О внесении изменений и дополнений в решение акима Алатауского района города Алматы от 8 апреля 2014 года за № 1р "Об образовании избирательных участков по Алатаускому району города Алматы"
Решение акима Алатауского района города Алматы от 26 февраля 2015 года N 1р. Зарегистрировано в Департаменте юстиции города Алматы 27 февраля 2015 года за N 1137. Утратило силу решением акима Алатауского района города Алматы от 11 апреля 2019 года № 1
Сноска. Утратило силу решением акима Алатауского района города Алматы от 11.04.2019 № 1 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В связи с присоединением населенных пунктов к городу Алматы согласно Указа Президента Республики Казахстан от 16 апреля 2014 года за № 798 "Об изменении границ города Алматы", пунктом 1 статьи 23 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года № 2464 "О выборах в Республике Казахстан" и статьи 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", аким района РЕШИЛ:
1. Внести в приложение решения акима Алатауского района города Алматы от 8 апреля 2014 года за № 1р "Об образовании избирательных участков по Алатаускому району города Алматы" (нормативный правовой акт зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 23 апреля 2014 года за № 1029, опубликовано в газете "Алматы ақшамы" от 29 апреля 2014 года за № 49-51 и "Вечерний Алматы" от 01 мая 2014 года за № 51-52) изменения и дополнения.
2. Обеспечить размещение настоящего решения на интернет-ресурсе.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима Алатауского района Торламбаева Б.О.
4. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования.
Аким района
Б.Манзоров
Приложение к решению акима
Алатауского района
от 26 февраля 2015 года № 1р
Районная избирательная комиссия
Алатауского района
Центр: улица Утемисулы, дом 109, общеобразовательная
школа № 169, телефон: 263-78-88
Избирательный участок № 11
Центр: город Алматы, микрорайон Акбулак,
улица К.Шарипова, дом 38, общеобразовательная
школа № 154, телефон: 256-60-86
Границы избирательного участка:
От улицы Момышулы в северном направлении до улицы Чуланова, в северо-восточном направлении до проспекта Рыскулова, в восточном направлении до улицы Саина, в южном направлении до проспекта Райымбека в западном направлении до улицы Момышулы.
Избирательный участок № 21
Центр: город Алматы, микрорайон Шанырак-1,
улица Утемисулы, дом 109, общеобразовательная
школа № 169, телефон: 275-83-60
Границы избирательного участка:
Южная граница избирательного участка проходит от границы микрорайонов Шанырак-1 и Шанырак-2, по улице Каркара в восточном направлении до улицы Алпамыс. По четной стороне улицы Алпамыс в восточном направлении до речки Большая Алматинка.
Восточная граница избирательного участка проходит вдоль речки Большая Алматинка в северном направлении до Большого Алматинского канала.
Северная граница избирательного участка проходит вдоль канала Большая Алматинка в западном направлении до границы микрорайонов Шанырак-1 и Шанырак-2.
Западная граница избирательного участка проходит вдоль границы микрорайонов Шанырак-1 и Шанырак-2, от Большого Алматинского канала в южном направлении до улицы Каркара.
Избирательный участок № 27
Центр: город Алматы, микрорайон Акбулак,
улица Шарипова, дом 38, общеобразовательная
школа № 154, телефон: 226-85-37
Границы избирательного участка:
От проспекта Рыскулова по улице Рустемова в северном направлении, по улице Шарипова в северном направлении до границы микрорайона Айгерим-2 и микрорайона Акбулак, вдоль водоохраной полосы в южном направлении до улицы Абдрашулы, в южном направлении до улицы Отейбойдака, по улице Отейбойдака в юго-восточном направлении до проспекта Рыскулова, в западном направлении до улицы Рустемова.
Избирательный участок № 28
Центр: город Алматы микрорайон Алгабас-1,

Алматы қаласы Алатау ауданы әкімінің 2014 жылғы 8 сәуірдегі № 1ш "Алматы қаласы Алатау ауданында сайлау учаскелерін құру туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Алматы қаласы Алатау ауданы әкімінің 2015 жылғы 26 ақпандағы N 1ш шешімі. Алматы қаласы Әділет департаментінде 2015 жылы 27 ақпанда N 1137 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы қаласы Алатау ауданы әкімінің 2019 жылғы 11 сәуірдегі № 1 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы қаласы Алатау ауданы әкімінің 11.04.2019 № 1 (алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасы Президентінің 2014 жылғы 16 сәуірдегі № 768 "Алматы қаласының шекарасын өзгерту туралы" Жарлығына сәйкес Алматы қаласы аумағына елді-мекендердің қосылуына байланысты, Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі № 2464 "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық Заңының 23-бабының 1-тармағының және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы №148 "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 37-бабының негізінде аудан әкімі ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Алматы қаласы Алатау ауданы әкімінің 2014 жылғы 8 сәуірдегі № 1ш "Алматы қаласы Алатау ауданында сайлау учаскелерін құру туралы" шешімінің қосымшасына (нормативтік құқықтық акті 2014 жылғы 23 сәуірде нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне № 1029 болып енгізілген, 2014 жылғы 29 сәуірде № 49-51 "Алматы ақшамы" және 2014 жылғы 1 мамырдағы № 51-52 "Вечерний Алматы" газетінде ресми жарияланған) өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін.
2. Осы шешімнің интернет-русурсында жария етуін қамтамасыз ету.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудан әкімінің аппарат басшысы Б.О. Торламбаевқа жүктелсін.
4. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі
Б. Мәнізоров
Алатау ауданы әкімінің
2015 жылғы 26 ақпандағы
№ 1ш шешіміне қосымша
Аудандық сайлау комиссиясының орталығы
Өтемісұлы көшесі, 109 үй, № 169
Жалпы білім беру мектебі,
телефон: 263-78- 88, 227-38-00
№ 11 Сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Ақбұлақ ықшам ауданы,
К.Шарипов көшесі, 38 үй,№ 154
Жалпы білім беру мектебі,
телефон: 256-60-86
Сайлау учаскесінің шекарасы:
Б.Момышұлы көшесінен солтүстік бағытта Шуланов көшесіне, солтүстік-шығыс бағытта Рысқұлов даңғылына, шығыс бағытта Саин көшесіне, оңтүстік бағытта Райымбек даңғылына, батыс бағытта Б.Момышұлы көшесіне дейін.
№ 21 Сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Шаңырақ-1 ықшам ауданы,
Өтемісұлы көшесі, 109 үй, № 169
Жалпы білім беру мектебі,
телефон: 275-83-60
Сайлау учаскесінің шекарасы:
Сайлау учаскесінің оңтүстік шекарасы Шаңырақ-1 және Шаңырақ-2 ықшам ауданының шекарасынан Қарқара көшесі бойымен шығыс бағытта Алпамыс көшесіне дейін. Алпамыс көшесінің жұп жағымен шығыс бағытта Үлкен Алматы өзеніне дейін.
Сайлау учаскесінің шығыс шекарасы Үлкен Алматы өзені жағалауымен солтүстік бағытта Үлкен Алматы каналына дейін.
Сайлау учаскесінің солтүстік шекарасы Үлкен Алматы каналы бойымен батыс бағытта Шаңырақ-2 және Шаңырақ-1 ықшамаудандарының шекарасына дейін.
Сайлау учаскесінің батыс шекарасы Шаңырақ-2 және Шаңырақ-1 ықшамаудандары шекарасының Үлкен Алматы каналынан оңтүстік бағытта шекара бойымен Қарқара көшесіне дейін.
№ 23 Сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Ұлжан-1 ықшам ауданы,
81 үй, №152 Жалпы білім беру мектебі,
телефон: 227-25-04
Сайлау учаскесінің шекарасы:
Сайлау учаскесінің солтүстік шекарасы Үлкен Алматы каналының үлкен Алматы өзені қиылысынан шығысқа қарай Ащыбұлақ өзеніне дейін.
Сайлау учаскесінің Шығыс шекарасы Ащыбұлақ өзенімен Үлкен Алматы каналының қиылысынан оңтүстік бағытта Бесқарағай көшесіне дейін.
Сайлау учаскесінің оңтүстік шекарасы Ащыбұлақ өзенімен Бесқарағай көшесінің қиылысынан Бесқарағай көшесінің тақ жағымен батыс бағытта Үлкен Алматы өзеніне дейін.
Батыс шекарасы Бесқарағай көшесімен Үлкен Алматы өзенінің қиылысынан солтүстік бағытта Үлкен Алматы өзені жағалауымен Үлкен Алматы каналына дейін.
№ 27 Сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Ақбұлақ ықшам ауданы,
Шарипов көшесі, 38 үй, № 154
Жалпы білім беру мектебі,
телефон: 226-85-37
Сайлау учаскесінің шекарасы:
Рысқұлов даңғылынан Рүстемов көшесінің бойымен солтүстік бағытта, Шарипов көшесі бойымен солтүстік бағытта Әйгерім-2 және Ақбұлақ ықшамаудандарының шекарасына дейін, су қорғау аймағы жағалауымен оңтүстік бағытта Абдрашұлы көшесіне, оңтүстік бағытта Өтейбойдақ көшесіне, Өтейбойдақ көшесі бойымен оңтүстік-шығыс бағытта Рысқұлов даңғылына, батыс бағытта Рүстемов көшесіне дейін.
№ 28 Сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы каласы Алғабас-1

дом 1/65, общеобразовательная школа № 182,
телефон: 248-59-62
Границы избирательного участка:
От улицы Момышулы в северном направлении до улицы Акын Сара в восточном направлении до границы микрорайона Айгерим-2, от границы микрорайона Айгерим-2 в южном направлении до улицы Касым Шарипова, от улицы Касым Шарипова в южном направлении до проспекта Рыскулова, от проспекта Рыскулова в западном направлении до улицы Чуланова, от улицы Чуланова в южном направлении до улицы Момышулы.
Избирательный участок № 23
Центр: город Алматы, микрорайон Улжан-1, дом 81,
общеобразовательная школа № 152,
телефон: 227-25-04, 245-42-72
Границы избирательного участка:
Северная граница избирательного участка проходит с пересечения Большого Алматинского канала с рекой Большая Алматинка в восточном направлении до реки Ащыбулак.
Восточная граница избирательного участка проходит с пересечения реки Ащыбулак с Большого Алматинского канала в южном направлении до улицы Бескарагай.
Южная граница избирательного участка проходит с пересечения речки Ащыбулак с улицы Бескарагай по нечетной стороне в западном направлении до реки Большая Алматинка.
Западная граница избирательного участка проходит с пересечения улицы Бескарагай с речкой Большая Алматинка в северном направлении вдоль реки Большая Алматинка до Большого Алматинского канала.
Избирательный участок № 30
Центр: город Алматы, микрорайон Шанырак-1,
улица Утемисулы, дом 109, общеобразовательная
школа № 169, телефон: 263-75-35
Границы избирательного участка:
Южная граница избирательного участка проходит от границы микрорайона Шанырак-1 и Шанырак-2, по улице Акын Сара в восточном направлении до речки Большая Алматинка.
Восточная граница избирательного участка проходит вдоль речки Большая Алматинка от улицы Акын Сара микрорайона Шанырак-1 в северном направлении до улицы Алпамыс.
Северная граница избирательного участка проходит от речки Большая Алматинка по нечетной стороне улицы Алпамыс до улицы Каркара, в западном направлении по улице Каркара до границы микрорайонов Шанырак-1 и Шанырак-2.
Западная граница избирательного участка проходит вдоль границы микрорайонов Шанырак-1 и Шанырак-2, в южном направлении от улицы Каркара до улицы Акын Сара.
Избирательный участок № 482
Центр: город Алматы, микрорайон Шанырак-1, улица
Утемисулы, дом 73, Республиканская специализированная
школа-интернат-колледж олимпийского резерва,
телефон: 245-86-73,245-86-49
Границы избирательного участка:
Южная граница избирательного участка проходит от границы микрорайона Шанырак-1 и Шанырак-2, по улице Косагаш в юго-восточном направлении до границы микрорайона Шанырак-1 и Улжан.
Восточная граница избирательного участка проходит вдоль границы микрорайона Шанырак-1 и микрорайона Улжан в северном направлении до улицы Акын Сара.
Северная граница избирательного участка проходит по улице Акын Сара в западном направлении до границы микрорайона Шанырак-1 и Шанырак-2.
Западная граница избирательного участка проходит от границы микрорайонов Шанырак-1 и Шанырак-2, в южном направлении по улице Косагаш до улицы Жаркынбаева микрорайона Шанырак-1.
Избирательный участок № 483
Центр: город Алматы, микрорайон Улжан-1, улица
К.Жалайыри дом 34, городская поликлиника № 23,
телефон: 227-48-50
Границы избирательного участка:
Северная граница избирательного участка проходит с пересечения Большого Алматинского канала с речкой Ащыбулак в восточном направлении до реки Теренкара.
Восточная граница избирательного участка проходит с пересечения речки Теренкара с Большим Алматинским каналом в южном направлении до улицы Кольцевая микрорайона Курылысшы.
Южная граница избирательного участка проходит с пересечения речки Ащыбулак с улицей Кольцевая по линии электропередач в западном направлении до речки Большая Алматинка.
Западная граница избирательного участка проходит с пересечения линии электропередач с речкой Большая Алматинка в северном направлении вдоль речки Большая Алматинка до улицы Бескарагай. С пересечения улицы Бескарагай с речкой Ащыбулак, вдоль речки Ащыбулак в северном направлении до Большого Алматинского канала.
Избирательный участок № 484
Центр: город Алматы, микрорайон Акбулак, улица
Чуланова, дом 159, Центральный государственный

ықшам ауданы, 1/65 үй, № 182 Жалпы
білім беру мектебі. телефон: 248-59-62
Сайлау учаскесінің шекарасы:
Момышұлы көшесі (солтүстік) бойынан бастап Ақынсара көшесі (шығыс) мен "Әйгерім" ықшамауданы (оңтүстік) шекарасы бойымен Қасым Шарипов көшесі (оңтүстік) бойымен Рысқұлов даңғылына (батыс) қарай Шуланов көшесі бойымен (оңтүстік) Момышұлы көшесіне деін.
№ 30 Сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Шаңырақ-1 ықшам
ауданы, Өтемісұлы көшесі,109 үй,
№ 169 Жалпы білім беру мектебі,
телефон: 263-75-35
Сайлау учаскесінің шекарасы:
Сайлау учаскесінің оңтүстік шекарасы Шаңырақ-1 және Шаңырақ-2 ықшам ауданының шекарасынан Ақын Сара көшесі бойымен шығыс бағытта Үлкен Алматы өзеніне дейін. Сайлау учаскесінің шығыс шекарасы Үлкен Алматы өзені жағалауымен Шаңырақ-1 ықшам ауданының Ақын Сара көшесінен солтүстік бағытта Алпамыс көшесіне дейін. Сайлау учаскесінің солтүстік шекарасы Үлкен Алматы өзені жағалауынан Алпамыс көшесінің тақ жағымен Қарқара көшесіне дейін, Қарқара көшесі бойымен батыс бағытта Шаңырақ-2 және Шаңырақ-1 ықшам аудандарының шекарасына дейін. Сайлау учаскесінің батыс шекарасы Шаңырақ-2 және Шаңырақ-1 ықшам аудандарының шекарасы бойымен оңтүстік бағытта Қарқара көшесінен Ақын Сара көшесіне дейін.
№ 482 Сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Шаңырақ-1 ықшам
ауданы, Өтемісұлы көшесі,73 үй, Олимпиада
резервінің Республикалық мамандандырылған
мектеп-интернат-колледжі,
телефон: 245-86-73, 245-86-49
Сайлау учаскесінің шекарасы:
Сайлау учаскесінің оңтүстік шекарасы Шаңырақ-1 және Шаңырақ-2 ықшам аудандары шекарасынан, Қосағаш көшесінің бойымен оңтүстік-шығыс бағытта Шаңырақ-1 және Ұлжан ықшам ауданының шекарасына дейін.
Сайлау учаскесінің шығыс шекарасы Шаңырақ-1 және Ұлжан ықшам ауданының шекарасы бойымен солтүстік бағытта Ақын Сара көшесіне дейін.
Сайлау учаскесінің солтүстік шекарасы Ақын Сара көшесінің бойымен батысқа қарай Шаңырақ-1 және Шаңырақ-2 ықшам ауданының шекарасына дейін.
Сайлау учаскесінің батыс шекарасы Шаңырақ-1 және Шаңырақ-2 ықшам ауданының шекарасынан Қосағаш көшесінің бойымен оңтүстікке қарай Шаңырақ-1 ықшам ауданының Жарқынбаев көшесіне дейін.
№ 483 Сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Ұлжан-1 ықшам
ауданы, Қ.Жалайыри көшесі 34 үй,
№ 23 қалалық емхана, телефон: 227-48-50
Сайлау учаскесінің шекарасы:
Сайлау учаскесінің солтүстік шекарасы Үлкен Алматы каналымен Ащыбұлақ өзенінің қиылысынан шығысқа қарай Тереңқара өзеніне дейін.
Сайлау учаскесінің Шығыс шекарасы Тереңқара өзенімен Үлкен Алматы каналының қиылысынан оңтүстік бағытта Құрылысшы ықшам ауданының Кольцовая көшесіне дейін.
Сайлау учаскесінің оңтүстік шекарасы Ащыбұлақ өзенімен Кольцевая көшесінің қиылысынан жоғарғы кернеулі электр желісі (ЛЭП) бойымен батыс бағытта Үлкен Алматы өзеніне дейін.
Батыс шекарасы жоғарғы кернеулі электр желісінің (ЛЭП) Үлкен Алматы өзенінің қиылысынан солтүстік бағытта Үлкен Алматы өзені жағалауымен Бесқарағай көшесіне дейін. Бесқарағай көшесінің жұп жағымен шығыс бағытта Ащыбұлақ өзеніне дейін. Бесқарағай көшесімен Ащыбұлақ өзенінің қиылысынан, Ащыбұлақ өзенінің жағалауымен солтүстік бағытта Үлкен Алматы каналына дейін.
№ 484 Сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Ақбұлақ ықшам
ауданы, Шуланов көшесі 159 үй, Алматы
қаласының орталық мемлекеттік мұрағаты,

архив города Алматы, телефон: 398-85-26
Границы избирательного участка:
От улицы Момышулы по улице Чуланова северо-восточном направлении до проспекта Рыскулова, по проспекту Рыскулова в восточном направлении до улицы Шарипова, по улице Шарипова в северном направлении до улицы Шарифханова, по улице Шарифханова в восточном направлении до улицы Рустемова, по улице Рустемова в северном направлении до улицы Шарипова, по улице Шарипова в северном направлении до бывшей фермы "МТФ" на конце улицы Шарипова, от улицы Шарипова в западном направлении до улицы Момышулы, по улице Момышулы в южном направлении до уг. улицы Чуланова.
Избирательный участок № 485
Центр: город Алматы, микрорайон Алгабас, улица Байдибек би,
дом 16 общеобразовательная школа № 185,
телефон: 307-93-15
Границы избирательного участка:
Микрорайон Алгабас полностью.
Избирательный участок № 486
Центр: город Алматы, микрорайон Теректи, улица
Мектеп дом 6 "б", общеобразовательная школа № 184,
телефон: 388-40-91
Границы избирательного участка:
Микрорайон Теректи полностью.
Избирательный участок № 487
Центр: город Алматы, микрорайон Рахат,
улица Байжанова дом 1, общеобразовательная
школа № 196, телефон: 308-25-86
Границы избирательного участка:
Микрорайоны Рахат, Мадениет полностью.
Избирательный участок № 488
Центр: город Алматы, микрорайон Боралдай, улица
Момышулы, дом 56, № 39 гимназия, телефон: 8(727)523-00-20
Границы избирательного участка:
С пересечения улицы Космонавтов с улицей Строительной в южном направлении вдоль озера БЕНТ до пересечения улицы Дачная с улицей Коксу. По улице Коксу в западном направлении до улицы Саина. По улице Саина в северном направлении до улицы Космонавтов. По улице Космонавтов в восточном направлении до улицы Строительной.

телефон: 398-85-26
Момышұлы көшесінен Шуланов көшесі бойымен солтүстік – шығыс бағытта Рысқұлов даңғылына дейін, Рысқұлов даңғылы бойымен шығыс бағытта Шарипов көшесіне, Шарипов көшесі бойымен солтүстік бағытта Шарифханов көшесіне, Шарифханов көшесі бойымен шығыс бағытта Рүстемов көшесіне, Рүстемов көшесі бойымен солтүстік бағытта Шарипов көшесіне, Шарипов көшесімен солтүстік бағытта ескі МТФ фермасына дейін, Шарипов көшесінен батыс бағытта Момышұлы көшесіне дейін, Момышұлы көшесінен оңтүстік бағытта Шуланов көшесінің бұрышына дейін.
№ 485 Сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Алғабас ықшам
ауданы, Байдібек би көшесі, 16 үй,
№185 Жалпы білім беру мектебі,
телефон: 307-93-15
Сайлау учаскесінің шекарасы:
Алғабас ықшам ауданы толығымен кіреді.
№ 486 Сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Теректі ықшам
ауданы, Мектеп көшесі,6 "б" үй,
№184 Жалпы білім беру мектебі
телефон: 388-40-91
Сайлау учаскесінің шекарасы:
Теректі ықшам ауданы толығымен кіреді.
№ 487 Сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы Рахат ықшам
ауданы, Байжанов көшесі, 1 үй,
№196 Жалпы білім беру мектебі
телефон: 308-25-86
Сайлау учаскесінің шекаралары:
Рахат, Мәдениет ықшам аудандары толығымен кіреді.
№ 488 Сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы Боралдай ықшам
ауданы, Момышұлы көшесі, 56 үй,
№39 гимназия. телефон: 8(727)5230020
Сайлау учаскесінің шекарасы:
Космонавттар көшесімен Строительная көшесінің қилысынан бастап оңтүстікке қарай БЕНТ көлдері бойымен Дачная көшесімен Көксу көшесінің қилысына дейін. Көксу көшесінің бойымен батыс бағытта Саин көшесіне дейін. Саин көшесінің бойымен солтүстік бағытта Космонавттар көшесіне дейін. Космонавттар көшесінің бойымен шығыс бағытта Строительная көшесіне дейін.