О внесении изменений в решение Атырауского областного маслихата от 1 октября 2010 года № 360-ІV "Об утверждении Правил создания, содержания и охраны зеленых насаждений в населенных пунктах Атырауской области"
Решение Атырауского областного маслихата от 10 июня 2015 года № 379-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 09 июля 2015 года № 3247. Утратило силу решением Атырауского областного маслихата от 16 марта 2018 года № 207-VI
Сноска. Утратило силу решением Атырауского областного маслихата от 16.03.2018 № 207-VI (вводится в действие после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 386 Кодекса Республики Казахстан от 5 июля 2014 года "Об административных правонарушениях", статьей 21 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах" областной маслихат V созыва на очередной ХХХІІ сессии РЕШИЛ:
1. Внести в решение Атырауского областного маслихата от 1 октября 2010 года № 360-ІV "Об утверждении Правил создания, содержания и охраны зеленых насаждений в населенных пунктах Атырауской области" (Зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 2574, опубликовано в газете "Прикаспийская коммуна" 20 ноября 2010 года) далее следующие изменения:
1) преамбулу данного решения изложить в следующей редакции:
"В соответствии со статьей 386 Кодекса Республики Казахстан от 5 июля 2014 года "Об административных правонарушениях", с подпунктом 4-2) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" областной маслихат ІV созыва на очередной ХХІV сессии РЕШИЛ:";
2) первый абзац Правил cоздания, содержания и охраны зеленых насаждений в населенных пунктах Атырауской области утвержденные данным решением изложить в новой редакции:
"Настоящие правила разработаны в соответствии с Кодексом Республики Казахстан от 5 июля 2014 года "Об административных правонарушениях" и Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республки Казахстан".
3) в наименовании и по всему тексту решения на государственном языке слова "Ережесін", "Ережесі", "Ережелер" заменить соответственно словами "Қағидасын", "Қағидасы", "Қағидалар".
4) в наименовании и по всему тексту решения:
на русском языке слова "охраны", "охрана", "охране" заменить соответственно словами "защиты", "защита", "защите", за исключением подпункта 2) пункта 25;

Атырау облыстық мәслихатының 2010 жылғы 1 қазандағы № 360-ІV "Атырау облысының елді мекендерінде жасыл желекті екпелер құру, күтіп ұстау және қорғау Ережесін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Атырау облыстық мәслихатының 2015 жылғы 10 маусымдағы № 379-V шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 9 шілдеде № 3247 болып тіркелді. Күші жойылды - Атырау облыстық мәслихатының 2018 жылғы 16 наурыздағы № 207-VI шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облыстық мәслихатының 16.03.2018 № 207-VI шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2014 жылғы 5 шілдедегі "Әкімшілік құқық бұзушылық туралы" Кодексінің 386 бабына, Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы "Нормативтік құқықтық актілер туралы" Заңының 21 бабына сәйкес V шақырылған облыстық мәслихат кезекті ХХХІІ сессиясында ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Атырау облыстық мәслихатының 2010 жылғы 1 қазандағы № 360-ІV "Атырау облысының елді мекендерінде жасыл желекті екпелер құру, күтіп ұстау және қорғау Ережесін бекіту туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2574 рет санымен тіркелген, 2010 жылы 20 қарашада "Атырау" газетінде жарияланған) бұдан әрі келесі өзгерістер енгізілсін:
1) көрсетілген шешімнің кіріспесі келесі редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасының 2014 жылғы 5 шілдедегі "Әкімшілік құқық бұзушылық туралы" Кодексінің 386 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабы 1 тармағының 4-2) тармақшасына сәйкес ІV шақырылған облыстық мәслихат кезекті ХХІV сессиясында ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:";
2) көрсетілген шешіммен бекітілген Атырау облысының елді мекендерінде жасыл желекті екпелер құру, күтіп ұстау және қорғау Ережесі бірінші абзацы жаңа редакцияда жазылсын:
"Осы Қағида Қазақстан Республикасының 2014 жылғы 5 шілдедегі "Әкімшілік құқық бұзушылық туралы" Кодексіне және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына сәйкес әзірленді".
3) Шешімнің мемлекеттік тілдегі атауында және бүкіл мәтіні бойынша "Ережесін", "Ережесі", "Ережелер" деген сөздер тиісінше "Қағидасын", "Қағидасы", "Қағидалар" деген сөздермен ауыстырылсын;
4) Шешімнің атауында және бүкіл мәтіні бойынша:
25 тармағының 2) тармақшасын қоспағанда, орыс тіліндегі "охраны", "охрана", "охране" деген сөздер тиісінше "защиты", "защита", "защите" деген сөздермен ауыстырылсын;

слова "создания", "созданию", "создание" исключить, за исключением подпункта 3) пункта 12;
5) пункт 7 решения исключить;
6) первое предложение пункта 8 исключить.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию областного маслихата по вопросам экологии, охраны окружающей среды, агропромышленности и сельского хозяйства (Д. Кульжанов).
Председатель сессии М. Калиев
Секретарь маслихата С. Лукпанов

12–тармағының 3) тармақшасын қоспағанда, "құру", "құруға", "құрудың" деген сөздер алынып тасталсын;
5) шешімнің 7–тармағы алынып тасталсын;
6) шешімнің 8–тармағының бірінші сөйлемі алынып тасталсын.
2. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау облыстық мәслихаттың экология, қоршаған ортаны қорғау, агроөнеркәсіп және ауыл шаруашылығы мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына (Д. Құлжанов) жүктелсін.
Сессия төрағасы М. Қалиев
Мәслихат атшысы С. Лұқпанов