Об установлении ветеринарного режима с введением ограничительных мероприятий на территории села Кордай Кордайского сельского округа
Решение акима Кордайского сельского округа Кордайского района Жамбылской области от 4 февраля 2015 года № 40. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 4 марта 2015 года № 2549
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 7) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии", статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора Кордайского района от 28 ноября 2014 года № 02/273 аким сельского округа РЕШИЛ:
1. В связи с выявлением эпизоотического очага бруцеллеза мелкого рогатого скота установить ветеринарный режим с введением ограничительных мероприятий на территории села Кордай Кордайского сельского округа.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на главного специалиста-ветеринара аппарата акима Кордайского сельского округа Кордайского района Жамбылской области У. Каумбаеву.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким сельского округа М. Атшабаров
Лист согласования к решению № 40 от 04 февраля 2015 года "Об установлении ветеринарого режима с введением ограничительных мероприятий на территории села Кордай Кордайского сельского округа".
"СОГЛАСОВАНО"
Начальник государственного учреждения
Отдел внутренних дел Кордайского района
Департамента внутренних дел Жамбылской области"
Б. Баймухамбетов
"04" февраля 2015 года
Руководитель районной территориальной инспекции
комитета ветеринарного контроля и надзора
министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
С. Баеков
"04" февраля 2015 года
Руководитель государственного учреждения
"Управление по защите прав потребителей
по Кордайскому району"
М. Саулебаев
"04" февраля 2015 года

Қордай ауылдық округінің Қордай ауылының аумағына шектеу іс-шараларын енгізе отырып ветеринариялық режим белгілеу туралы
Жамбыл облысы Қордай ауданы Қордай ауылдық округі әкімінің 2015 жылғы 4 ақпандағы № 40 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2015 жылғы 4 наурызда № 2549 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Ветеринария туралы" Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі Заңының 10-1 бабының 7) тармақшасына "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 35 бабына сәйкес және Қордай ауданының бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспекторының 2014 жылғы 28 қарашадағы № 02/273 ұсынысы негізінде ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ұсақ мүйізді малдарының бруцеллезден эпизоотиялық ошағының анықталуына байланысты Қордай ауылдық округі Қордай ауылының аумағына шектеу іс-шараларын енгізе отырып, ветеринариялық режим белгіленсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Жамбыл облысы Қордай ауданы Қордай ауылдық округі әкімі аппаратының бас маманы–ветеринары У. Каумбаеваға жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және оның алғашқы ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ауылдық округінің әкімі
М. Атшабаров
"Қордай ауылдық округінің Қордай ауылының аумағында шектеу іс-шараларын енгізе отырып ветеринариялық режим белгілеу туралы" Қордай ауылдық округі әкімінің 2015 жылғы 04 ақпандағы №40 шешіміне келісім парағы.
"КЕЛІСІЛДІ"
"Жамбыл облысы Ішкі істер Департаментінің
Қордай аудандық ішкі істер бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің бастығы
Б. Баймұхамбетов
2015 жыл "04" ақпан
Қазастан Республикасы ауыл шаруашылығы министрлігі
ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің
Қордай аудандық аумақтық инспекциясының басшысы
С. Баеков
2015 жыл "04" ақпан
"Қордай ауданы бойынша тұтынушылар
құқығын қорғау басқармасы"
мемлекеттік мекемесінің бастығы
М. Саулебаев
2015 жыл "04" ақпан