Орталығы: Еңбек ауылы, Мәкей көшесі № 3, Қарасу негізгі орта мектебі, мектепке дейінгі шағын орталығымен.
Шекарасы: Еңбек ауылы және мал жайылым учаскелері.
№ 10 сайлау учаскесі.
Орталығы: Тарас ауылы, Орталық көшесі № 7, Тарас негізгі орта мектебі.
Шекарасы: Тарас ауылы және мал жайылым учаскелері.
№ 11 сайлау учаскесі.
Орталығы: Кеңжыра ауылы, Әкімшілік көшесі № 10, Кеңжыра орта мектебі, мектепке дейінгі шағын орталығымен.
Шекарасы: Кеңжыра ауылы және мал жайылым учаскелері.
№ 12 сайлау учаскесі.
Орталығы: Қаракөз ауылы, Жансүгіров көшесі № 11, Қызылорақ орта мектебі, мектепке дейінгі шағын орталығымен.
Шекарасы: Қаракөз ауылы және мал жайылым учаскелері.
№ 13 сайлау учаскесі.
Орталығы: Кеңғарын ауылы, Шірікарал көшесі № 34, Кенғарын негізгі орта мектебі, мектепке дейінгі шағын орталығымен.
Шекарасы: Кеңғарын ауылы және мал жайылым учаскелері.
№ 14 сайлау учаскесі.
Орталығы: Жаңалық ауылы, Диханбай көшесі № 1, Жаңатілеу орта мектебі, мектепке дейінгі шағын орталығымен.
Шекарасы: Жаңалық ауылы және мал жайылым учаскелері.
№ 15 сайлау учаскесі.
Орталығы: Сағабүйен ауылы, Абылайхан көшесі № 24, Сағабүйен ауылдық мәдениет үйі.
Шекарасы: Сағабүйен, Сағакүрес ауылдары және мал жайылым учаскелері.
№ 16 сайлау учаскесі.
Орталығы: Қарашілік ауылы, Қастекбаев көшесі № 9, Қарашілік орта мектебі, мектепке дейінгі шағын орталығымен.
Шекарасы: Қарашілік ауылы және мал жайылым учаскелері.
№ 17 сайлау учаскесі.
Орталығы: Ойтоған ауылы, Әділбек көшесі № 10, Ілияс Жансүгіров атындағы орта мектебі, мектепке дейінгі шағын орталығымен.
Шекарасы: Ойтоған ауылы және мал жайылым учаскелері.
№ 18 сайлау учаскесі.
Орталығы: Үлгілі ауылы, Талдыөзек көшесі № 1, фельдшерлік-акушерлік пункт ғимараты.
Шекарасы: Үлгілі ауылы және мал жайылым учаскелері.
№ 19 сайлау учаскесі.
Орталығы: Б. Сырттанов ауылы, Молдағали көшесі № 4, Ғани Мұратбаев атындағы орта мектебі, мектепке дейінгі шағын орталығымен.
Шекарасы: Б. Сырттанов ауылы және мал жайылым учаскелері.
№ 20 сайлау учаскесі.
Орталығы: Қопа ауылы, Балтабай көшесі № 1, Шоқан Уәлиханов атындағы орта мектебі, мектепке дейінгі шағын орталығымен.
Шекарасы: Қопа ауылы және мал жайылым учаскелері.
№ 21 сайлау учаскесі.
Орталығы: Ақсу ауылы, Жансүгіров көшесі № 21, Мамания орта мектебі, мектепке дейінгі шағын орталығымен.
Шекарасы: Ақсу, Казсельхотехника, Қазақстан, Өнім ауылдары және мал жайылым учаскелері.
№ 22 сайлау учаскесі.
Орталығы: Ақын Сара ауылы, Ақын Сара көшесі № 20, Абай атындағы орта мектебі, мектепке дейінгі шағын орталығымен, Шолақөзек бастауыш мектебін қосқанда.
Шекарасы: Ақын Сара ауылы және мал жайылым учаскелері.
№ 23 сайлау учаскесі.
Орталығы: Шолақөзек ауылы, Абай атындағы орта мектебі, мектепке дейінгі шағын орталығымен, Шолақөзек бастауыш мектебін қосқанда.
Шекарасы: Шолакөзек ауылы және мал жайылым учаскелері.
№ 24 сайлау учаскесі.
Орталығы: Ақтөбе ауылы, Ақтөбе көшесі № 3, Юрий Гагарин атындағы орта мектебі, Баласаз, Ақтөбе бастауыш мектептерін қосқанда.
Шекарасы: Ақтөбе ауылы және мал жайылым учаскелері.
№ 25 сайлау учаскесі.
Орталығы: Баласаз ауылы, Баласаз көшесі, нөмерсіз, Юрий Гагарин атындағы орта мектебі, Баласаз, Ақтөбе бастауыш мектептерін қосқанда.
Шекарасы: Баласаз ауылы және мал жайылым учаскелері.
№ 26 сайлау учаскесі.
Орталығы: Ащыбұлақ ауылы, Мектеп көшесі № 11, Мәншүк Маметова атындағы орта мектебі, мектепке дейінгі шағын орталығымен.
Шекарасы: Ащыбұлақ ауылы және мал жайылым учаскелері.
№ 27 сайлау учаскесі.
Орталығы: Суықсай ауылы, Қызайбек көшесі № 5, Юрий Гагарин атындағы орта мектебі, Баласаз, Ақтөбе бастауыш мектептерін қосқанда.
Шекарасы: Суықсай ауылы және мал жайылым учаскелері.
№ 28 сайлау учаскесі.
Орталығы: Арасан шекара заставасы, 2484 әскери бөлімі.
Шекарасы: Арасан шекара заставасы, 2484 әскери бөлімі.
№ 29 сайлау учаскесі.
Орталығы: Арасан ауылы, Тұрғанбек көшесі № 19, Барлыбек Сырттанов атындағы орта мектебі, мектепке дейінгі шағын орталығымен, Қызылжар бастауыш мектебін қосқанда.
Шекарасы: Арасан ауылы және мал жайылым учаскелері.
№ 30 сайлау учаскесі.
Орталығы: Қызылжар ауылы, Қызылжар көшесі № 17, Барлыбек Сырттанов атындағы орта мектебі, мектепке дейінгі шағын орталығымен, Қызылжар бастауыш мектебін қосқанда.
Шекарасы: Қызылжар ауылы және мал жайылым учаскелері.
№ 31 сайлау учаскесі.
Орталығы: Қапал ауылы, Алыбаев көшесі № 4, Қапал ауылдық мәдениет үйі.

В границах: село Капал, улицы: Сейфуллина с № 24 по 40, Орманова с № 3 по 30, Адильбекова с № 1 по 5, Жалел с № 1 по 12, Аккайын с № 1 по 11, Достык с № 1 по 16, Кабанбай батыра с № 1 по 30, Ескелди би с № 1 по 38, Муканова с № 1 по 34, Аль-Фараби с № 1 по 64, Маметовой с № 1 по 62, Абылайхана с № 1 по 61, Иманова с № 1 по 38, Алыбаева с № 1 по 28, Толебаева с № 1 по 16, Токтарова с № 1 по 16, Майлина с № 1 по 2, Дулатова с № 1 по 7, Жандосова с № 1 по 25, Кудерина с № 2 по 16, А. Молдагуловой с № 1 по 74, Бокина с № 1 по 5, Абая с № 1 по 16, Уалиханова № 1, Акын Сара с № 2 по 78 (четная сторона).
Избирательный участок № 32.
Центр: село Капал, улица Жибек жолы № 15, Капальский профессиональный-технический колледж.
В границах: село Капал, улицы: Т. Бигелдинова с № 1 по 60, Момышулы с № 1 по 47, Сатпаева с № 2 по 34, Жумабаева с № 1 по 54, Жибек жолы с № 1 по 51, Алдабергенова с № 1 по 15, Аубакирова с № 1 по 11, Танеке батыра с № 1 по 63, Жансугурова с № 1 по 9, Ауэзова с № 1 по 18, Алтынсарина с № 1 по 10, Бейбитшилик с № 1 по 16, Иманова с № 39 по 64, Акын Сара с № 1 по 83 (нечетная сторона).
Избирательный участок № 33.
Центр: село Кошкентал, улица Абая № 12, Кошкентальская средняя школа.
В границах: село Кошкентал и отгонные участки.
Избирательный участок № 34.
Центр: село Кольтабан, улица Орталык № 15, Кольтабанская основная средняя школа.
В границах: село Кольтабан и отгонные участки.
Избирательный участок № 35.
Центр: село Кызылагаш, улица Жастар № 10, Кызылагашский сельский дом культуры.
В границах: село Кызылагаш и отгонные участки.
Избирательный участок № 36.
Центр: село Актоган, улица Досет ата № 17, Кызылагашская основная средняя школа.
В границах: сел Актоган, Копалы и отгонные участки.
Избирательный участок № 37.
Центр: село Алажиде, улица Мектеп № 5, Алажидинская средняя школа.
В границах: село Алажиде и отгонные участки.
Избирательный участок № 38.
Центр: село Молалы, улица Сексембай № 17, средняя школа имени Мухтара Ауэзова.
В границах: село Молалы, разъезды Караой, Кайракты.
Избирательный участок № 39.
Центр: село Егинсу, улица Абая № 14, Егинсуская средняя школа.
В границах: село Егинсу, разъезд Кумтобе.
Избирательный участок № 40.
Центр: село Кураксу, улица Мектеп № 17, Кураксуская средняя школа с дошкольным мини-центром.
В границах: село Кураксу и отгонные участки.
Избирательный участок № 41.
Центр: село Матай, улица Депо № 26, Матайское эксплуатационное- локомотивное депо.

Шекарасы: Қапал ауылы, көшелері: Сейфуллин № 24-тен 40-қа дейін, Орманов № 3-тен 30-ға дейін, Әділбеков № 1-ден 5-ке дейін, Жәлел № 1-ден 12-ге дейін, Аққайың № 1-ден 11-ге дейін, Достық № 1-ден 16-ға дейін, Қабанбай батыр № 1-ден 30-ға дейін, Ескелді би № 1-ден 38-ге дейін, Мұқанов № 1-ден 34-ке дейін, Аль-Фараби № 1-ден 64-ке дейін, Маметова № 1-ден 62-ге дейін, Абылайхан № 1-ден 61-ге дейін, Иманов № 1-ден 38-ге дейін, Алыбаев № 1-ден 28-ге дейін, Төлебаев № 1-ден 16-ға дейін, Тоқтаров № 1-ден 16-ға дейін, Майлин № 1-ден 2-ге дейін, Дулатов № 1-ден 7-ге дейін, Жандосов № 1-ден 25-ке дейін, Кудерин № 2-ден 16-ға дейін, Ә. Молдағұлова № 1-ден 74-ке дейін, Бокин № 1-ден 5-ке дейін, Абай № 1-ден 16-ға дейін, Уалиханов № 1, Ақын Сара № 2-ден 78-ге дейін (жұп жағы).
№ 32 сайлау учаскесі.
Орталығы: Қапал ауылы, Жібек жолы көшесі № 15, Қапал кәсіптік-техникалық колледжі.
Шекарасы: Қапал ауылы, көшелері: Т. Бигелдинов № 1-ден 60-қа дейін, Момышұлы № 1-ден 47-ге дейін, Сәтпаев № 2-ден 34-ке дейін, Жұмабаев № 1-ден 54-ке дейін, Жібек жолы № 1-ден 51-ге дейін, Алдабергенов № 1-ден 15-ке дейін, Әубәкіров № 1-ден 11-ге дейін, Тәнеке батыр № 1-ден 63-ке дейін, Жансүгіров № 1-ден 9-ға дейін, Әуезов № 1-ден 18-ге дейін, Алтынсарин № 1-ден 10-ге дейін, Бейбітшілік № 1-ден 16-ға дейін, Иманов № 39-дан 64-ке дейін, Ақын Сара № 1-ден 83-ке дейін (тақ жағы).
№ 33 сайлау учаскесі.
Орталығы: Көшкентал ауылы, Абай көшесі № 12, Көшкентал орта мектебі.
Шекарасы: Көшкентал ауылы және мал жайылым учаскелері.
№ 34 сайлау учаскесі.
Орталығы: Көлтабан ауылы, Орталық көшесі № 15, Көлтабан негізгі орта мектебі.
Шекарасы: Көлтабан ауылы және мал жайылым учаскелері.
№ 35 сайлау учаскесі.
Орталығы: Қызылағаш ауылы, Жастар көшесі № 10, Қызылағаш ауылдық мәдениет үйі.
Шекарасы: Қызылағаш ауылы және мал жайылым учаскелері.
№ 36 сайлау учаскесі.
Орталығы: Ақтоған ауылы, Дөсет ата көшесі № 17, Қызылағаш негізгі орта мектебі.
Шекарасы: Ақтоған, Қопалы ауылдары және мал жайылым учаскелері.
№ 37 сайлау учаскесі.
Орталығы: Алажиде ауылы, Мектеп көшесі № 5, Алажиде орта мектебі.
Шекарасы: Алажиде ауылы және мал жайылым учаскелері.
№ 38 сайлау учаскесі.
Орталығы: Молалы ауылы, Сексембай көшесі № 17, Мұхтар Әуезов атындағы орта мектебі.
Шекарасы: Молалы ауылы, Қараой, Қайрақты разъездері.
№ 39 сайлау учаскесі.
Орталығы: Егінсу ауылы, Абай көшесі № 14, Егінсу орта мектебі.
Шекарасы: Егінсу ауылы, Құмтөбе разъезі.
№ 40 сайлау учаскесі.
Орталығы: Құрақсу ауылы, Мектеп көшесі № 17, Құрақсу орта мектебі, мектепке дейінгі шағын орталығымен.
Шекарасы: Құрақсу ауылы және мал жайылым учаскелері.
№ 41 сайлау учаскесі.
Орталығы: Матай ауылы, Депо көшесі № 26, Матай пайдалану локомотив депосы.

В границах: село Матай, улицы: Шыгыс орамы 1, Шыгыс орамы 2, Шыгыс орамы 3, Шыгыс орамы 4, Шыгыс орамы 5, Шыгыс орамы 6, Шыгыс орамы 7, Депо, Тынышбаева, Казбек би; разъезды: Акозек, Жасказах, Береке.
Избирательный участок № 42.
Центр: село Матай, улица Бейсебекова № 45, Матайская средняя школа.
В границах: село Матай, улицы: Батыс орамы 1, Батыс орамы 2, Батыс орамы 3, Батыс орамы 4, Онгарбаева, Медведь, Нурпеисова, Молыкбай.
Избирательный участок № 43.
Центр: село Матай, улица Кисабек № 13, укрупненная Актогайская дистанция пути Матайского участка.
В границах: село Матай, улицы: Токабаева, Бейсембекова, Солтустик, Кожахметова, Каптагаева, Кисабека, Курмангалиева.

Шекарасы: Матай ауылы, көшелері: Шығыс орамы 1, Шығыс орамы 2, Шығыс орамы 3, Шығыс орамы 4, Шығыс орамы 5, Шығыс орамы 6, Шығыс орамы 7, Депо, Тынышбаев, Қазбек би; Ақөзек, Жасқазақ, Береке разъездері.
№ 42 сайлау учаскесі.
Орталығы: Матай ауылы, Бейсебекова көшесі № 45, Матай орта мектебі.
Шекарасы: Матай ауылы, көшелері: Батыс орамы 1, Батыс орамы 2, Батыс орамы 3, Батыс орамы 4, Оңғарбаев, Медведь, Нұрпейсов, Молықбай.
№ 43 сайлау учаскесі.
Орталығы: Матай ауылы, Қисабек көшесі № 13, ірілендірген Ақтоғай жол дистанциясының Матай учаскесі.
Шекарасы: Матай ауылы, көшелері: Тоқабаев, Бейсембеков, Солтүстік, Қожахметов, Қаптағаев, Қисабек, Құрманғалиев.