Об определении мест выездной торговли на территории города Балхаш
Постановление акимата города Балхаш Карагандинской области от 5 мая 2016 года № 17/03. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 13 июня 2016 года № 3855. Утратило силу постановлением акимата города Балхаш Карагандинской области от 23 февраля 2023 года № 10/04
Сноска. Утратило cилу постановлением акимата города Балхаш Карагандинской области от 23.02.2023 № 10/04 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьями 8, 27 Закона Республики Казахстан от 12 апреля 2004 года "О регулировании торговой деятельности", приказом исполняющего обязанности Министра национальной экономики Республики Казахстан от 27 марта 2015 года № 264 "Об утверждении Правил внутренней торговли" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 11148), в целях упорядочения торговой деятельности на территории города Балхаш, акимат города Балхаш ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить места для осуществления выездной торговли на территории города Балхаш согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Балхаш Капашева Айдына Боранбаевича.

Балқаш қаласының аумағында көшпелі сауда орындарын белгілеу туралы
Қарағанды облысы Балқаш қаласының әкімдігінің 2016 жылғы 5 мамырдағы № 17/03 қаулысы. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 13 маусымда № 3855 болып тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Балқаш қаласының әкімдігінің 2023 жылғы 23 ақпандағы № 10/04 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Балқаш қаласының әкімдігінің 23.02.2023 № 10/04 (оның алғашқы ресми жариялаған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31 бабына, Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 12 сәуірдегі "Сауда қызметін реттеу туралы" Заңының 8, 27 баптарына, Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің міндетін атқарушының 2015 жылғы 27 наурыздағы № 264 "Ішкі сауда қағидаларын бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерін мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 11148 болып тіркелген) бұйрығына сәйкес, Балқаш қаласының аумағында сауда қызметін ретке келтіру мақсатында, Балқаш қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Балқаш қаласының аумағында көшпелі сауданы жүзеге асыру үшін орындар осы қаулының қосымшасына сәйкес белгіленсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Балқаш қаласы әкімінің орынбасары Айдын Боранбаевич Қапашевқа жүктелсін.

3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Балхаш А. Аглиулин
Приложение
к постановлению акимата
города Балхаш
от 5 мая 2016 года
№ 17/03
Перечень
мест выездной торговли на территории города Балхаш
1.
Микрорайон Михаила Русакова дом № 2 (возле магазинов "Шекер", "Батыр", "Қуаныш", "Жеміс-Жидек", "Океан")
2.
Микрорайон Садыка Мухамеджанова дом № 5 (возле магазинов "Нұр", "Санжар", "Ассорти")
3.

3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Балқаш қаласының әкімі А. Аглиулин
Балқаш қаласы әкімдігінің
2016 жылғы 5 мамырдағы
№ 17/03 қаулысына қосымша
Балқаш қаласының аумағында көшпелі сауда орындарының тізбесі
1.
Михаил Русаков ықшам ауданы № 2 үй ("Шекер", "Батыр", "Қуаныш", "Жеміс-Жидек", "Океан" дүкендерінің жанында)
2.
Садық Мұхамеджанов ықшам ауданы № 5 үй ("Нұр", "Санжар", "Ассорти" дүкендерінің жанында)
3.