О внесении дополнений в постановление акимата Павлодарской области от 12 февраля 2010 года № 31/2 "Об утверждении перечня рыбохозяйственных водоемов местного значения Павлодарской области"
Постановление акимата Павлодарской области от 29 января 2015 года № 24/1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 16 февраля 2015 года № 4307. Утратило силу постановлением акимата Павлодарской области от 31 декабря 2020 года № 297/5 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования)

Павлодар облысы әкімдігінің 2010 жылғы 12 ақпандағы "Павлодар облысының жергілікті маңызы бар балық шаруашылығы су айдындарының тізбесін бекіту туралы" № 31/2 қаулысына толықтырулар енгізу туралы
Павлодар облыстық әкімдігінің 2015 жылғы 29 қаңтардағы № 24/1 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 16 ақпанда № 4307 болып тіркелді. Күші жойылды – Павлодар облысы әкімдігінің 2020 жылғы 31 желтоқсандағы № 297/5 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен

Сноска. Утратило силу постановлением акимата Павлодарской области от 31.12.2020 № 297/5 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 3) пункта 2 статьи 10 Закона Республики Казахстан от 9 июля 2004 года "Об охране, воспроизводстве и использовании животного мира" акимат Павлодарской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Павлодарской области от 12 февраля 2010 года № 31/2 "Об утверждении перечня рыбохозяйственных водоемов местного значения Павлодарской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3156, опубликовано 13 марта 2010 года в газете "Звезда Прииртышья", 13 марта 2010 года в газете "Сарыарқа самалы") следующие дополнения:
приложение к указанному постановлению:

Ескерту. Күші жойылды – Павлодар облысы әкімдігінің 31.12.2020 № 297/5 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 27-бабы 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 9 шілдедегі "Жануарлар дүниесін қорғау, өсімін молайту және пайдалану туралы" Заңының 10-бабы 2-тармағының 3) тармақшасына сәйкес Павлодар облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
Павлодар облысы әкімдігінің 2010 жылғы 12 ақпандағы "Павлодар облысының жергілікті маңызы бар балық шаруашылығы су айдындарының тізбесін бекіту туралы" № 31/2 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3156 болып тіркелді, 2010 жылғы 13 наурыздағы "Звезда Прииртышья", 2010 жылғы 13 наурыздағы "Сарыарқа самалы" газеттерінде жарияланды) келесі толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген қаулының қосымшасында: