О внесении изменения в решение Ордабасинского районного маслихата от 31 марта 2014 года № 30/11 "Об утверждении регламента Ордабасинского районного маслихата"
Решение Ордабасинского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 26 марта 2015 года № 42/10. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 14 апреля 2015 года № 3123. Утратило силу решением Ордабасинского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 22 июня 2016 года № 4/9
Сноска. Утратило силу решением Ордабасинского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 22.06.2016 № 4/9.
В соответствии с пунктом 2 статьи 10 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и письма Департамента юстиции Южно-Казахстанской области от 26 февраля 2015 года № 2-26-3/613, Ордабасинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Ордабасинского районного маслихата от 31 марта 2014 года № 30/11 "Об утверждении регламента Ордабасинского районного маслихата" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2616, опубликовано 1 мая 2014 года в газете "Ордабасы оттары") следующее изменение:
в регламенте Ордабасинского районного маслихата, утвержденного указанным решением:
в пункт 7:
внесено изменение на казахском языке, текст на русском языке не изменяется.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии
районного маслихата
О. Сейдахметов
Секретарь районного маслихата Б. Садвахасов

"Ордабасы аудандық мәслихатының регламентін бекіту туралы" Ордабасы аудандық мәслихатының 2014 жылғы 31 наурыздағы № 30/11 шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Ордабасы аудандық мәслихатының 2015 жылғы 26 наурыздағы № 42/10 шешімі. Оңтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 14 сәуірде № 3123 болып тіркелді. Күшi жойылды - Оңтүстiк Қазақстан облысы Ордабасы аудандық мәслихатының 2016 жылғы 22 маусымдағы № 4/9 шешiмiмен
Ескерту. Күшi жойылды - Оңтүстiк Қазақстан облысы Ордабасы аудандық мәслихатының 22.06.2016 № 4/9 шешiмiмен.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 10 бабының 2 тармағына және Оңтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінің 2015 жылғы 26 ақпандағы № 2-26-3/613 хатына сәйкес, Ордабасы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ордабасы аудандық мәслихатының 2014 жылғы 31 наурыздағы № 30/11 "Ордабасы аудандық мәслихатының регламентін бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2616 тіркелген, 2014 жылғы 1 мамырда "Ордабасы оттары" газетінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгеріс енгізілсін.
көрсетілген шешіммен бекітілген Ордабасы аудандық мәслихатының регламентінде:
7 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"7. Аудандық мәслихаттың кезекті сессиясы кемінде жылына төрт рет шақырылады және оны аудандық мәслихат сессиясының төрағасы жүргізеді.".
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы
О.Сейдахметов
Аудандық мәслихаттың
хатшысы
Б.Садвахасов