О внесении изменений в решение Жаркаинского районного маслихата от 4 мая 2015 года № 5С-41/7 "О повышении (понижении) базовых ставок земельного налога на земельные участки города Державинска и сельских населенных пунктов Жаркаинского района, за исключением земель, выделенных (отведенных) под автостоянки (паркинги), автозаправочные станции"
Решение Жаркаинского районного маслихата Акмолинской области от 18 апреля 2016 года № 6С-2/3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 22 апреля 2016 года № 5313. Утратило силу решением Жаркаинского районного маслихата Акмолинской области от 26 ноября 2021 года № 7С-18/2
Сноска. Утратило силу решением Жаркаинского районного маслихата Акмолинской области от 26.11.2021 № 7С-18/2 (вводится в действие с 01.01.2022).
В соответствии со статьей 9 Земельного кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года, статьей 387 кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)" от 10 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Жаркаинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жаркаинского районного маслихата "О повышении (понижении) базовых ставок земельного налога на земельные участки города Державинска и сельских населенных пунктов Жаркаинского района, за исключением земель, выделенных (отведенных) под автостоянки (паркинги), автозаправочные станции" от 4 мая 2015 года № 5С-41/7 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4817, опубликовано 12 июня 2015 года в районной газете "Жарқайың тынысы", 12 июня 2015 года в районной газете "Целинное знамя") следующие изменения:
в заголовке, в пункте 1 и приложениях 1, 2 указанного решения слова "за исключением земель, выделенных (отведенных) под автостоянки (паркинги), автозаправочные станции" исключить.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Председатель сессии
районного маслихата
Ж.Мынбаев
Секретарь районного
маслихата
У.Ахметова
"СОГЛАСОВАНО"
Аким Жаркаинского
района
А.Уисимбаев
18.04.2016
Исполняющая обязанности руководителя
Республиканского государственного
учреждения "Управление государственных
доходов по Жаркаинскому району
Департамента государственных
доходов по Акмолинской области
Комитета государственных
доходов Министерства финансов
Республики Казахстан"
Г.Пугачева
18.04.2016

"Жарқайың ауданының Державин қаласы және ауылдық елді мекендері жер учаскелеріне, автотұрақтарға (паркингтерге), жанар май құю станцияларына бөлінген (қалдырылған) жерлерден басқаларына жер салығының базалық ставкаларын жоғарылату (төмендету) туралы" Жарқайың аудандық мәслихатының 2015 жылғы 4 мамырдағы № 5С-41/7 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Жарқайың аудандық мәслихатының 2016 жылғы 18 сәуірдегі № 6С-2/3 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 22 сәуірде № 5313 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Жарқайың аудандық мәслихатының 2021 жылғы 26 қарашадағы № 7С-18/2 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Жарқайың аудандық мәслихатының 26.11.2021 № 7С-18/2 (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Жер кодексінің 9 бабына, "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы кодексінің 387 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес Жарқайың аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. "Жарқайың ауданының Державин қаласы және ауылдық елді мекендері жер учаскелеріне, автотұрақтарға (паркингтерге), жанар май құю станцияларына бөлінген (қалдырылған) жерлерден басқаларына жер салығының базалық ставкаларын жоғарылату (төмендету) туралы" Жарқайың аудандық мәслихатының 2015 жылғы 4 мамырдағы № 5С-41/7 (Нормативтік құқықтық актілерінің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4817 болып тіркелген, 2015 жылғы 12 маусымда "Жарқайың тынысы" аудандық газетінде, 2015 жылғы 12 маусымда "Целинное знамя" аудандық газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешімнің тақырыбындағы, 1 тармағындағы және 1, 2 қосымшаларындағы "автотұрақтарға (паркингтерге), жанар май құю станцияларына бөлінген (қалдырылған) жерлерден басқаларына" сөздері алынып тасталсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы
Ж.Мыңбаев
Аудандық мәслихаттың
хатшысы
Ұ.Ахметова
"КЕЛІСІЛДІ"
Жарқайың ауданының
әкімі
А.Үйсімбаев
18.04.2016
"Қазақстан Республикасы Қаржы
министрлігінің Мемлекеттік кірістер
комитетінің Ақмола облысы бойынша
Мемлекеттік кірістер департаментінің
Жарқайың ауданы бойынша Мемлекеттік
кірістер басқармасы" Республикалық
мемлекеттік мекемесі басшысының
міндетін атқарушы
Г.Пугачева
18.04.2016