О предоставлении кандидатам помещений для проведения встреч с избирателями в городе Аксу
Постановление акимата города Аксу Павлодарской области от 8 апреля 2015 года № 245/4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 22 апреля 2015 года № 4438. Утратило силу постановлением акимата города Аксу Павлодарской области от 31 января 2023 года № 62/2
Сноска. Утратило силу - постановлением акимата города Аксу Павлодарской области от 31.01.2023 № 62/2 (вводится в действие после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 4 статьи 28 Конституционного закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан" акимат города Аксу ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Предоставить кандидатам на договорной основе помещения для проведения встреч с избирателями согласно приложению.
2. Контроль за выполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима города.

Ақсу қаласында кандидаттарға сайлаушылармен кездесу өткізу үшін ғимараттар беру туралы
Павлодар облысы Ақсу қалалық әкімдігінің 2015 жылғы 8 сәуірдегі № 245/4 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 22 сәуірде № 4438 болып тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Ақсу қаласы әкімдігінің 2023 жылғы 31 қаңтардағы № 62/2 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Ақсу қаласы әкімдігінің 31.01.2023 № 62/2 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық заңының 28-бабы 4-тармағына сәйкес Ақсу қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Кандидаттарға сайлаушылармен кездесу өткізу үшін келісімшарт негізінде ғимараттар қосымшаға сәйкес берілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімі аппаратының басшысына жүктелсін.

3. Настоящее постановление вводится в действие после дня его первого официального опубликования.
Аким города Аксу К. Нукенов
Приложение
к постановлению акимата
города Аксу
от 8 апреля 2015 года № 245/4
Перечень помещений для проведения встреч с избирателями
Сноска. Приложение - в редакции постановления акимата города Аксу Павлодарской области от 24.09.2020 № 711/5 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
№ п/п
Наименование помещений
Адрес расположения
1
2
3
1
Государственное коммунальное казенное предприятие "Дворец культуры Сабита Донентаева" акимата города Аксу
город Аксу, улица М.О. Ауэзова, 8
2
Коммунальное государственное учреждение "Централизованная библиотека города Аксу" отдела культуры и развития языков города Аксу"
город Аксу, улица Астана, 44
3
Коммунальное государственное предприятие "Теплосервис-Ақсу" на праве хозяйственного ведения государственного учреждения "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Аксу", акимата города Аксу
город Аксу, улица Вокзальная, 5
4
Культурно-досуговой центр
город Аксу, улица Комсомольская, 3
5
Государственное казенное коммунальное предприятие "Дом культуры села Калкаман" государственного учреждения "Аппарат акима Калкаманского сельского округа города Аксу"
село Калкаман, улица Степная, 17
6
Культурно-досуговой центр села Айнаколь
село Айнаколь, улица Бірлік, 9
7
Культурно-досуговой центр села Акжол
село Акжол, улица Абдирова, 3
8
Культурно-досуговой центр села Алгабас
село Алгабас, улица Советов, 4А
9
Культурно-досуговой центр села Береке
село Береке, улица Николая Бердникова, 26А
1
2
3
10
Культурно-досуговой центр села Жолкудук
село Жолкудук, улица Центральная, 1
11
Государственное казенное коммунальное предприятие "Культурно-досуговый центр "Достық" села Евгеньевка" государственного учреждения "Аппарат акима Евгеньевского сельского округа города Аксу" акимата города Аксу
село Евгеньевка, улица Гагарина, 1
12
Культурно-досуговой центр села Енбек
село Енбек, улица Ақмешіт, 1
13
Культурно-досуговой центр села имени Мамаита Омарова
село имени Мамаита Омарова, улица Естая, 1А
14
Культурно-досуговой центр села Курколь
село Курколь, улица 40 лет Победы, 17
15
Культурно-досуговой центр села Кызылжар
село Кызылжар, улица Тәуелсіздік, 1
16
Культурно-досуговой центр села Пограничник
село Пограничник, улица Целинная, 2
17
Культурно-досуговой центр села Сарышыганак
село Сарышыганак, улица Школьная, 9
18
Культурно-досуговой центр села Уштерек
село Уштерек, улица Абылайхан, 21

3. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі Қ. Нүкенов
Ақсу қаласы әкімдігінің
2015 жылғы 8 сәуірдегі
№ 245/4 қаулысына
қосымша
Сайлаушылармен кездесу өткізу ғимараттарының
тізбесі
Ескерту. Қосымша жаңа редакцияда - Павлодар облысы Ақсу қалалық әкімдігінің 24.09.2020 № 711/5 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Р/с №
Ғимараттардың атауы
Орналасқан мекенжайы
1
2
3
1
Ақсу қаласы әкімдігінің "Сәбит Дөнентаев мәдениет сарайы" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорны
Ақсу қаласы, М.О. Әуезов көшесі, 8
2
"Ақсу қаласының мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің "Ақсу қаласының орталықтандырылған кітапханасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Ақсу қаласы, Астана көшесі, 44
3
Ақсу қаласы әкімдігінің, "Ақсу қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы,
жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" мемлекеттік мекемесінің шаруашылық жүргізу құқығындағы "Теплосервис – Ақсу" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны
Ақсу қаласы, Вокзальная көшесі, 5
4
Мәдени-бос уақыт орталығы
Ақсу қаласы, Комсомольская көшесі, 3
5
Ақсу қаласының әкімдігі "Ақсу қаласы Қалқаман ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Қалқаман ауылының мәдениет үйі" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорыны
Қалқаман ауылы, Степная көшесі, 17
6
Айнакөл ауылының мәдени-бос уақыт орталығы
Айнакөл ауылы, Бірлік көшесі, 9
7
Ақжол ауылының мәдени-бос уақыт орталығы
Ақжол ауылы, Әбдіров көшесі, 3
8
Алғабас ауылының мәдени-бос уақыт орталығы
Алғабас ауылы, Советов көшесі, 4А
9
Береке ауылының мәдени-бос уақыт орталығы
Береке ауылы, Николай Бердников көшесі, 26А
10
Жолқұдық ауылының мәдени-бос уақыт орталығы
Жолқұдық ауылы, Центральная көшесі, 1
1
2
3
11
Ақсу қаласының әкімдігі "Ақсу қаласы Евгеньевка селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Евгеньевка ауылының "Достық" мәдени-сауық орталығы" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорны
Евгеньевка ауылы, Гагарин көшесі, 1
12
Еңбек ауылының мәдени-бос уақыт орталығы
Еңбек ауылы, Ақмешіт көшесі, 1
13
Мәмәйіт Омаров атындағы ауылының мәдени-бос уақыт орталығы
Мәмәйіт Омаров атындағы ауылы, Естай көшесі, 1А
14
Құркөл ауылының мәдени-бос уақыт орталығы
Құркөл ауылы, 40 лет Победы көшесі, 17
15
Қызылжар ауылының мәдени-бос уақыт орталығы
Қызылжар ауылы, Тәуелсіздік көшесі, 1
16
Пограничник ауылының мәдени-бос уақыт орталығы
Пограничник ауылы, Целинная көшесі, 2
17
Сарышығанақ ауылының мәдени-бос уақыт орталығы
Сарышығанақ ауылы, Школьная көшесі, 9
18
Үштерек ауылының мәдени-бос уақыт орталығы
Үштерек ауылы, Абылайхан көшесі, 21