О приватизации имуществ районной коммунальной собственности
Постановление акимата Махамбетского района Атырауской области от 18 ноября 2015 года № 483. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 4 декабря 2015 года № 3370
В соответствии с подпунктом 2) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", со статьей 18 Закона Республики Казахстан от 1 марта 2011 года "О государственном имуществе" и постановлением Правительства Республики Казахстан от 9 августа 2011 года "Об утверждении Правил продажи объектов приватизации", акимат Махамбетского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Приватизировать имущества районной коммунальной собственности согласно приложению к настоящему постановлению.
Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Сейткалиева М.Ж.
Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности
акима района
А. Айманакумов

Аудандық коммуналдық меншіктегі мүліктерді жекешелендіру туралы
Атырау облысы Махамбет ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 18 қарашадағы № 483 қаулысы. Атырау облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 4 желтоқсанда № 3370 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31-бабы 1-тармағы 2) тармақшасына, "Мемлекеттік мүлік туралы" Қазақстан Республикасының 2011 жылғы 1 наурыздағы Заңының 18-бабына және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 9 тамыздағы "Жекешелендіру объектілерін сату қағидасын бекіту туралы" қаулысына сәйкес Махамбет аудандық әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Аудандық коммуналдық меншіктегі мүліктер осы қаулының қосымшасына сәйкес жекешелендірілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары М.Ж.Сейтқалиевке жүктелсін.
3. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімінің міндетін атқарушы А. Айманакумов

Приложение к постановлению Махамбетского районного акимата от "18" ноября 2015 г. № 483
Перечень имуществ районной коммунальной собственности, подлежащих приватизации
Наименование имущества
Год выпуска (постройки)
Балансодержатель
1
Здания Жалгансайской средней школы 1502,1 квадрат метров, в том числе –основное здание -970,2 квадрат метров (1976 г.), пристройка-214,0 квадрат метров (1986 г.), пристройка-261,3 квадрат метров (1989 г.), здание котельной -26,4 квадрат метров (1976 г.), здание котельной-30,2 квадрат метров (1986 г.)

Махамбет аудандық әкімдігінің 2015 жылғы "18" қарашадағы № 483 қаулысына қосымша
Жекешелендіруге жататын аудандық коммуналдық меншіктегі мүліктердің тізбесі
Мүліктің атауы
Шығарылған (салынған) жылы
Теңгерім ұстаушы
1
Жалғансай орта мектебінің ғимараттары – 1502,1 шаршы метр, оның ішінде негізгі ғимарат -970,2 шаршы метр (1976 ж.), жалғама ғимарат – 214,0 шаршы метр (1986 ж.), жалғама ғимарат – 261,3 шаршы метр (1989 ж.), жылу беру ғимараты-26,4 шаршы метр (1976 ж.), жылу беру ғимараты-30,2 шаршы метр (1986 ж.)