Об установлении ограничительных мероприятий на территории села Кенащи Енбекшильдерского района
Решение акима села Кенащи Енбекшильдерского района Акмолинской области от 20 мая 2016 года № 1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 24 мая 2016 года № 5379. Утратило силу решением акима села Кенащи Енбекшильдерского района Акмолинской области от 10 октября 2016 года №3
Сноска. Утратило силу решением акима села Кенащи Енбекшильдерского района Акмолинской области от 10.10.2016 № 3 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии пунктом 3 статьи 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 7 статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии", на основании представления исполняющего обязанности главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора Енбекшильдерского района от 22 апреля 2016 года за № 01-36-254, аким села Кенащи РЕШИЛ:
1. Установить ограничительные мероприятия на территории села Кенащи Енбекшильдерского района, в связи с выявлением очага инфекционной болезни бруцеллез среди крупного рогатого скота.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким села Кенащи З.Рахимова
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель
государственного учреждения
"Енбекшильдерская районная
территориальная инспекция
Комитета ветеринарного
контроля и надзора Министерства
сельского хозяйства Республики
Казахстан"
Бекмаганбетов Т.А.
"20 " 05 2016 год

Еңбекшілдер ауданының Кеңащы ауылы аумағында шектеу іс-шараларын белгілеу туралы
Ақмола облысы Еңбекшілдер ауданының Кеңащы ауылы әкімінің 2016 жылғы 20 мамырдағы № 1 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 24 мамырда № 5379 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Еңбекшілдер ауданының Кеңащы ауылы әкімінің 2016 жылғы 10 қазандағы № 3 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Еңбекшілдер ауданының Кеңащы ауылы әкімінің 10.10.2016 № 3 (ресми жарияланған күнінен бастап он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасының жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 37 бабы 3 тармағына, Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңының 10-1 бабы 7 тармақшасына, 2016 жылғы 22 сәуірдегі Еңбекшілдер ауданының мемлекеттік ветеринариялық-санитарлық бас инспекторы міндетін атқарушының № 01-36-254 ұсынысы негізінде, Кеңащы ауыл әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Еңбекшілдер ауданының Кеңащы ауылы аумағында қара мал арасында бруцеллез жұқпалы ауру ошағының анықталуына байланысты шектеу іс-шаралары белгіленсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім Ақмола облысы Әділет департаментінде тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қеңащы ауылының әкімі З.Рахимова
"КЕЛІСІЛДІ"
"Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы Министрлігі
ветеринариялық бақылау
және қадағалау Комитетінің
Еңбекшілдер аудандық аумақтық
инспекциясы" мемлекеттік мекемесінің
басшысы
Т.А.Бекмағанбетов
"20" 05 2016 жыл