О некоторых вопросах проведения единых государственных закупок в 2016 году
Постановление акимата города Кызылорда Кызылординской области от 24 февраля 2016 года № 4958. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 01 марта 2016 года № 5376. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с подпунктом 3) пункта 1 статьи 8 Закона Республики Казахстан от 4декабря 2015 года "О государственных закупках" акимат города Кызылорды ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить коммунального государственного учреждения "Кызылординский городской отдел жилищно-коммунального хозяйтсва и жилищной инспекции" единым организатором государственных закупок для заказчиков.
2. Определить товары, работы, услуги, организация и проведение государственных закупок которых выполняются единым организатором закупок, согласно приложению.
3. Руководителю коммунального государственного учреждения "Кызылординский городской отдел жилищно-коммунального хозяйтсва и жилищной инспекции" в установленном законодательством порядке принять меры, вытекающие из настоящего постановления.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности
акима города Кызылорда А. Шаменов
Приложение к постановлению
акимата города Кызылорды
от 24 февраля 2016 года № 4958
Товары, работы, услуги, организация и проведение государственных закупок которых выполняются единым организатором государственных закупок
п/п
Наименование
1
Товары:
1)
приобретение линолеума для школ города
2
Работы:
1)
строительство проведении системы внешной связи (телефон) города Кызылорда, улица Жаппасбай батыра, жилой квартал № 2
3
Услуги:
1)
использование улуг специальной техники

2016 жылы өткізілетін бірыңғай мемлекеттік сатып алулардың кейбір мәселелері туралы
Қызылорда облысы Қызылорда қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 24 ақпандағы № 4958 қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 01 наурызда № 5376 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты тоқтатылды
"Мемлекеттiк сатып алу туралы" Қазақстан Республикасының 2015 жылғы 4 желтоқсандағы Заңының 8-бабының 1-тармағының 3) тармақшасына сәйкес Қызылорда қаласының әкiмдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Тапсырыс берушілер үшін мемлекеттік сатып алуды бірыңғай ұйымдастырушы болып "Қызылорда қалалық тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық және тұрғын үй инспекциясы бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі айқындалсын.
2. Қосымшаға сәйкес мемлекеттiк сатып алуды ұйымдастыруды және өткiзудi бiрыңғай ұйымдастырушы орындайтын тауарлар, жұмыстар, көрсетiлетiн қызметтер айқындалсын.
3. "Қызылорда қалалық тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық және тұрғын үй инспекциясы бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің басшысы заңнамада белгiленген тәртiппен осы қаулыдан туындайтын шараларды қабылдасын.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қызылорда қаласы
әкiмiнің міндетін атқарушы А. Шәменов
Қызылорда қаласы әкiмдігiнiң
2016 жылғы 24 ақпандағы
№ 4958 қаулысына қосымша
Мемлекеттiк сатып алуды ұйымдастыруды және өткiзудi бiрыңғай ұйымдастырушы орындайтын тауарлар, жұмыстар, көрсетiлетiн қызметтер
№ р/р
Атауы
1
Тауарлар:
1)
қала мектептеріне линолеум сатып алу
2
жұмыстар:
1)
Қызылорда қаласы, Жаппасбай батыр көшесіндегі № 2 тұрғын кварталының сыртқы байланыс (телефон) жүйелерін жүргізу құрылысы
3
Көрсетiлетiн қызметтер:
1)
Арнайы техникалардың қызметін пайдалану