Об оказании дополнительной социальной помощи отдельным категориям граждан города Астаны
Решение маслихата города Астаны от 15 апреля 2016 года № 7/2-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Астаны 27 апреля 2016 года № 1012. Утратило силу решением маслихата города Астаны от 24 июня 2016 года № 35/7-VI
Сноска. Утратило силу решением маслихата города Астаны от 24.06.2016 № 35/7-VI (решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 20 Закона Республики Казахстан от 28 апреля 1995 года «О льготах и социальной защите участников, инвалидов Великой Отечественной войны и лиц, приравненных к ним», маслихат города Астаны РЕШИЛ:
1. Оказать в 2016 году дополнительную социальную помощь следующим категориям граждан города Астаны:
к 26 апреля – (День памяти жертв аварии на Чернобыльской атомной электростанции) – лицам, принимавшим участие в ликвидации последствий катастрофы на Чернобыльской атомной электростанции в размере 80 000 (восемьдесят тысяч) тенге, их вдовам в размере 50 000 (пятьдесят тысяч) тенге;
к 9 мая – (День Победы) участникам и инвалидам Великой Отечественной войны в размере 850 000 (восемьсот пятьдесят тысяч) тенге.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии
маслихата города Астаны                    М. Шекенов
Секретарь маслихата
города Астаны                              Ж. Нурпиисов

Астана қаласының жекелеген санаттағы азаматтарына қосымша әлеуметтік көмек көрсету туралы
Астана қаласы мәслихатының 2016 жылғы 15 сәуірдегі № 7/2-VI шешімі. Астана қаласының Әділет департаментінде 2016 жылы 27 сәуірде № 1012 болып тіркелді. Күші жойылды - Астана қаласы мәслихатының 2016 жылғы 24 маусымдағы № 35/7-VI шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Астана қаласы мәслихатының 24.06.2016 № 35/7-VI (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
«Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне және соларға теңестірілген адамдарға берілетін жеңілдіктер мен оларды әлеуметтік қорғау туралы» 1995 жылғы 28 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 20-бабына сәйкес Астана қаласының мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2016 жылы Астана қаласы азаматтарының мына санаттарына:
26 сәуiрге - (Чернобыль атом электрстанциясы апатының құрбандарын еске алу күні) - Чернобыль атом электрстанциясы апатының зардаптарын жоюға қатысушы тұлғаларға 80 000 (сексен мың) теңге, олардың жесірлеріне 50 000 теңге (елу мың) теңге мөлшерінде;
9 мамырға (Жеңіс күні) Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектерiне 850 000 (сегіз жүз елу мың) теңге мөлшерінде қосымша әлеуметтік көмек көрсетілсін.
2. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғаш ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Астана қаласы мәслихаты
сессиясының төрағасы                       М. Шекенов
Астана қаласы мәслихатының
хатшысы                                    Ж. Нұрпейісов