О внесении изменения в решение Атырауского городского маслихата от 3 февраля 2014 года № 177 "Об утверждении Регламента Атырауского городского маслихата"
Решение Атырауского городского маслихата от 19 июня 2015 года № 282. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 03 июля 2015 года № 3243. Утратило силу решением Атырауского городского маслихата от 15 января 2019 года № 320 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Сноска. Утратило силу решением Атырауского городского маслихата от 15.01.2019 № 320 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 9 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и Указом Президента Республики Казахстан от 3 декабря 2013 года № 704 "Об утверждении Типового регламента маслихата" Атырауский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Атырауского городского маслихата от 3 февраля 2014 года № 177 "Об утверждении Регламента Атырауского городского маслихата" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2873, опубликовано 10 апреля 2014 года в газете "Прикаспийская коммуна") следующее изменение:
в Регламенте утвержденным указанным решением:
пункт 7 на государственном языке изложить в новой редакции, текст на русском языке не изменяется:
"7. Атырау қалалық мәслихатының кезектi сессиясы кемiнде жылына төрт рет шақырылады және оны мәслихат сессиясының төрағасы жүргiзедi.".
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на государственное учреждение "Аппарат Маслихата города Атырау" (К. Нурмуканов).
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции, вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель XXХIV сессии,
секретарь городского маслихата
Б. Казиманов

Атырау қалалық мәслихатының 2014 жылғы 3 ақпандағы № 177 "Атырау қалалық мәслихатының Регламентін бекіту туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Атырау қалалық мәслихатының 2015 жылғы 19 маусымдағы № 282 шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 03 шілдеде № 3243 болып тіркелді. Күші жойылды - Атырау облысы Атырау қалалық мәслихатының 2019 жылғы 15 қаңтардағы № 320 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облысы Атырау қалалық мәслихатының 15.01.2019 № 320 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін–өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңының 9–бабына және "Мәслихаттың үлгі регламентін бекіту туралы" 2013 жылғы 3 желтоқсандағы № 704 Қазақстан Республикасы Президентінің Жарлығына сәйкес, Атырау қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Атырау қалалық мәслихатының 2014 жылғы 3 ақпандағы № 177 "Атырау қалалық мәслихатының Регламентін бекіту туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2873 болып тіркелген, 2014 жылғы 10 сәуірде "Атырау" газетінде жарияланған) келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешіммен бекітілген Регламентте:
мемлекеттік тілдегі 7-тармақ жаңа редакцияда жазылсын, орыс тіліндегі мәтін өзгертілмейді:
"7. Атырау қалалық мәслихатының кезектi сессиясы кемiнде жылына төрт рет шақырылады және оны мәслихат сессиясының төрағасы жүргiзедi.".
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау "Атырау қалалық Мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесіне жүктелсін (Қ. Нұрмұқанов).
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді, ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
XXХIV сессия төрағасы,
қалалық мәслихат хатшысы
Б. Қазиманов