О внесении изменений в некоторые решения акима Бейнеуского района
Решение акима Бейнеуского района от 15 января 2015 года № 1. Зарегистрировано Депараментом юстиции от 16 февраля 2015 года № 2613. Утратило силу решением акима Бейнеуского района Мангистауской области от 15 мая 2017 года № 1
Сноска. Утратило силу решением акима Бейнеуского района Мангистауской области от 15.05. 2017 № 1(вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Конституционным законом Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан" и по согласованию с Бейнеуской районной избирательной комиссией, аким Бейнеуского района РЕШИЛ:
1. Внести в некоторые решения акима Бейнеуского района следующие изменения:
1) в решении от 26 апреля 2011 года № 3 "Об образовании избирательных участков" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под номером 11-3-119, дата первого официального опубликования 19 мая 2011 года, источник официального опубликования газета "Рауан"):
в приложении 1:
части, касающиеся избирательного участка № 180 и избирательного участка № 181 изложить соответственно в следующих редакциях:
"Избирательный участок № 180
Центр: здание государственного учреждения "Средняя школа Атамекен".
Граница: дома № 81-240 на улице Бейимбета Майлина, дома № 147-280 на улице К.Сатбаева, дома № 139-280 на улице Т.Рыскулова, дома № 49-150 на улице Рзаевых, дома № 1-100 на улице Сугира Бегендикулы, дома на улицах Аманбай Аты, Ш.Шынгысова, А.Отеуова, Матай, Кайдак, Достык, Ынтымак, Бирлик, Билеули, Белдеули, Жезди, Аспантай, Уайиса Кайралапова, Абдибека Жаманбаева, Каржаубая Жылкыбаева, Турыш Аты, Каракога, Карагайлы, Шогы, Косаркан, Шахан, Уали, Сайкудык, Опорная, Мурын жырауа, Манашы, Айракты, Жайылган, Дагар, Шаршы, Шункилдек, Куйкен, Кусши, Есенказак, Теректи, Лабак батыра, Бопай ханума, Абилхайыр хана, Абылай хана в селе Бейнеу.";
"Избирательный участок № 181
Центр: здание государственного учреждения "Күйкен орта мектебі".
Граница: дома № 71-130 на улице Мендикул батыра, дома № 71-130 на улице Улы Жибек жолы, дома № 21-135 на улице Актана Керейулы, дома № 27-135 на улице Ерменбет бия, дома № 28-135 на улице Турманбет батыра, дома № 28-135 на улице Адиля, дома №30-135 на улице Т.Шыршыгулулы, дома № 30-135 на улице Т.Алдашулы, дома на улицах Байкул кажи Каныбекулы, Шагырли, Тасастау, Колтабан, Жидели, Шолтамана, Суйинкара батыра в селе Бейнеу.";
в приложении 2:

Бейнеу ауданы әкімінің кейбір шешімдеріне өзгерістер енгізу туралы
Бейнеу ауданы әкімінің 2015 жылғы 15 қаңтардағы № 1 шешімі. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2015 жылғы 16 ақпанда № 2613 болып тіркелді. Күші жойылды - Маңғыстау облысы Бейнеу ауданы әкімінің 2017 жылғы 15 мамырдағы № 1 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды – Маңғыстау облысы Бейнеу ауданы әкімінің 15.05.2017 № 1 шешімімен (жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Қазақстан Республикасының Конституциялық Заңына сәйкес және Бейнеу аудандық сайлау комиссиясының келісімі бойынша, Бейнеу ауданының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Бейнеу ауданы әкімінің кейбір шешімдеріне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1) 2011 жылғы 26 сәуірдегі № 3 "Сайлау учаскелерін құру туралы" шешімде (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 11-3-119 нөмерімен тіркелген, алғашқы ресми жарияланған күні 2011 жылғы 19 мамыр, ресми жариялау көзі "Рауан" газеті):
1-қосымшада:
№ 180 сайлау учаскесі және № 181 сайлау учаскесіне қатысты бөліктер тиісінше мынадай редакцияларда жазылсын:
"№ 180 сайлау учаскесі
Орталығы: "Атамекен орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Бейнеу селосындағы Бейімбет Майлин көшесіндегі № 81-240 үйлер, Қ.Сәтбаев көшесіндегі № 147-280 үйлер, Т.Рысқұлов көшесіндегі № 139-280 үйлер, Рзаевтар көшесіндегі № 49-150 үйлер, Сүгір Бегендікұлы көшесіндегі № 1-100 үйлер, Аманбай Ата, Ш.Шыңғысов, А.Өтеуов, Матай, Қайдақ, Достық, Ынтымақ, Бірлік, Білеулі, Белдеулі, Жезді, Аспантай, Уәйіс Қайралапов, Әбдібек Жаманбаев, Қаржаубай Жылқыбаев, Тұрыш Ата, Қарақоға, Қарағайлы, Шоғы, Қосарқан, Шахан, Уәлі, Сайқұдық, Опорная, Мұрын жырау, Манашы, Айрақты, Жайылған, Дағар, Шаршы, Шүңкілдек, Күйкен, Құсшы, Есенқазақ, Теректі, Лабақ батыр, Бопай ханым, Әбілхайыр хан, Абылай хан көшелеріндегі үйлер.";
"№ 181 сайлау учаскесі
Орталығы: "Күйкен орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Бейнеу селосындағы Меңдіқұл батыр көшесіндегі № 71-130 үйлер, Ұлы Жібек жолы көшесіндегі № 71-130 үйлер, Ақтан Керейұлы көшесіндегі № 21-135 үйлер, Ерменбет би көшесіндегі № 27-135 үйлер, Тұрманбет батыр көшесіндегі № 28-135 үйлер, Әділ көшесіндегі № 28-135 үйлер, Т.Шыршығұлұлы көшесіндегі № 30-135 үйлер, Т.Алдашұлы көшесіндегі № 30-135 үйлер, Байқұл қажы Қаныбекұлы, Шағырлы, Тасастау, Көлтабан, Жиделі, Шолтаман, Сүйінқара батыр көшелеріндегі үйлер.";
2-қосымшада:

части, касающиеся избирательного участка № 82, избирательного участка № 83, избирательного участка № 145 и избирательного участка № 155изложить соответственно следующих редакциях:
"Избирательный участок № 82
Центр: здание государственного коммунального казенного предприятия "Бейнеуский гуманитарно – экономический колледж".
Граница: дома № 1-80 на улице Бейимбета Майлина, дома № 1-86А на улице К.Сатбаева, дома № 1-40 на улице Жамбыла, дома на улицах Ж.Аймауытова, Толегена Токтарова, Д.Нурпейисовой, Саттигула, Айназар Аты, Сырыма Датулы, Шакарима Кудайбердиулы в селе Бейнеу.";
"Избирательный участок № 83
Центр: здание государственного учреждения "Средняя школа имени Жумагали Калдыгараева".
Граница: многоэтажные дома № 30-35, № 37, № 62-70, № 71-92, дома № 41-70 на улице Улы Жибек жолы, дома № 41-70 на улице Мендикул батыра, дома на улицах Осербая Кулбатырова, Е.Бокетбайулы, Медет Жылкелди Байбозулы, Ыбрайым – Ахуна Кулбайулы, И.Тиленбайулы, К.Ещанова, Досана Тажиулы, А.Жубанова, Алии Молдагуловой, М.Маметовой, Кабиболлы Сыдикова, И.Тайманова, Жалауа Мынбаева, А.Балова в селе Бейнеу.";
"Избирательный участок № 145
Центр: здание государственного учреждения "Средняя школа имени Абая".
Граница: общежитие акционерного общества "Локомотив", здание государственного коммунального казенного предприятия "Бейнеуская районная туберкулезная больница" управления здравоохранения Мангистауской области", изолятор временного содержания государственного учреждения "Отдел внутренних дел Бейнеуского района Департамента внутренних дел Мангистауской области", многоэтажные дома № 1-29, № 47-49, № 53-56, № 59-61, дома на улицах Султан Бейбарыса, Койшыбая Боканулы, Торемурата, С.Акшабаева, Ж.Калдыгараева, Кашагана, в 1-ауле, дома, расположенные на территории, пределы которой условно обозначены улицами Султан Бейбарыса, Торемурата, Косай Аты и Т.Айбергенова в селе Бейнеу, дома разъезда № 1 и № 2, а также дома на местностях Коне Бейнеу, Боркудык, Байкушик.";
"Избирательный участок № 155
Центр: здание государственного учреждения "Манашинская средняя школа".
Граница: дома № 87-146 на улице К.Сатбаева, дома № 81-138 на улице Т.Рыскулова, дома № 1-48 на улице Рзаевых, дома №1-100 на улице Досата, дома № 1-70 на улице М.Ауезова, дома № 1-50 на улице Атагозы батыра, дома № 118-280 на улице Балуанияза, дома №115-280 на улице К.Токсанбайулы, дома № 128-280 на улице Амантурлы батыра, дома № 128-280 на улице Асау батыра, дома № 58-120 на улице Калнияз акына, дома на улицах Самалык батыра, Есекмергена № 1, Есекмергена № 2 в селе Бейнеу.";

№ 82 сайлау учаскесі, № 83 сайлау учаскесі, № 145 сайлау учаскесі және № 155 сайлау учаскесіне қатысты бөліктер тиісінше мынадай редакцияларда жазылсын:
"№ 82 сайлау учаскесі
Орталығы: "Бейнеу гуманитарлық – экономикалық коледжі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының ғимараты.
Шекарасы: Бейнеу селосындағы Бейімбет Майлин көшесіндегі № 1-80 үйлер, Қ.Сәтбаев көшесіндегі № 1-86А үйлер, Жамбыл көшесіндегі № 1-40 үйлер, Ж.Аймауытов, Төлеген Тоқтаров, Д.Нұрпейісова, Сәттіғұл, Айназар Ата, Сырым Датұлы, Шәкәрім Құдайбердіұлы көшелеріндегі үйлер.";
"№ 83 сайлау учаскесі
Орталығы: "Жұмағали Қалдығараев атындағы орта мектеп" мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Бейнеу селосындағы № 30-35, № 37, № 62-70, № 71-92 көп қабатты үйлер, Ұлы Жібек жолы көшесіндегі № 41-70 үйлер, Меңдіқұл батыр көшесіндегі № 41-70 үйлер, Өсербай Құлбатыров, Е.Бөкетбайұлы, Медет Жылкелді Байбозұлы, Ыбрайым – Ахун Құлбайұлы, И.Тіленбайұлы, Қ.Ещанов, Досан Тәжіұлы, А.Жұбанов, Әлия Молдағұлова, М.Мәметова, Қабиболла Сыдиқов, И.Тайманов, Жалау Мыңбаев, А.Балов көшелеріндегі үйлер.";
"№ 145 сайлау учаскесі
Орталығы: "Абай атындағы орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Бейнеу селосындағы "Локомотив" акционерлік қоғамының жатақханасы, "Маңғыстау облысының денсаулық сақтау басқармасының "Бейнеу аудандық туберкулез ауруханасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының ғимараты, "Маңғыстау облыстық ішкі істер департаментінің Бейнеу аудандық ішкі істер бөлімі" мемлекеттік мекемесінің уақытша ұстау изоляторы, № 1-29, 47-49, 53-56, № 59-61 көп қабатты үйлер, Сұлтан Бейбарыс, Қойшыбай Боқанұлы, Төремұрат, С.Ақшабаев, Ж.Қалдығараев, Қашаған көшелеріндегі, 1-ауылдағы үйлер, шектері Сұлтан Бейбарыс, Төремұрат, Қосай Ата және Т.Айбергенов көшелерімен шартты белгіленген аумақта орналасқан үйлер, №1 және №2 разъездің үйлері, сонымен қатар Көне Бейнеу, Борқұдық, Байкүшік жерлеріндегі үйлер.";
"№ 155 сайлау учаскесі
Орталығы: "Манашы орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Бейнеу селосындағы Қ.Сәтбаев көшесіндегі № 87-146 үйлер, Т.Рысқұлов көшесіндегі № 81-138 үйлер, Рзаевтар көшесіндегі № 1-48 үйлер, Досат көшесіндегі № 1-100 үйлер, М.Әуезов көшесіндегі № 1-70 үйлер, Атағозы батыр көшесіндегі № 1-50 үйлер, Балуанияз көшесіндегі № 118-280 үйлер, Қ.Тоқсанбайұлы көшесіндегі № 115-280 үйлер, Амантұрлы батыр көшесіндегі № 128-280 үйлер, Асау батыр көшесіндегі № 128-280 үйлер, Қалнияз ақын көшесіндегі № 58-120 үйлер, Самалық батыр, Есекмерген № 1, Есекмерген № 2 көшелеріндегі үйлер.";

2) в решении от 21 февраля 2014 года № 1 "О некоторых вопросах избирательных участков" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под номером 2362, дата первого официального опубликования 7 марта 2014 года, источник официального опубликования газета "Рауан"):
в приложении:
часть, касающуюся избирательного участка № 190 изложить в следующей редакции:
"Избирательный участок № 190
Центр: здание государственного учреждения "Сам орта мектебі".
Граница: дома № 1-127 на улице Амантурлы батыра, дома № 1-127 на улице Асау батыра, дома № 1-57 на улице Калнияз акына, дома № 1-114 на улице К.Токсанбайулы, дома № 1-117 на улице Балуанияза, дома № 1-80 на улице Т.Рыскулова, дома на улице М.Жумабаева в селе Бейнеу.".
2. Государственному учреждению "Аппарат акима Бейнеуского района" (У.Амирханова) обеспечить официальное опубликование настоящего решения в информационно – правовой системе "Әділет" и в средствах массовой информации, размещение на интернет – ресурсе районного акимата.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на заместителя акима Бейнеуского района К.Машырыкова.
4. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности
акима района К.Абилшеев
"СОГЛАСОВАНО"
Председатель Бейнеуской районной
избирательной комиссии Аймагамбет Куланда
15 января 2015 год

2) 2014 жылғы 21 ақпандағы № 1 "Сайлау учаскелерінің кейбір мәселелері туралы" шешімде (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2362 нөмерімен тіркелген, алғашқы ресми жарияланған күні 2014 жылғы 7 наурыз, ресми жариялау көзі "Рауан" газеті):
қосымшада:
№ 190 сайлау учаскесіне қатысты бөлік мынадай редакцияда жазылсын:
"№ 190 сайлау учаскесі
Орталығы: "Сам орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Бейнеу селосындағы Амантұрлы батыр көшесіндегі № 1-127 үйлер, Асау батыр көшесіндегі № 1-127 үйлер, Қалнияз ақын көшесіндегі № 1-57 үйлер, Қ.Тоқсанбайұлы көшесіндегі № 1-114 үйлер, Балуанияз көшесіндегі № 1-117 үйлер, Т.Рысқұлов көшесіндегі № 1-80 үйлер, М.Жұмабаев көшесіндегі үйлер.".
2. "Бейнеу ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі (Ү.Әмірханова) осы шешімнің "Әділет" ақпараттық – құқықтық жүйесі мен бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын, аудандық әкімдіктің интернет – ресурсында орналасуын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалысын бақылау Бейнеу ауданы әкімінің орынбасары К.Машырықовқа жүктелсін.
4. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімінің
міндетін атқарушы Қ. Әбілшеев
"КЕЛІСІЛДІ"
Бейнеу аудандық сайлау комиссиясының
төрайымы Аймағамбет Күләнда
15 қаңтар 2015 жыл