О бюджете города Риддера на 2016 - 2018 годы
Решение Риддерского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 23 декабря 2015 года № 40/2-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 12 января 2016 года № 4333. Утратило силу - решением Риддерского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 22 декабря 2016 года № 7/2-VI
Сноска. Утратило силу - решением Риддерского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 22.12.2016 № 7/2-VI (вводится в действие с 01.01.2017).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьями 73, 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением сессии Восточно-Казахстанского областного маслихата от 9 декабря 2015 года № 34/406-V "Об областном бюджете на 2016-2018 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4287) Риддерский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет города Риддера на 2016 - 2018 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2016 год в следующих объемах:
1) доходы – 4234126,6 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2823041 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 54109 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 30433 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 1326543,6 тысяч тенге;
2) затраты – 4200332,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 624320 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 624320 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 5166 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -595691,7 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 595691,7 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Риддерского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 29.11.2016 № 6/2-VI (вводится в действие с 01.01.2016).
2. Принять к исполнению на 2016 год нормативы распределения доходов в бюджет города по социальному налогу, индивидуальному подоходному налогу с доходов, облагаемых у источника выплаты, индивидуальному подоходному налогу с доходов иностранных граждан, облагаемых у источника выплаты, индивидуальному подоходному налогу с доходов, не облагаемых у источника выплаты, индивидуальному подоходному налогу с доходов иностранных граждан, не облагаемых у источника выплаты, в размере 100%, установленные решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 9 декабря 2015 года № 34/406-V "Об областном бюджете на 2016-2018 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4287).

2016-2018 жылдарға арналған Риддер қаласының бюджеті туралы
Шығыс Қазақстан облысы Риддер қалалық мәслихатының 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 40/2-V шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 12 қаңтарда № 4333 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Риддер қалалық мәслихатының 2016 жылғы 22 желтоқсандағы № 7/2-VI шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Риддер қалалық мәслихатының 22.12.2016 № 7/2-VI шешімімен (01.01.2017 бастап қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 73, 75 - баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына, Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2015 жылғы 9 желтоқсандағы № 34/406-V "2016-2018 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4287 тіркелген) сессиясының сәйкес, Риддер қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2016-2018 жылдарға арналған Риддер қаласының бюджеті 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2016 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 4234126,6 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 2823041 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 54109 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 30433 мың теңге;
трансферттер түсімі – 1326543,6 мың теңге;
2) шығындар – 4200332,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 624320 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер 624320 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 5166 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -595691,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 595691,7 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Риддер қалалық мәслихатының 29.11.2016 № 6/2-VI шешімімен (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. "2016-2018 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2015 жылғы 9 желтоқсандағы № 34/406-V сессиясының шешімімен белгіленген (нормативтік құқықтық актілерді мемлекетік тіркеу Тізілімінде № 4287 болып тіркелген) әлеуметтік салық, төлем көзінен ұсталатын жеке табыс салығы, төлем көзінен ұсталатын шетел азаматтарының жеке табыс салығы, төлем көзінен ұсталмайтын жеке табыс салығы, төлем көзінен ұсталмайтын шетел азаматтарының жеке табыс салығы бойынша қала бюджетіне түсетін табысты бөлу нормативтері 2016 жылға 100% мөлшерінде орындауға қабылдансын.

3. Предусмотреть в городском бюджете на 2016 год возврат трансфертов в областной бюджет в связи с передачей расходов, предусмотренных на осуществление образовательного процесса в организациях среднего образования для 10-11 классов в соответствии с государственными образовательными стандартами образования, для проведения апробации по внедрению подушевого финансирования в среднем образовании в размере 45176 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 3 - в редакции решения Риддерского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 12.04.2016 № 2/4-VI (вводится в действие с 01.01.2016).
4. В соответствии с пунктом 9 статьи 139 Трудового кодекса Республики Казахстан от 23 ноября 2015 года установить специалистам в области социального обеспечения, образования, культуры являющимися гражданскими служащими и работающим в сельской местности за счет бюджетных средств, повышенные на двадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки по сравнению с окладами и ставками гражданских служащих, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.
Перечень должностей специалистов в области социального обеспечения, образования, культуры работающих в сельской местности, определяется местным исполнительным органом по согласованию с местным представительным органом.
5. Утвердить резерв местного исполнительного органа города на 2016 год в размере 50000 тысяч тенге.
6. Учесть перечень бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения городского бюджета на 2015 год, согласно приложению 4.
7. Предусмотреть в городском бюджете на 2016 год целевые текущие трансферты из областного бюджета в размере 54026 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 7 - в редакции решения Риддерского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 14.10.2016 № 5/5-VI (вводится в действие с 01.01.2016).
8. Предусмотреть в городском бюджете на 2016 год целевые трансферты на развитие из областного бюджета в размере 19303,6 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 8 - в редакции решения Риддерского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 29.11.2016 № 6/2-VI (вводится в действие с 01.01.2016).
9. Предусмотреть в городском бюджете на 2016 год целевые текущие трансферты из республиканского бюджета в размере 556537 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 9 - в редакции решения Риддерского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 29.11.2016 № 6/2-VI (вводится в действие с 01.01.2016).
10. Предусмотреть в городском бюджете на 2016 год целевые текущие трансферты из республиканского бюджета на повышение уровня оплаты труда административных государственных служащих в размере 31778 тысяч тенге.

3. 2016 жылға арналған қалалық бюджетте облыстық бюджетке орта білім беруде жан басына шаққандағы қаржыландыруды енгізу бойынша сынамалауды өткізу үшін білім берудің мемлекеттік білім беру стандарттарына сәйкес 10 - 11 сыныптар үшін орта білім беру ұйымдарында білім беру процесін жүзеге асыруға көзделген шығыстарды беруге байланысты 45176 мың теңге мөлшерінде трансферттерді қайтару көзделсін.
Ескерту. 3-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Риддер қалалық мәслихатының 12.04.2016 № 2/4-VI шешімімен (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі).
4. Қазақстан Республикасының 2015 жылғы 23 қарашадағы Еңбек кодексінің 139 - бабының 9 - тармағына сәйкес азаматтық қызметшілер болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс iстейтiн денсаулық сақтау, әлеуметтiк қамсыздандыру, бiлiм беру саласындағы мамандарға бюджет қаражаты есебiнен қызметтiң осы түрлерiмен қалалық жағдайда айналысатын азаматтық қызметшiлердiң айлықақыларымен және мөлшерлемелерімен салыстырғанда жиырма бес пайызға жоғарылатылған лауазымдық айлықақылар мен тарифтiк мөлшерлемелер белгiленсін.
Ауылдық жерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет саласындағы мамандар лауазымдарының тізбесін жергілікті өкілді органмен келісу бойынша жергілікті атқарушы орган анықтайды.
5. 2016 жылға арналғын қаланың жергілікті атқарушы органының резерві 50000 мың теңге көлемінде бекітілсін.
6. 2016 жылға арналған қалалық бюджеттің атқарылу барысында секвестрлеуге жатпайтын бюджеттік бағдарламалар тізбесі 4 қосымшаға сәйкес ескерілсін.
7. 2016 жылға арналған қалалық бюджетте облыстық бюджеттен берілген ағымдағы нысаналы трансферттер 54026 мың теңге мөлшерінде көзделсін.
Ескерту. 7-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Риддер қалалық мәслихатының 14.10.2016 № 5/5-VI шешімімен (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі).
8. 2016 жылға арналған қалалық бюджетте облыстық бюджеттен берілген нысаналы даму трансферттері 19303,6 мың теңге мөлшерінде көзделсін.
Ескерту. 8-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Риддер қалалық мәслихатының 29.11.2016 № 6/2-VI шешімімен (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі).
9. 2016 жылға арналған қалалық бюджетте республикалық бюджеттен берілген ағымдағы нысаналы трансферттер 556537 мың теңге мөлшерінде көзделсін.
Ескерту. 9-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Риддер қалалық мәслихатының 29.11.2016 № 6/2-VI шешімімен (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі).
10. 2016 жылға арналған қалалық бюджетте әкімшілік мемлекеттік қызметшілердің деңгейін көтеруге республикалық бюджетте берілген ағымдағы нысаналы трансферттер 31778 мың теңге мөлшерінде көзделсін.

Сноска. Пункт 10 - в редакции решения Риддерского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 29.11.2016 № 6/2-VI (вводится в действие с 01.01.2016).
11. Предусмотреть в городском бюджете на 2016 год целевые текущие трансферты из республиканского бюджета для перехода на новую модель системы оплаты труда гражданских служащих, финансируемых из местных бюджетов, а также выплаты им ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам в размере 531110 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 11 - в редакции решения Риддерского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 12.04.2016 № 2/4-VI (вводится в действие с 01.01.2016).
12. Признать утратившими силу некоторые решения Риддерского городского маслихата согласно приложению 5.
12-1. Предусмотреть в городском бюджете на 2016 год кредиты из Национального фонда Республики Казахстан на реконструкцию и строительство систем тепло-, водоснабжения и водоотведения в размере 569320 тысяч тенге, в том числе:
100308 тысяч тенге – на строительство водопроводных сетей в районе Таловка города Риддера Восточно-Казахстанской области;
69800 тысяч тенге – на строительство системы водоснабжения в поселке Лениногорский лесхоз города Риддера Восточно-Казахстанской области;
399212 тысяч тенге – на строительство системы водоснабжения в селе Поперечное города Риддера Восточно-Казахстанской области.
Сноска. Решение дополнено пунктом 12-1 в соответствии с решением Риддерского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 12.04.2016 № 2/4-VI (вводится в действие с 01.01.2016).
12-2. Предусмотреть в городском бюджете на 2016 год целевые текущие трансферты из республиканского бюджета на обеспечение компенсации потерь местных бюджетов и экономической стабильности регионов в размере 133789 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 12-2 в соответствии с решением Риддерского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 12.04.2016 № 2/4-VI (вводится в действие с 01.01.2016); в редакции решения Риддерского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 14.10.2016 № 5/5-VI (вводится в действие с 01.01.2016).
12-3. Предусмотреть на 2016 год кредитование через АО "Фонд развития предпринимательства "Даму" на реализацию государственной инвестиционной политики из средств городского бюджета в размере 50000 тысяч тенге.

Ескерту. 10-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Риддер қалалық мәслихатының 29.11.2016 № 6/2-VI шешімімен (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі).
11. 2016 жылға арналған қалалық бюджетте жергілікті бюджеттен қаржыланатын азаматтық қызметшілердің еңбекақысын төлеудің, сондай-ақ лауазымдық табысына ерекше еңбек жағдайларына айсайынғы еңбекақысына еңбектің ерекше жағдайы үшін айсайынғы үстемақы төлеудің жаңа жүйесіне өту үшін республикалық бюджеттен берілген ағымдағы нысаналы трансферттер 531110 мың теңге мөлшерінде көзделсін.
Ескерту. 11-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Риддер қалалық мәслихатының 12.04.2016 № 2/4-VI шешімімен (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі).
12. 5 қосымшаға сәйкес Риддер қалалық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
12 - 1. 2016 жылға арналған қалалық бюджетте жылумен, сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін салуды, реконструкциялауды және жаңғыртуға Қазақстан Республикасының ұлттық қорынан кредиттеу 569320 мың теңге көзделсін, соның ішінде:
100308 мың теңге – Шығыс Қазақстан облысы Риддер қаласы Таловка ауданында су құбыры желілері құрылысына;
69800 мың теңге – Шығыс Қазақстан облысы Риддер қаласы Лениногорский лесхоз кентінде сумен жабдықтау жүйесінің құрылысына;
399212 мың теңге – Шығыс Қазақстан облысы Риддер қаласы Поперечное ауылында сумен жабдықтау жүйесінің құрылысына.
Ескерту. Шешім 12-1 тармақпен толықтырылды - Шығыс Қазақстан облысы Риддер қалалық мәслихатының 12.04.2016 № 2/4-VI шешімімен (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі).
12 - 2. 2016 жылға арналған қалалық бюджетте жергілікті бюджеттердің шығындарын өтеуді және өңірлердің экономикалық тұрақтылығын қамтамасыз етуге республикалық бюджеттен берілген ағымдағы нысаналы трансферттер 133789 мың теңге мөлшерінде көзделсін.
Ескерту. Шешім 12-2 тармақпен толықтырылды - Шығыс Қазақстан облысы Риддер қалалық мәслихатының 12.04.2016 № 2/4-VI шешімімен (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі); жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Риддер қалалық мәслихатының 14.10.2016 № 5/5-VI шешімімен (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі).
12 - 3. 2016 жылға арналған қалалық бюджет қаражатынан мемлекеттік инвестициялық саясатты іске асыруға "Даму" кәсіпкерлікті дамыту қоры" АҚ арқылы кредит беруге 50000 мың теңге мөлшерінде көзделсін.

Сноска. Решение дополнено пунктом 12-3 в соответствии с решением Риддерского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 29.11.2016 № 6/2-VI (вводится в действие с 01.01.2016).
12-4. Предусмотреть в городском бюджете на 2016 год кредиты из областного бюджета на проектирование и (или) строительство жилья в размере 5000 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 12-4 в соответствии с решением Риддерского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 29.11.2016 № 6/2-VI (вводится в действие с 01.01.2016).

Ескерту. Шешім 12-3 тармақпен толықтырылды - Шығыс Қазақстан облысы Риддер қалалық мәслихатының 29.11.2016 № 6/2-VI шешімімен (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі).
12 - 4. 2016 жылға арналған қалалық бюджетте облыстық бюджеттен тұрғын үй жобалауға және (немесе) салуға 5000 мың теңге мөлшерінде кредит көзделсін.
Ескерту. Шешім 12-4 тармақпен толықтырылды - Шығыс Қазақстан облысы Риддер қалалық мәслихатының 29.11.2016 № 6/2-VI шешімімен (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі).

65262
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
6002
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
23594
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
31910
022
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей) -сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
957
067
Капительные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
2799
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
155973
1
Социальное обеспечение
5253
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
5253
005
Государственная адресная социальная помощь
3038
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
1235
025
Внедрение обусловленной денежной помощи по проекту Өрлеу
980
2
Социальная помощь
121178
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
121178
002
Программа занятости
57601
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
120
006
Оказание жилищной помощи
10413
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
14480
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
23360
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
15204
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
29542
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
29542
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
29256
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
286
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
89753
3
Благоустройство населенных пунктов
89753
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
89753
015
Освещение улиц в населенных пунктах

65262
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
6002
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдістемелік кешендерді сатып алу және жеткізу
23594
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
31910
022
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
957
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелердің және ұйымдардың күрделі шығыстары
2799
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
155973
1
Әлеуметтік көмек
5253
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
5253
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
3038
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
1235
025
Өрлеу жобасы бойынша шартты ақшалай көмекті енгізу
980
2
Әлеуметтік көмек
121178
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
121178
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
57601
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
120
006
Тұрғын үй көмегін көрсету
10413
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
14480
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
23360
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
15204
9
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
29542
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
29542
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
29256
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
286
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы
89753
3
Елді мекендерді абатттандыру
89753
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
89753
015
Елдi мекендердегі көшелерді жарықтандыру

1. Решение Риддерского городского маслихата от 24 декабря 2014 года № 30/2-V "О бюджете города Риддера на 2015-2017 годы" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3623), опубликовано в газете "Лениногорская правда" от 30.01.2015года №2.
2. Решение Риддерского городского маслихата от 18 марта 2015 года № 32/3-V "О внесении изменений в решение Риддерского городского маслихата от 24 декабря 2014 года № 30/2-V "О бюджете города Риддера на 2015-2017 годы" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3783), опубликовано в газете "Лениногорская правда" от 10.04.2015года №15.
3. Решение Риддерского городского маслихата от 08 апреля 2015 года № 33/2-V "О внесении изменений в решение Риддерского городского маслихата от 24 декабря 2014 года № 30/2-V "О бюджете города Риддера на 2015-2017 годы" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3875), опубликовано в газете "Лениногорская правда" от 24.04.2015года №17.
4. Решение Риддерского городского маслихата от 14 июля 2015 года № 36/3-V "О внесении изменений и дополнения в решение Риддерского городского маслихата от 24 декабря 2014 года № 30/2-V "О бюджете города Риддера на 2015-2017 годы" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4060), опубликовано в газете "Лениногорская правда" от 07.08.2015года №32.
5. Решение Риддерского городского маслихата от 25 августа 2015 года № 37/2-V "О внесении изменений в решение Риддерского городского маслихата от 24 декабря 2014 года № 30/2-V "О бюджете города Риддера на 2015-2017 годы" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4128), опубликовано в газете "Лениногорская правда" от 18.09.2015года №38.
6. Решение Риддерского городского маслихата от 20 октября 2015 года № 38/22-V "О внесении изменений в решение Риддерского городского маслихата от 24 декабря 2014 года № 30/2-V "О бюджете города Риддера на 2015-2017 годы" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4198), опубликовано в газете "Лениногорская правда" от 20.10.2015года №45.
7. Решение Риддерского городского маслихата от 22 декабря 2015 года № 40/18-V "О внесении изменений в решение Риддерского городского маслихата от 24 декабря 2014 года № 30/2-V "О бюджете города Риддера на 2015-2017 годы" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4291), опубликовано в газете "Лениногорская правда" от 15.01.2015года №55.

1. Риддер қалалық мәслихатының 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 30/2-V "2015-2017 жылдарға арналған Риддер қаласының бюджеті туралы" шешімі (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3623 тіркелген), "Лениногорская правда" газетінің 30.01.2015 жылғы № 2 жарияланған.
2. Риддер қалалық мәслихатының 2015 жылғы 18 наурыздағы № 32/3-V "Риддер қалалық мәслихатының 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 30/2-V "2015-2017 жылдарға арналған Риддер қаласының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3783 тіркелген), "Лениногорская правда" газетінің 10.04.2015 жылғы № 15 жарияланған.
3. Риддер қалалық мәслихатының 2015 жылғы 08 сәуірдегі № 33/2-V "Риддер қалалық мәслихатының 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 30/2-V "2015-2017 жылдарға арналған Риддер қаласының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3875 тіркелген), "Лениногорская правда" газетінің 24.04.2015 жылғы № 17 жарияланған.
4. Риддер қалалық мәслихатының 2015 жылғы 14 шілдедегі № 36/3-V "Риддер қалалық мәслихатының 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 30/2-V "2015-2017 жылдарға арналған Риддер қаласының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы" шешімі (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4060 тіркелген) "Лениногорская правда" газетінің 30.01.2015 жылғы № 2 жарияланған.
5. Риддер қалалық мәслихатының 2015 жылғы 25 тамыздағы № 37/2-V "Риддер қалалық мәслихатының 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 30/2-V "2015-2017 жылдарға арналған Риддер қаласының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4128 тіркелген), "Лениногорская правда" газетінің 18.09.2015 жылғы № 38 жарияланған.
6. Риддер қалалық мәслихатының 2015 жылғы 20 қазандағы № 38/22-V "Риддер қалалық мәслихатының 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 30/2-V "2015-2017 жылдарға арналған Риддер қаласының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4198 тіркелген), "Лениногорская правда" газетінің 20.10.2015 жылғы № 45 жарияланған.
7. Риддер қалалық мәслихатының 2015 жылғы 22 желтоқсандағы № 40/18-V "Риддер қалалық мәслихатының 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 30/2-V "2015-2017 жылдарға арналған Риддер қаласының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4291 тіркелген), "Лениногорская правда" газетінің 15.01.2016 жылғы № 22 жарияланған.