О внесении изменений в решение Шымкентского городского маслихата от 20 февраля 2009 года № 18/183-4с "О единых ставках фиксированного налога"
Решение Шымкентского городского маслихата Южно-Казахстанской области от 27 марта 2015 года № 46/328-5с. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 29 апреля 2015 года № 3165. Утратило силу решением Шымкентского городского маслихата Южно-Казахстанской области от 29 мая 2018 года № 28/241-6с
Сноска. Утратило силу решением Шымкентского городского маслихата Южно-Казахстанской области от 29.05.2018 № 28/241-6с (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 1) пункта 3 статьи 1 Закона Республики Казахстан от 28 ноября 2014 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам налогообложения", городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Шымкентского городского маслихата от 20 февраля 2009 года № 18/183-4с "О единых ставках фиксированного налога" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации норматиных правовых актов за № 14-1-92, опубликовано 03 апреля 2009 года в газете "Панорама Шымкента") следующие изменения:
в заголовке, в пункте 1 и в приложении указанного решения:
внесены изменения на казахском языке, текст на русском языке не изменяется.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии,
секретарь городского маслихата Н. Бекназаров

"Бiрыңғай тiркелген салық ставкалары туралы" Шымкент қалалық мәслихатының 2009 жылғы 20 ақпандағы № 18/183-4с шешiмiне өзгерістер енгізу туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Шымкент қалалық мәслихатының 2015 жылғы 27 наурыздағы № 46/328-5c шешімі. Оңтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 29 сәуірде № 3165 болып тіркелді. Күші жойылды - Оңтүстiк Қазақстан облысы Шымкент қалалық мәслихатының 2018 жылғы 29 мамырдағы № 28/241-6с шешiмiмен
Ескерту. Күшi жойылды - Оңтүстiк Қазақстан облысы Шымкент қалалық мәслихатының 29.05.2018 № 28/241-6с (алғашқы ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
"Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 15) тармақшасына, "Қазақстан Республикасының кейбiр заңнамалық актiлерiне салық салу мәселелерi бойынша өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы" Қазақстан Республикасының 2014 жылғы 28 қарашадағы Заңының 1 бабының 3 тармағының 1) тармақшасына сәйкес, қалалық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Шымкент қалалық мәслихатының 2009 жылғы 20 ақпандағы № 18/183-4с "Бiрыңғай тiркелген салық ставкалары туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 14-1-92 тіркелген, 2009 жылғы 10 сәуірде "Шымкент келбеті" газетінде жарияланған) шешiмiне мынадай өзгерістер енгізілсін:
шешімнің тақырыбы мынадай редакцияда жазылсын:
"Бiрыңғай тiркелген салық мөлшерлемелері туралы";
шешімнің 1 тармағы мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Осы шешiмнiң қосымшасына сәйкес, қызметiн Шымкент қаласының аумағында жүзеге асыратын салық төлеушiлер үшiн бiрыңғай тiркелген салық мөлшерлемелері белгiленсiн.";
Көрсетілген шешімнің қосымшасында "ставкалары", "ставкасы" деген сөздер тиісінше "мөлшерлемелері", "мөлшерлемесі" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы,
қалалық мәслихат
хатшысы Н.Бекназаров