Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов
Постановление акимата города Кызылорда Кызылординской области от 23 февраля 2015 года № 2909. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 03 марта 2015 года № 4895.
Сноска. Заголовок - в редакции постановления акимата города Кызылорда Кызылординской области от 07.02.2023 № 1747 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 6 статьи 28 Конституционного закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Респулике Казахстан" акимат города Кызылорда ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов, согласно приложению к настоящему постановлению.
Сноска. Пункт 1 - в редакции постановления акимата города Кызылорда Кызылординской области от 07.02.2023 № 1747 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
2. Признать утратившим силу постановление акимата города Кызылорды от 26 марта 2013 года № 103 "Об определении места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов предвыборной агитации" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4433, опубликовано от 03 мая 2013 года за № 18 в газете "Кызылорда таймс", от 30 апреля 2013 года за 18 в газете "Ақмешіт апталығы").
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Бохановой Р.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Аким города Кызылорда Н.Налибаев
"СОГЛАСОВАНО"
Председатель городской
избирательной комиссии
Аралбаев Марат Жайылханович
________________________
2015 года "23" февраль
Приложение к постановлению
акимата города Кызылорды
от 23 февраля 2015 года № 2909
Места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов

Барлық кандидаттарға үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгілеу туралы
Қызылорда облысы Қызылорда қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 23 ақпандағы № 2909 қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 03 наурызда № 4895 болып тіркелді.
Ескерту. Тақырыбы жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Қызылорда қаласы әкімдігінің 07.02.2023 № 1747 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Конституциялық Заңының 28-бабының 6-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31-бабына сәйкес Қызылорда қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Барлық кандидаттарға үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар осы қаулының қосымшасына сәйкес белгіленсін.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Қызылорда қаласы әкімдігінің 07.02.2023 № 1747 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
2. "Сайлау алдындағы барлық кандидаттар үшiн үгiттiк баспа материалдарын орналастыру үшiн орындар белгiлеу туралы" Қызылорда қаласы әкiмдiгiнiң 2013 жылғы 26 наурыздағы № 103 қаулысы (нормативтiк құқықтық актілерді мемлекеттiк тiркеу Тiзiлiмiнде №4433 нөмiрiмен тiркелген, "Ақмешiт апталығы" газетiнде 2013 жылғы 30 сәуірдегі №18, "Кызылорда Таймс" газетінде 2013 жылғы 03 мамырдағы № 18 жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары Р.Бохановаға жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнiнен кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Қызылорда қаласының әкімі Н. Нәлібаев
"КЕЛIСIЛДI"
Қалалық сайлау
комиссиясының төрағасы
Аралбаев Марат Жайылханұлы
________________________
2015 жылғы "23" ақпан
Қызылорда қаласы әкімдігінің
2015 жылғы 23 ақпандағы
№ 2909 қаулысына қосымша
Барлық кандидаттарға үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар

Сноска. Приложение - в редакции постановления акимата города Кызылорда Кызылординской области от 07.02.2023 № 1747 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Наименование населенного пункта
Место расположение
1
город Кызылорда
улица Коркыт Ата, напротив учебного корпуса № 2 некоммерческого акционерного общества "Кызылординский университет имени Коркыт Ата"
2
город Кызылорда
улица Аскара Токмагамбетова, напротив здания гостиницы "Кызылорда"
3
город Кызылорда
улица Еркина Ауельбекова, напротив здания филиала "Кызылординское отделение магистральной сети" акционерного общества "Национальная компания "Қазақстан темір жолы"
4
город Кызылорда
улица Алихана Бокейхана, напротив здания государственного учреждения "Служба пожаротушения и аварийно-спасательных работ" департамента по чрезвычайным ситуациям Кызылординской области
5
город Кызылорда
проспект Нурсултана Назарбаева, справа от здания товарищества с ограниченной ответственностью "Промстройсервис Е"
6
город Кызылорда
улица Толе би, слева от магазина строительных материалов "Алтын Орда"
7
город Кызылорда
улица Ходжи Ахмеда Яссауи, напротив памятника "Келменбет батыр"
8
город Кызылорда
улица Ивана Журбы, напротив торгового центра "Сырдария"
9
город Кызылорда
улица Исы Токтыбаева, слева от торгового центра "Қорқыт ата"
10
город Кызылорда
улица Сагадата Нурмагамбетова, напротив здания коммунального государственного учреждения "Средняя школа № 197 имени Абу Кудабаева" отдела образования по городу Кызылорда управления образования Кызылординской области
11
город Кызылорда
улица Жетыколь, слева от жилого дома № 29
12
город Кызылорда
улица Айтмурата Шаменова, справа от магазина "Нұр Ару"
13
город Кызылорда
улица Текей батыра, справа от сети быстрого питания "Veranda Street"
14
город Кызылорда
улица Жаппасбай батыра, напротив жилого дома № 7
15
город Кызылорда
улица Гафура Мухамеджанова, справа от центра "Рухани жаңғыру"
16
город Кызылорда
улица № 43 в жилом районе "Байтерек", напротив водяного насоса
17
город Кызылорда
улица Есен Демесинова, слева от жилого дома № 30
18
город Кызылорда
улица Бейбитшилик, напротив автозаправочной станции "Gas Energy"
19
город Кызылорда
улица Алтыбая Сагымбаева, напротив магазина "Мәриам ана"
20
город Кызылорда
улица Султана Бейбарса, напротив памятника "Жалаңтөс Баһадүр"
21
город Кызылорда
улица Султана Бейбарыса, напротив магазина строительных материалов "Береке"
22
поселок Тасбугет
улица Шахмардана Есенова, напротив здания государственного коммунального казенного предприятия "Дом культуры имени Сабиры Майкановой" аппарата акима поселка Тасбугет
23
поселок Тасбугет
улица Мустафа Шокая, слева от центральной площади
24
поселок Белкуль
улица Бирлик, справа от центральной площади
25
село Кызылжарма сельского округа Кызылжарма
улица Калмака Сексенбаева, справа от центральной площади
26
село Айнаколь сельского округа Кызылозек
улица Айнаколь № 1, справа от центральной площади
27
село Жакыпбек Махамбетова сельского округа Аксуат
улица Адрана Найзагараева, справа от центральной площади
28
село Баймурат батыра сельского округа Акжарма
улица Насреддина Тасымова, справа от центральной площади
29
село Карауылтобе сельского округа Карауылтобе
улица Абая Кунанбаева, слева от центральной площади
30
село Талсуат сельского округа Талсуат
улица Абая Кунанбаева, напротив здания коммунального государственного учреждения "Средняя школа № 178" отдела образования по городу Кызылорда управления образования Кызылординской области
31
село Абай сельского округа Косшынырау
улица Жакыпбека Махамбетова, справа от центральной площади

Ескерту. Қосымша жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Қызылорда қаласы әкімдігінің 07.02.2023 № 1747 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Елдi мекеннiң атауы
Орналасқан жерi
1
Қызылорда қаласы
Қорқыт Ата көшесі, "Қорқыт Ата атындағы Қызылорда университеті" коммерциялық емес акционерлік қоғамының № 2 оқу ғимаратына қарама-қарсы
2
Қызылорда қаласы
Асқар Тоқмағамбетов көшесі, "Қызылорда" қонақ үйі ғимаратына қарама-қарсы
3
Қызылорда қаласы
Еркiн Әуелбеков көшесi, "Қазақстан темір жолы" Ұлттық компаниясы" акционерлік қоғамының "Қызылорда магистральдық желі бөлімшесі" филиалы ғимаратына қарама-қарсы
4
Қызылорда қаласы
Әлихан Бөкейхан көшесі, Қызылорда облысы Төтенше жағдайлар департаментінің "Өрт сөндіру және авариялық құтқару жұмыстары қызметі" мемлекеттік мекемесі ғимаратына қарама-қарсы
5
Қызылорда қаласы
Нұрсұлтан Назарбаев даңғылы, "Промстройсервис Е" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі ғимаратының оң жағында
6
Қызылорда қаласы
Төле би көшесі, "Алтын Орда" құрылыс-материалдар дүкенінің сол жағында
7
Қызылорда қаласы
Қожа Ахмет Яссауи көшесі, "Келменбет батыр" ескерткішіне қарама-қарсы
8
Қызылорда қаласы
Иван Журба көшесi, "Сырдария" сауда орталығына қарама-қарсы
9
Қызылорда қаласы
Иса Тоқтыбаев көшесі, "Қорқыт ата" сауда орталығының сол жағында
10
Қызылорда қаласы
Сағадат Нұрмағамбетов көшесi, Қызылорда облысының білім басқармасының Қызылорда қаласы бойынша білім бөлімінің "Әбу Құдабаев атындағы № 197 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратына қарама-қарсы
11
Қызылорда қаласы
Жетікөл көшесі, № 29 тұрғын үйдің сол жағында
12
Қызылорда қаласы
Айтмұрат Шәменов көшесі, "Нұр Ару" дүкенінің оң жағында
13
Қызылорда қаласы
Текей батыр көшесі, "Veranda Street" жылдам тамақтану желісінің оң жағында
14
Қызылорда қаласы
Жаппасбай батыр көшесі, № 7 тұрғын үйге қарама-қарсы
15
Қызылорда қаласы
Ғафур Мұхамеджанов көшесі, "Рухани жаңғыру" орталығының оң жағында
16
Қызылорда қаласы
"Бәйтерек" тұрғын ауданындағы № 43 көшесі, су насосына қарама-қарсы
17
Қызылорда қаласы
Есен Демесінов көшесі, № 30 тұрғын үйдің сол жағында
18
Қызылорда қаласы
Бейбітшілік көшесі, "Gas Energy" жанар-жағармай бекетіне қарама-қарсы
19
Қызылорда қаласы
Алтыбай Сағымбаев көшесі, "Мәриам ана" дүкеніне қарама-қарсы
20
Қызылорда қаласы
Сұлтан Бейбарыс көшесi, "Жалаңтөс Баһадүр" ескерткішіне қарама-қарсы
21
Қызылорда қаласы
Сұлтан Бейбарыс көшесі, "Береке" құрылыс-материалдар дүкеніне қарама-қарсы
22
Тасбөгет кентi
Шахмардан Есенов көшесi, Тасбөгет кенті әкімі аппаратының "Сәбира Майқанова атындағы мәдениет Үйi" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны ғимаратына қарама-қарсы
23
Тасбөгет кентi
Мұстафа Шоқай көшесі, Орталық алаңның сол жағында
24
Белкөл кентi
Бірлік көшесі, Орталық алаңның оң жағында
25
Қызылжарма ауылдық округiнiң Қызылжарма ауылы
Қалмақ Сексенбаев көшесі, Орталық алаңның оң жағында
26
Қызылөзек ауылдық округiнiң Айнакөл ауылы
Айнакөл № 1 көшесі, Орталық алаңның оң жағында
27
Ақсуат ауылдық округiнiң Жақыпбек Махамбетов ауылы
Адран Найзағараев көшесі, Орталық алаңның оң жағында
28
Ақжарма ауылдық округiнiң Баймұрат батыр ауылы
Насреддин Тасымов көшесі, Орталық алаңның оң жағында
29
Қарауылтөбе ауылдық округiнiң Қарауылтөбе ауылы
Абай Құнанбаев көшесі, Орталық алаңның сол жағында
30
Талсуат ауылдық округiнiң Талсуат ауылы
Абай Құнанбаев көшесі, Қызылорда облысының білім басқармасының Қызылорда қаласы бойынша білім бөлімінің "№ 178 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратына қарама-қарсы
31
Қосшыңырау ауылдық округiнiң Абай ауылы
Жақыпбек Махамбетов көшесі, Орталық алаңның оң жағында