Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов в Президенты, депутаты Сената и Мажилиса Парламента, маслихатов Республики Казахстан
Постановление Кызылкогинского районного акимата Атырауской области от 4 марта 2015 года № 62. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 10 марта 2015 года № 3121
В соответствии с пунктом 6 статьи 28 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", статьей 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить совместно с районной территориальной избирательной комиссией (по согласованию) места, для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов в Президенты, депутаты Сената и Мажилиса Парламента, маслихатов Республики Казахстан, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима района Абуова М.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района М. Муканов
"СОГЛАСОВАНО"
Председатель районной
территориальной
избирательной комиссии:
Ж. Ибрашев
"3" марта 2015 год
Приложение
к постановлению акимата района
от "4" марта 2015 года № 62
ПЕРЕЧЕНЬ
мест по Кызылкогинскому району для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов в Президенты, депутаты Сената и Мажилиса Парламента, маслихатов Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Президентіне, Парламент Сенаты мен Мәжілісі, мәслихаттар депутаттығына барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгілеу туралы
Атырау облысы Қызылқоға ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 4 наурыздағы № 62 қаулысы. Атырау облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 10 наурызда № 3121 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Конституциялық Заңының 28 бабының 6-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 37-бабына сәйкес, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес, аудандық аумақтық сайлау комиссиясымен (келісім бойынша) бірлесіп, Қазақстан Республикасы Президентіне, Парламент Сенаты мен Мәжілісі, мәслихаттар депутаттығына барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгіленсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімі аппаратының басшысы М. Абуовке жүктелсін.
3. Осы қаулы әділет огандарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі М. Мұқанов
"КЕЛІСІЛДІ"
Аудандық аумақтық сайлау
комиссиясының төрағасы:
Ж. Ибрашев
"3" наурыз 2015 жыл
Аудан әкімдігінің
2015 жылғы "4" наурыздағы
№ 62 қаулысына қосымша
Қызылқоға ауданы бойынша Қазақстан Республикасы Президентіне, Парламент Сенаты мен Мәжілісі, мәслихаттар депутаттығына барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру орындарының ТІЗБЕСІ

Сноска. Приложение с изменением, внесенным постановлением акимата Кызылкогинского района Атырауской области от 17.05.2019 № 109 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
п/п
Наименование сельского округа
Места для размещения агитационных печатных материалов
1
Миялинский сельский округ
село Миялы, стенд возле здания государственного казенного коммунального предприятия "Дом культуры "Арман"
2
Миялинский сельский округ
село Миялы, стенд возле здания государственного учреждения "Средняя школа имени Халела Досмухамедова"
3
Миялинский сельский округ
село Миялы, стенд возле здания государственного учреждения "Средняя школа имени Ы. Шорекова
4
Сагизский сельский округ
село Сагиз, стенд возле здания государственного казенного коммунального предприятия "Дом культуры "Шұғыла"
5
Сагизский сельский округ
село Сагиз, стенд возле здания государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа № 9"
6
Сагизский сельский округ
село Сагиз, стенд возле здания государственного учреждения "Кенбайская средняя школа"
7
Сагизский сельский округ
Кенбайский населенный пункт, стенд возле здания государственного учреждения "Начальная школа имени Т. Жанузакова"
8
Мукурский сельский округ
село Мукур, стенд возле здания государственного учреждения "Мукурская средняя школа"
9
Мукурский сельский округ
село Мукур, стенд возле дома № 14 улицы Г. Есенгалиулы
10
Мукурский сельский округ
село Жамансор, стенд возле государственного учреждения "Жамансорская начальная школа"
11
Мукурский сельский округ
Стенд возле дома №1 "а" в селе Кенбай
12
Мукурский сельский округ
Населенный пункт Таскудык, здания государственного учреждения "Таскудукская начальная школа"
13
Мукурский сельский округ
Стенд возле дома № 41 "а" в селе Жантерек
14
Мукурский сельский округ
Стенд возле дома № 7 в населенном пункте Соркол
15
Жангельдинский сельский округ
село Жангелдин, стенд возле здания государственного казенного коммунального предприятия дом культуры "Жангелдин"
16
Уильский сельский округ
село Жаскайрат, стенд возле здания государственного казенного коммунального предприятия дом культуры "Шалкыма"
17
Куздыгаринский сельский округ
село Коныстану, стенд возле здания государственного казенного коммунального предприятия дом культуры "Самал"
18
Тасшагильский сельский округ
село Тасшагил, стенд возле здания государственного учреждения "Тасшагильская средняя школа"
19
Тасшагильский сельский округ
село Тасшагил, стенд возле дома № 23 улицы Насипкали Мирамова
20
Тасшагильский сельский округ
Стенд возле дома № 28 в населенном пункте Когам
21
Жамбульский сельский округ
село Каракуль, стенд возле здания государственного казенного коммунального предприятия "Дом культуры "Каракол"
22
Жамбульский сельский округ
Стенд возле дома № 7 в населенном пункте Айдын
23
Кызылкогинский сельский округ
село Карабау, стенд возле здания государственного учреждения "Карабауская средняя школа"
24
Тайсойганский сельский округ
село Тайсойган, стенд возле здания государственного учреждения "Средняя школа имени Г. Сланова Кызылкогинского района"

Ескерту. Қосымшаға өзгеріс енгізілді - Атырау облысы Қызылқоға ауданы әкімдігінің 17.05.2019 № 109 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
р/с
Ауылдық округтер атаулары
Үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар
1
Миялы ауылдық округі
Миялы ауылы, "Арман" мәдениет үйі" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорынының ғимараты жанындағы стенд
2
Миялы ауылдық округі
Миялы ауылы, "Халел Досмұхамедұлы атындағы орта мектеп" мемлекеттік мекемесінің ғимараты жанындағы стенд
3
Миялы ауылдық округі
Миялы ауылы, "Ы. Шөреков атындағы орта мектеп" мемлекеттік мекемесінің ғимараты жанындағы стенд
4
Сағыз ауылдық округі
Сағыз ауылы, "Шұғыла" мәдениет үйі" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорынының ғимараты жанындағы стенд
5
Сағыз ауылдық округі
Сағыз ауылы, "Жалпы білім беретін № 9 орта мектеп" мемлекеттік мекемесінің ғимараты жанына стенд
6
Сағыз ауылдық округі
Сағыз ауылы, "Кенбай орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты жанындағы стенд
7
Сағыз ауылдық округі
Кенбай елді мекені, "Т. Жанұзақов атындағы бастауыш мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты жанындағы стенд
8
Мұқыр ауылдық округі
Мұқыр ауылы, "Мұқыр орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты жанындағы стенд
9
Мұқыр ауылдық округі
Мұқыр ауылы, Ғ.Есенғалиұлы көшесіндегі № 14 үйдің жанындағы стенд
10
Мұқыр ауылдық округі
Жамансор ауылы, "Жамансор бастауыш мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты жанындағы стенд
11
Мұқыр ауылдық округі
Кенбай ауылындағы № 1"а" үйдің жанындағы стенд
12
Мұқыр ауылдық округі
Тасқұдық елді мекені, "Тасқұдық бастауыш мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты жанындағы стенд
13
Мұқыр ауылдық округі
Жантерек ауылындағы № 41"а" үйдің жанындағы стенд
14
Мұқыр ауылдық округі
Соркөл елді мекеніндегі № 7 үйдің жанындағы стенд
15
Жангелдин ауылдық округі
Жангелдин ауылы, "Жангелдин" мәдениет үйі мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорынының ғимараты жанындағы стенд
16
Ойыл ауылдық округі
Жасқайрат ауылы, "Шалқыма" мәдениет үйі мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорынының ғимараты жанындағы стенд
17
Көздіғара ауылдық округі
Қоныстану ауылы, "Самал" мәдениет үйі мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорынының ғимараты жанындағы стенд
18
Тасшағыл ауылдық округі
Тасшағыл ауылы, "Тасшағыл орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты жанындағы стенд
19
Тасшағыл ауылдық округі
Тасшағыл ауылы, Нәсіпқали Мирамов көшесіндегі № 23 үйдің жанындағы стенд
20
Тасшағыл ауылдық округі
Қоғам елді мекеніндегі № 28 үйдің жанындағы стенд
21
Жамбыл ауылдық округі
Қаракөл ауылы, "Қаракөл" мәдениет үйі" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорынының ғимараты жанындағы стенд
22
Жамбыл ауылдық округі
Айдын елді мекеніндегі № 7 үйдің жанындағы стенд
23
Қызылқоға ауылдық округі
Қарабау ауылы, "Қарабау орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты жанындағы стенд
24
Тайсойған ауылдық округі
Тайсойған ауылы, "Қызылқоға ауданындағы Ғ. Сланов атындағы орта мектеп" мемлекеттік мекемесінің ғимараты жанындағы стенд