Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов для кандидатов в Президенты Республики Казахстан по Катон-Карагайскому району
Постановление акимата Катон-Карагайского района Восточно-Казахстанской области от 19 марта 2015 года № 107. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 9 апреля 2015 года № 3855. Утратило силу постановлением акимата Катон-Карагайского района Восточно-Казахстанской области от 30 декабря 2020 года № 380
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Катон-Карагайского района Восточно-Казахстанской области от 30.12.2020 № 380 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 6 статьи 28 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан" и пунктами 1, 2 статьи 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат Катон-Карагайского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить места для размещения агитационных печатных материалов для кандидатов в Президенты Республики Казахстан по Катон-Карагайскому району согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Акимам сельских округов Катон-Карагайского района обеспечить оборудование мест для размещения агитационных печатных материалов, на землях общего пользования
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющая обязанности
акима района
Согласовано:
Председатель Катон-Карагайской районной
территориальной избирательной комиссии
"19" марта 2015 год
Б.РакишеваМ.Тлеубаев
Утверждено постановлением акимата
Катон-Карагайского района
№ 107 от "19" марта 2015 года
Места размещения агитационных печатных материалов
1. По Ново-Хайрузовскому сельскому округу:
село Алыбай - улица Абая, возле здания сельского клуба;
село Ново-Хайрузовка - улица Ленина, доска объявлений в центре села;
село Приморское – по улице Шоссейная.
село Кундызды - по улице Центральная.
2. По Улкен Нарынскому сельскому округу:
село Улкен Нарын - по улице Тумашинова; по улице Слямова; улица Астана, возле здания коммунального государственного учреждения "Катон-Карагайский аграрно-технический колледж";
село Жулдыз - улица Амангельды, возле здания фельдшерско – акушерского пункта;
село Коктерек - улица Кусметова, возле здания фельдшерско – акушерского пункта;
село Балгын - по улице Омарова;
село Кокбастау - по улице Гагарина;
село Свинчатка - по улице Молодежная.

Қазақстан Республикасы Президенттігіне үміткерлерге Катонқарағай ауданы бойынша үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгілеу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Катонқарағай аудандық әкімдігінің 2015 жылғы 19 наурыздағы № 107 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 9 сәуірде № 3855 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Катонқарағай ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 30 желтоқсандағы № 380 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды – Шығыс Қазақстан облысы Катонқарағай ауданы әкімдігінің 30.12.2020 № 380 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегi "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық Заңының 28-бабының 6-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 37-бабының 1, 2-тармақтарына сәйкес, Катонқарағай аудандық әкiмдiгi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1.Осы қаулының қосымшасына сәйкес Қазақстан Республикасы Президенттігіне үміткерлерге Катонқарағай ауданы бойынша үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгiленсiн.
2. Катонқарағай ауданының ауылдық округтер әкімдері жалпы пайдаланымдағы жерлерде үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындардың жабдығын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімінің міндетін атқарушы
Келісілді:
Катонқарағай аудандық аумақтық
сайлау комиссиясының төрағасы
"19" наурыз 2015 жыл
Б.РақышеваМ.Тлеубаев
Катонқарағай ауданы әкімдігінің
2015 жылғы "19 " наурыздағы
№ 107 қаулысымен бекітілді
Үгiттік баспа материалдарын орналастыруға арналған орындар
1. Новохайрузовка ауылдық округы бойынша:
Алыбай ауылы – Абай көшесі, клуб ғимаратының жанында;
Новохайрузовка ауылы – Ленин көшесі, ауыл орталығындағы жарнама тақтасы;
Приморское ауылы – Шоссейная көшесінің бойында;
Құндызды ауылы – Центральная көшесінің бойында.
2. Үлкен Нарын ауылдық округы бойынша:
Үлкен Нарын ауылы – Тұмашинов көшесінің бойында; Слямов көшесінің бойында; Астана көшесі, "Аграрлы-техникалық колледж" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанында;
Жұлдыз ауылы – Амангелді көшесі, фельдшерлік акушерлік пункті ғимаратының жанында;
Көктерек ауылы – Құсметов көшесі, фельдшерлік акушерлік пункті ғимаратының жанында;
Балғын ауылы - Омаров көшесінің бойында;
Көкбастау ауылы - Гагарин көшесінің бойында;
Свинчатка ауылы - Молодежная көшесінің бойында.

3. По Солоновскому сельскому округу:
село Солоновка - улица Советская, возле здания сельского клуба;
село Малонарымка - по улице Советская;
4. По Алтынбельскому сельскому округу:
село Алтынбел - по улице Тауелсиздик;
село Майемер - по улице Тайбуга;
село Уштобе - по улице Садыкова;
село Егынды - по улице Школьная.
5. По Ново –Поляковскому сельскому округу:
село Новополяковка – по улице Абая;
село Бесюй - по улице К. Рыскулбекова;
село Каражал - по улице Казахстан;
село Сенное - улица Тауелсиздик, возле здания Коммунального государственного учреждения "Сенновская основная школа";
село Ульяновка - по улице Достык.
6. По Солдатовскому сельскому округу:
село Солдатово - улица Тауелсиздик, здание сельского клуба.
7. По Белкарагайскому сельскому округу:
село Белкарагай - по улице Жунусова;
село Топкаин – по улице Казахстан;
село Орнек - по улице Болашак;
село Согорное - по улице Достык.
8. По Катон-Карагайскому сельскому округу:
село Катон-Карагай - улица Абая, возле здания сельской дом культуры;
село Кабырга - по улице Абая;
село Жана-Ульга - улица Тайсаринова, возле здания сельского клуба;
село Шынгыстай - улица Бухтарма, возле здания сельского клуба;
село Мойылды- улица Отан, возле здания медицинского пункта.
9. По Аккайнарскому сельскому округу:
село Аккайнар - улица Абая, возле здания сельского клуба;
село Кызыл-Жулдыз - улица Абая, возле здания сельского клуба;
село Кайынды - улица М. Маметова, возле здания сельского клуба;
село Акмарал - улица Казахстан, возле здания сельского клуба.
10. По Жамбылскому сельскому округу:
село Жамбыл - улица Кайнар, возле здания сельского клуба;
село Берел - улица Орталык, возле здания сельского клуба;
село Маралды - по улице Тауелсиздик;
село Рахмановские ключи - по улице Арасан.
11. По Урыльскому сельскому округу:
село Урыль - улица Кабанбай батыра, возле здания республиканского государственного учреждения "Катон-Карагайский государственный национальный природный парк";
село Енбек - по улице Танба;
село Аршаты - по улице Куншыгыс.
12. По Аксусскому сельскому округу:
село Аксу - по улице Абая;
село Жазаба - улица М.Ауезова, возле конторы республиканского государственного учреждения "Катон-Карагайский государственный национальный природный парк";
село Бекалка - улица Ойман, возле конторы республиканского государственного учреждения "Катон-Карагайский государственный национальный природный парк";
село Акшарбак - улица О.Бокея, возле конторы республиканского государственного учреждения "Катон-Карагайский государственный национальный природный парк".

3. Солоновка ауылдық округы бойынша:
Солоновка ауылы - Советская көшесі, ауылдық клуб ғимаратының жанында;
Малонарымка ауылы - Советская көшесінің бойында.
4. Алтынбел ауылдық округы бойынша:
Алтынбел ауылы - Тәуелсіздік көшесінің бойында;
Майемер ауылы - Тайбұға көшесінің бойында;
Үштөбе ауылы - Садыков көшесінің бойында;
Егінді ауылы - Школьная көшесінің бойында.
5. Новополяковка ауылдық округы бойынша:
Новополяковка ауылы - Абай көшесінің бойында;
Бесүй ауылы - Қ. Рысқұлбеков көшесінің бойында;
Қаражал ауылы - Қазақстан көшесінің бойында;
Сенное ауылы - Тәуелсіздік көшесінің бойында, "Сенное негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанында;
Ульяновка ауылы - Достық көшесінің бойында.
6. Солдатово ауылдық округы бойынша:
Солдатово ауылы - Тәуелсіздік көшесі, ауылдық клуб ғимаратының жанында.
7. Белқарағай ауылдық округы бойынша:
Белқарағай ауылы - Жұнұсов көшесінің бойында;
Топқайың ауылы - Қазақстан көшесінің бойында;
Өрнек ауылы - Болашақ көшесінің бойында;
Согорное ауылы - Достық көшесінің бойында.
8. Катонқарағай ауылдық округы бойынша:
Катонқарағай ауылы –Абай көшесі, ауылдық мәдениет үйінің жанында;
Қабырға ауылы - Абай көшесі, спорт кешені ғимаратының жанында;
Жаңа Үлгі ауылы - Тайсаринов көшесі, клуб ғимаратының жанында;
Шыңғыстай ауылы - Бұқтарма көшесі, клуб ғимаратының жанында;
Мойылды ауылы - Отан көшесі, медициналық пункт ғимаратының жанында.
9. Аққайнар ауылдық округы бойынша:
Аққайнар ауылы - Абай көшесі, клуб ғимаратының жанында;
Қызыл Жұлдыз ауылы - Абай көшесі, клуб ғимаратының жанында;
Қайыңды ауылы - М. Маметова көшесі, клуб ғимаратының жанында;
Ақмарал ауылы - Қазақстан көшесі, клуб ғимаратының жанында.
10. Жамбыл ауылдық округы бойынша:
Жамбыл ауылы - Қайнар көшесі, ауылдық клуб ғимаратының жанында;
Берел ауылы - Орталық көшесі, ауылдық клуб ғимаратының жанында;
Маралды ауылы - Тәуелсіздік көшесінің бойында;
Рахмановские ключи ауылы - Арасан көшесінің бойында.
11. Өрел ауылдық округы бойынша:
Өрел ауылы - Қабанбай батыр көшесі, "Катонқарағай мемлекеттік ұлттық табиғи паркі" республикалық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанында;
Еңбек ауылы - Таңба көшесінің бойында;
Аршаты ауылы - Күншығыс көшесінің бойында.
12. Ақсу ауылдық округы бойынша:
Ақсу ауылы - Абай көшесінің бойында;
Жазаба ауылы - М.Ауезов көшесі №13, "Катонқарағай мемлекеттік ұлттық табиғи паркі" республикалық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанында;
Бекалқа ауылы - Ойман көшесі №3, "Катонқарағай мемлекеттік ұлттық табиғи паркі" республикалық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанында;
Ақшарбақ ауылы - О.Бокей көшесі №15, "Катонқарағай мемлекеттік ұлттық табиғи паркі" республикалық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанында.

13. По Коробихинскому сельскому округу:
село Коробиха - по улице Заречная;
село Барлык – по улице Кабанбая;
село Ушбулак - улица Ушбулак, возле здания сельского клуба.

13. Коробиха ауылдық округы бойынша:
Коробиха ауылы - Заречная көшесінің бойында;
Барлық ауылы - Қабанбай көшесінің бойында;
Үшбұлақ ауылы - Үшбұлақ көшесі, ауылдық клуб ғимаратының жанында.