Об объявлении чрезвычайной ситуации природного характера и назначении руководителя ликвидации чрезвычайной ситуации
Решение акима Кызылординской области от 27 июня 2016 года № 16. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 28 июня 2016 года № 5543. Утратило силу решением акима Кызылординской области от 22 сентября 2016 года № 20
Сноска. Утратило силу решением акима Кызылординской области от 22.09.2016 № 20 (вводится в действие со дня подписания).
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 11 апреля 2014 года "О гражданской защите", постановлением Правительства Республики Казахстан от 2 июля 2014 года № 756 "Об установлении классификации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера" аким Кызылординской области РЕШИЛ:
1. В связи с ущербом, нанесенным дынной мухой на бахчевых полях, на территории Жанакорганского и Шиелийского районов Кызылординской области объявить чрезвычайную ситуацию природного характера местного масштаба.
2. Руководителем ликвидации чрезвычайной ситуации назначить заместителя акима Кызылординской области Кожаниязова С.С. и поручить провести соответствующие мероприятия, вытекающие из данного решения.
3. Государственному учреждению "Аппарат акима Кызылординской области" (К. Жайсанбаев) обеспечить в местных печатных изданиях опубликование данного решения.
4. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на заместителя акима Кызылординской области Кожаниязова С.С.
5. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким Кызылординской области К. Кушербаев

Табиғи сипаттағы төтенше жағдайды жариялау және төтенше жағдайды жою басшысын тағайындау туралы
Қызылорда облысы әкімінің 2016 жылғы 27 маусымдағы № 16 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 28 маусымда № 5543 болып тіркелді. Күші жойылды - Қызылорда облысы әкімінің 2016 жылғы 22 қыркүйектегі № 20 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қызылорда облысы әкімінің 22.09.2016 № 20 шешімімен (қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына, "Азаматтық қорғау туралы" Қазақстан Республикасының 2014 жылғы 11 сәуірдегі Заңына, "Табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлардың сыныптамасын белгілеу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 2 шілдедегі № 756 қаулысына сәйкес Қызылорда облысының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Бақшалық алқабының қауын шыбынымен зақымдалуына байланысты Қызылорда облысының Жаңақорған және Шиелі аудандарының аумағында жергілікті ауқымдағы табиғи сипаттағы төтенше жағдай жариялансын.
2. Төтенше жағдайды жою басшысы Қызылорда облысы әкімінің орынбасары С.С. Қожаниязов тағайындалсын және осы шешімнен туындайтын тиісті іс-шараларды жүргізу тапсырылсын.
3. "Қызылорда облысы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі (Қ. Жайсанбаев) осы шешімнің жергілікті баспа басылымдарында жариялануын қамтамасыз етсін.
4. Осы шешімнің орындалуын бақылау Қызылорда облысы әкімінің орынбасары С.С. Қожаниязовқа жүктелсін.
5. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қызылорда облысының әкімі Қ. Көшербаев