Об объявлении на автомобильных дорогах Экибастуз - Бескауга и Экибастуз - Майкаин чрезвычайной ситуации природного характера
Решение акима города Экибастуза Павлодарской области от 10 апреля 2015 года № 4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 24 апреля 2015 года № 4442. Утратило силу решением акима города Экибастуза Павлодарской области от 05 августа 2015 года N 6
Сноска. Утратило силу решением акима города Экибастуза Павлодарской области от 05.08.2015 N 6.
В соответствии с пунктом 13) пункта 1 статьи 33 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 3) пункта 5 статьи 4 и статьей 48 Закона Республики Казахстан от 11 апреля 2014 года "О гражданской защите", постановлением Правительства Республики Казахстан от 2 июля 2014 года № 756 "Об установлении классификации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера" принимаю РЕШЕНИЕ:
Объявить чрезвычайную ситуацию природного характера на автомобильных дорогах Экибастуз - Бескауга и Экибастуз - Майкаин.
Ввести режим чрезвычайной ситуации функционирования вышеуказанных автомобильных дорог территориальной подсистемы государственной системы гражданской защиты.
Контроль за исполнением данного решения возложить на курирующего заместителя акима города Экибастуз.
Настоящее решение вводится в действие со дня его принятия.
Аким города Экибастуза А. Вербняк

Екібастұз - Бесқауға және Екібастұз - Майқайың автомобиль жолдарындағы табиғи сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы
Павлодар облысы Екібастұз қаласы әкімінің 2015 жылғы 10 сәуірдегі № 4 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 24 сәуірде № 4442 болып тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Екібастұз қаласы әкімінің 2015 жылғы 05 тамыздағы N 6 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Екібастұз қаласы әкімінің 05.08.2015 N 6 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 33–бабы 1-тармағының 13) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2014 жылғы 11 сәуірдегі "Азаматтық қорғау туралы" Заңының 4-бабы 5-тармағының 3) тармақшасы мен 48-бабына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 2 шілдедегі "Табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлардың сыныптамасын белгілеу туралы" № 756 қаулысына сәйкес, ШЕШІМ қабылдаймын:
Екібастұз - Бесқауға және Екібастұз - Майқайың автомобиль жолдарындағы табиғи сипаттағы төтенше жағдай жариялансын.
Азаматтық қорғаудың мемлекеттік жүйесінің аумақтық кіші жүйесінің жоғарыда көрсетілген автомобиль жолдарының жұмыс істеуіне төтенше жағдай режимі енгізілсін.
Осы шешімнің орындалуын бақылау Екібастұз қаласы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
Осы шешім қабылданған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Екібастұз қаласының әкімі А. Вербняк