О внесении изменения в решение Кокпектинского районного маслихата от 24 декабря 2014 года № 30-4/2 "Об утверждении Правил определения размера и порядка оказания жилищной помощи"
Решение Кокпектинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 04 февраля 2015 года № 31-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 13 февраля 2015 года № 3684. Утратило силу - решением Кокпектинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 29 июня 2016 года № 4-6/3
Сноска. Утратило силу - решением Кокпектинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 29.06.2016 № 4-6/3.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Закона Республики Казахстан от 29 декабря 2014 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам жилищных отношений" Кокпектинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кокпектинского районного маслихата от 24 декабря 2014 года № 30-4/2 "Об утверждении Правил определения размера и порядка оказания жилищной помощи" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3639, опубликовано в газете "Жұлдыз" - "Новая жизнь" от 22 января 2015 года № 6-7) следующее изменение:
в Правилах определения размера и порядка оказания жилищной помощи, утвержденных указанным решением:
подпункт 1) пункта 2 изложить в следующей редакции:
"1) расходов на содержание общего имущества объекта кондоминиума семьям (гражданам), проживающим в приватизированных жилищах или являющимся нанимателями (поднанимателями) жилых помещений (квартир) в государственном жилищном фонде;".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии, секретарь
районного маслихата Р. Беспаев

Көкпекті аудандық мәслихатының 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 30-4/2 "Тұрғын үй көмегін көрсетудің мөлшерін және тәртібін айқындау Қағидасын бекіту туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Көкпекті аудандық мәслихатының 2015 жылғы 04 ақпандағы N 31-2 шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 13 ақпанда N 3684 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Көкпекті аудандық мәслихатының 2016 жылғы 29 маусымдағы № 4-6/3 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Көкпекті аудандық мәслихатының 29.06.2016 № 4-6/3 шешімімен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабының 1 тармағының 15) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2014 жылғы 29 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне тұрғын үй қатынастары мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Заңына сәйкес Көкпекті аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Көкпекті аудандық мәслихатының 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 30-4/2 "Тұрғын үй көмегін көрсетудің мөлшерін және тәртібін айқындау Қағидасын бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3639 тіркелген, 2015 жылғы 22 қаңтардағы № 6-7 аудандық "Жұлдыз" - "Новая жизнь" газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгеріс енгізілсін:
Көрсетілген шешіммен бекітілген тұрғын үй көмегін көрсетудің мөлшерін және тәртібін айқындау туралы Қағидаларында:
2 тармақтың 1) тармақшасы келесі редакцияда жазылсын:
"1) жекешелендiрiлген тұрғынжайларда тұратын немесе мемлекеттiк тұрғын үй қорындағы тұрғын үй-жайларды (пәтерлердi) жалдаушылар (қосымша жалдаушылар) болып табылатын отбасыларға (азаматтарға) кондоминиум объектісінің ортақ мүлкін күтіп-ұстауға жұмсалатын шығыстарды;".
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы, аудандық
мәслихат хатшысы Р. Беспаев