Об установлении ограничительных мероприятий на территории села Бирлик Кумжарганского сельского округа Мугалжарского района
Решение акима Кумжарганского сельского округа Мугалжарского района Актюбинской области от 15 августа 2016 года № 8. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 25 августа 2016 года № 5038. Утратило силу решением акима Кумжарганского сельского округа Мугалжарского района Актюбинской области от 19 октября 2017 года № 10
Сноска. Утратило силу решением акима Кумжарганского сельского округа Мугалжарского района Актюбинской области от 19.10.2017 № 10 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии" и на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора Мугалжарской районной территориальной инспекции Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан от 29 июля 2016 года за № 11-26/131, аким Кумжарганского сельского округа РЕШИЛ:
1. Установить ограничительные мероприятия на территории села Бирлик Кумжарганского селльского округа Мугалжарского района в связи с выявлением заболевания бруцеллез среди крупного рогатого скота.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Кумжарганского сельского округа: Ургенишбаев Р.

Мұғалжар ауданы Құмжарған ауылдық округі Бірлік ауылы аумағында шектеу іс-шараларын белгілеу туралы
Ақтөбе облысы Мұғалжар ауданы Құмжарған ауылдық округі әкімінің 2016 жылғы 15 тамыздағы № 8 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 25 тамызда № 5038 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Мұғалжар ауданы Құмжарған ауылдық округі әкімінің 2017 жылғы 19 қазандағы № 10 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Мұғалжар ауданы Құмжарған ауылдық округі әкімінің 19.10.2017 № 10 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа еңгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35-бабына, Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңының 10-1-бабына сәйкес және Қазақстан Республикасы ауыл шаруашылығы министрлігінің ветеринариялық бақылау және қадағалау комитеті Мұғалжар аудандық аумақтық инспекциясының бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспекторының 2016 жылғы 29 шілдедегі №11-26/131 ұсынысының негізінде, Құмжарған ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Iрі мүйізді қара малдарының арасынан бруцеллез ауруының анықталуына байланысты Мұғалжар ауданы Құмжарған ауылдық округінің Бірлік ауылы аумағында шектеу іс-шаралары белгіленсін.
2.Осы шешімнің орындалуын бақылау өзіме қалдырамын.
3.Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Құмжарған ауылдық округінің әкімі: Р.Үргенішбаев