Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов кандидатов и помещений для проведения встреч с избирателями на период проведения выборов
Постановление акимата Аягозского района Восточно-Казахстанской области от 24 февраля 2015 года N 154. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 12 марта 2015 года N 3727. Утратило силу постановлением акимата Аягозского района области Абай от 09.03.2023 № 67.
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Аягозского района области Абай от 09.03.2023 № 67 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
На основании пунктов 4, 6 статьи 28 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", пункта 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат Аягозского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить, совместно с Аягозской районной территориальной избирательной комиссией (по согласованию), перечень мест для размещения агитационных печатных материалов кандидатов в период проведения выборов согласно приложению 1 к настоящему постановлению.
2. Определить перечень помещений для проведения встреч кандидатов с избирателями на договорной основе в период проведения выборов согласно приложению 2 к настоящему постановлению.
3. Акимам сельских округов и поселков обеспечить размещение агитационных печатных материалов на условиях, обеспечивающих равные права всех кандидатов и единые и равные условия предоставления помещений для проведения встреч с избирателями.
4. Акимам сельских округов и поселков оснастить определенные места для размещения агитационных материалов стендами, щитами, тумбами.
5. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима Аягозского района Искакова С. А.
6. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Б. Байахметов
Согласовано:
Председатель районной
избирательной комиссии А. Мустафин
24 февраля 2015 года
Приложение № 1
к постановлению акимата
Аягозского района
от 24 февраля 2015 года № 154
Перечень мест для размещения агитационных печатных материалов кандидатов в период проведения выборов
Наименование населенного пункта
Места для размещения агитационных печатных материалов
1
город Аягоз
улица Актамберды возле домов № 78, 28
улица Бульвар Абая возле домов № 64, 12
улица Дуйсенова возле домов № 15, 40

Сайлау өткізу кезеңінде сайлаушылармен кездесу өткізу үшін үй-жайлар мен кандидаттардың үгіт баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды белгілеу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Аягөз ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 24 ақпандағы N 154 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 12 наурызда N 3727 болып тіркелді. Күші жойылды - Абай облысы Аягөз ауданы әкімдігінің 09.03.2023 № 67 қаулысымен.
Ескерту. Күші жойылды - Абай облысы Аягөз ауданы әкімдігінің 09.03.2023 № 67 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық Заңының 28 бабының 4, 6 тармақтарының, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31 бабының 2 тармағының негізінде, Аягөз ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Аягөз ауданының аумақтық сайлау комиссиясымен бірлесіп (келісім бойынша) осы қаулының 1 қосымшасына сәйкес, сайлау өткізу кезеңінде кандидаттардың үгіт баспа материалдарын орналастыратын орындардың тізімі белгіленсін.
2. Осы қаулының 2 қосымшасына сәйкес сайлау өткізу кезеңінде шарттық негізде кандидаттардың сайлаушылармен кездесуін өткізетін үй-жайлардың тізімі белгіленсін.
3. Кенттер мен ауылдық округтердің әкімдері барлық кандидаттардың тең құқығын қамтамасыз ету жағдайында үгіт баспа материалдарын орналастыруды және сайлаушылармен кездесу өткізу үшін, үй-жайларды бірдей және тең жағдайда ұсынуды қамтамасыз етсін.
4. Кенттер мен ауылдық округтердің әкімдері белгіленген орындарды, үгіт материалдарын орналастыру үшін стендтермен, тақталармен, тұғырлықтармен жарақтандырсын.
5. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары С. А. Ысқақовқа жүктелсін.
6. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Б. Байахметов
Келісілді:
Аудандық сайлау
комиссиясының төрағасы А. Мустафин
2015 жыл 24 ақпан
Аягөз ауданы әкімдігінің
2015 жылғы 24 ақпандағы №154
қаулысына № 1 қосымша
Сайлау өткізу кезеңінде кандидаттардың үгіт баспа материалдарын орналастыратын орындардың тізімі
Елді мекеннің атауы
Үгіт басылымдарын орналастыру орындары
1
Аягөз қаласы
Ақтамберді көшесі № 78, 28 үйлерінің жанында
Абай бульвары көшесі № 64, 12 үйлерінің жанында
Дүйсенов көшесі № 15, 40 үйлерінің жанында

улица Танирбергенова возле домов № 78, 101
улица Бауыржана Момышулы возле домов № 12, 156
2
Актогайский поселковый округ
улица Маметовой 12, в районе дома культуры
улица Молдагулова 3, в районе вокзала
улица Кузембаевой 88, в районе школы
3
Айгызский сельский округ
в районе дома культуры
в районе школы
в районе участковой больницы
4
Акшатауский сельский округ
улица Школьная 2, в районе школы
улица Сайкманулы 9, в районе участковой больницы
5
Акшийский сельский округ
в районе школы
в районе участковой больницы
6
Акшаулинский сельский округ
улица Акшаулинская 20, в районе школы
улица Школьная 35, в районе участковой больницы
7
Баршатасский сельский округ
улица Абылайхана 8, в районе дома культуры
улица Абая 1, в районе школы
улица Койтанби 4, в районе участковой больницы
8
Бидайыкский сельский округ
в районе школы
в районе участковой больницы
9
Байкошкарский сельский округ
в районе школы
в районе участковой больницы
10
Емельтауский сельский округ
в районе школы
в районе участковой больницы
11
Карагашский сельский округ
улица Сармаева 12, в районе дома культуры
улица Сармаева 10, в районе школы
улица Сармаева 8, в районе участковой больницы
12
Косагашский сельский округ
в районе дома культуры
в районе школы
в районе участковой больницы
13
Копинский сельский округ
в районе школы
в районе участковой больницы
14
Мадениетский сельский округ
в районе дома культуры
в районе школы
в районе участковой больницы
15
Майлинский сельский округ
в районе дома культуры
в районе школы
в районе участковой больницы
16
Мынбулакский сельский округ
в районе дома культуры
в районе школы
в районе участковой больницы
17
Малкелдинский сельский округ
в районе дома культуры
в районе школы
в районе участковой больницы
18
Нарынский сельский округ
в районе дома культуры
в районе школы
в районе участковой больницы
19
Оркенский сельский округ
в районе дома культуры
в районе школы
20
Сарыаркинский сельский округ
улица Байтурсынова 18, в районе школы
улица Ерболова 21, в районе участковой больницы
21
Мамырсуский сельский округ
в районе школы
в районе участковой больницы
22
Тарлаулинский сельский округ
улица Ибраева 4, в районе дома культуры
улица Кызылкия 6, в районе школы
улица Жиылысова 2, в районе участковой больницы
23
Тарбагатайский сельский округ
в районе школы
в районе участковой больницы
Приложение № 2
к постановлению акимата
Аягозского района

Тәңірбергенов көшесі № 78, 101 үйлерінің жанында
Бауыржан Момышұлы № 12, 156 үйлерінің жанында
2
Ақтоғай кенттік округі
Мәметова көшесі 12, мәдениет үйінің аумағында
Молдағұлова көшесі 3, вокзалдың аумағында
Күзембаев көшесі 88, мектептің аумағында
3
Айғыз ауылдық округі
Мәдениет үйінің аумағында
Мектептің аумағында
Учаскелік аурухананың аумағында
4
Ақшатау ауылдық округі
Школьный көшесі 2, мектептің аумағында
Сайқманұлы көшесі 9, учаскелік аурухананың аумағында
5
Ақши ауылдық округі
Мектептің аумағында
Учаскелік аурухананың аумағында
6
Ақшәулі ауылдық округі
Ақшәулі көшесі 20, мектептің аумағында
Школьный көшесі 35, учаскелік аурухана аумағында
7
Баршатас ауылдық округі
Абылайхан көшесі 8, мәдениет үйінің аумағында
Абай көшесі 1, мектептің аумағында
Қойтанби көшесі 4, учаскелік аурухананың аумағында
8
Бидайық ауылдық округі
Мектептің аумағында
Учаскелік аурухананың аумағында
9
Байқошқар ауылдық округі
Мектептің аумағында
Учаскелік аурухананың аумағында
10
Емелтау ауылдық округі
Мектептің аумағында
Учаскелік аурухананың аумағында
11
Қарағаш ауылдық округі
Сармаев көшесі 12, мәдениет үйінің аумағында
Сармаев көшесі 10, мектептің аумағында
Сармаев көшесі 8, учаскелік аурухананың аумағында
12
Қосағаш ауылдық округі
Мәдениет үйінің аумағында
Мектептің аумағында
Учаскелік аурухананың аумағында
13
Қопа ауылдық округі
Мектептің аумағында
Учаскелік аурухананың аумағында
14
Мәдениет ауылдық округі
Мәдениет үйінің аумағында
Мектептің аумағында
Учаскелік аурухананың аумағында
15
Майлин ауылдық округі
Мәдениет үйінің аумағында
Мектептің аумағында
Учаскелік аурухананың аумағында
16
Мыңбұлақ ауылдық округі
Мәдениет үйінің аумағында
Мектептің аумағында
Учаскелік аурухананың аумағында
17
Малкелді ауылдық округі
Мәдениет үйінің аумағында
Мектептің аумағында
Учаскелік аурухананың аумағында
18
Нарын ауылдық округі
Мәдениет үйінің аумағында
Мектептің аумағында
Учаскелік аурухананың аумағында
19
Өркен ауылдық округі
Мәдениет үйінің аумағында
Мектептің аумағында
20
Сарыарқа ауылдық округі
Байтұрсынов көшесі 18, мектептің аумағында
Ерболов көшесі 21, учаскелік аурухананың аумағында
21
Мамырсу ауылдық округі
Мектептің аумағында
Учаскелік аурухананың аумағында
22
Тарлаулы ауылдық округі
Ибраев көшесі 4, мәдениет үйінің аумағында
Қызылқия көшесі 6, мектептің аумағында
Жиылысов көшесі 2, учаскелік аурухананың аумағында
23
Тарбағатай ауылдық округі
Мектептің аумағында
Учаскелік аурухананың аумағында
Аягөз ауданы әкімдігінің