Об изменении границ села Бейнеу и Саргинского сельского округа Бейнеуского района
Решение Мангистауского областного маслихата от 8 декабря 2016 года № 6/72 и Постановление акимата Мангистауской области от 8 декабря 2016 года № 366. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 18 января 2017 года № 3256
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с законами Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат области ПОСТАНОВЛЯЕТ и областной маслихат РЕШИЛ:
1. Изменить границы села Бейнеу Бейнеуского района и Саргинского сельского округа Бейнеуского района путем включения в границы села Бейнеу части земель промышленности Саргинского сельского округа общей площадью 7200,0 гектаров, согласно приложению к настоящему постановлению и решению.
2. Руководителю аппарата Мангистауского областного маслихата обеспечить государственную регистрацию настоящего постановления и решения в органах юстиции, его официальное опубликование в информационно-правовой системе "Әділет" и в средствах массовой информации.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления и решения возложить на заместителя акима области Нургазиеву Б.Г.
4. Настоящее постановление и решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области А. Айдарбаев
Председатель сессии О. Казахбаев
Секретарь областного маслихата Б. Жусупов
Приложение
к постановлению акимата Мангистауской области от 8 декабря 2016 года № 366 и решению Мангистауского областного маслихата от 8 декабря 2016 года № 6/72
Экспликация земель, исключаемых из границ Саргинского сельского округа Бейнеуского района и включаемых в границы села Бейнеу Бейнеуского района
Наименование землепользователей
Общая площадь (гектар)
Площадь земель в границах Саргинского сельского округа до исключения земель

Бейнеу ауданының Бейнеу ауылы мен Сарға ауылдық округінің шекарасын өзгерту туралы
Маңғыстау облыстық мәслихатының 2016 жылғы 8 желтоқсандағы № 6/72 шешімі мен Маңғыстау облысы әкімдігінің 2016 жылғы 8 желтоқсандағы № 366 қаулысы. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2017 жылғы 18 қаңтарда № 3256 болып тіркелді
Жоба
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы", 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" заңдарына сәйкес облыс әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және облыстық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы қаулы мен шешімнің қосымшасына сәйкес жалпы алаңы 7200,0 гектар Сарға ауылдық округінің өнеркәсіп жерлерінің бір бөлігін Бейнеу ауылы шекарасына қосу жолымен Бейнеу ауданы Бейнеу ауылының және Бейнеу ауданы Сарға ауылдық округінің шекаралары өзгертілсін.
2. Маңғыстау облыстық мәслихаты аппаратының басшысы осы қаулының және шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде және бұқаралық ақпарат құралдарында оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулы мен шешімнің орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары Б.Ғ. Нұрғазиеваға жүктелсін.
4. Осы қаулы және шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі А. Айдарбаев
Сессия төрағасы О. Қазақбаев
Облыстық мәслихат хатшысы Б. Жүсіпов
Маңғыстау облысы әкімдігінің 2016 жылғы 8 желтоқсандағы № 366 қаулысына және Маңғыстау облыстық мәслихатының
2016 жылғы 8 желтоқсандағы № 6/72 шешіміне қосымша
Бейнеу ауданы Сарға ауылдық округінің
шекараларынан шығарылатын және Бейнеу ауданы Бейнеу ауылының шекарасына қосылатын жерлердің экспликациясы
Жер пайдаланушылардың атауы
Жалпы алаңы (гектар)
Сарға ауылдық округінің шекарасынан шығарылғанға дейінгі жерлер алаңы

32204,2380
Площадь части земель, исключаемых из границ Саргинского сельского округа
7200,0
Площадь земель в границах Саргинского сельского округа после исключения земель
25004,2380
Площадь земель в границах села Бейнеу до включения земель
43622,0427
Площадь части земель, включаемых в границы села Бейнеу
7200,0
Площадь земель в границах села Бейнеу после включения земель
50822,0427

32204,2380
Сарға ауылдық округінің шекарасының бір бөлігінен шығарылатын жерлерінің алаңы
7200,0
Сарға ауылдық округінің шекарасынан шығарылғаннан кейінгі жерлерінің алаңы
25004,2380
Бейнеу ауылының шекарасына қосқанға дейінгі жерлерінің алаңы
43622,0427
Бейнеу ауылының шекарасына қосылатын жердің бір бөлігінің алаңы
7200,0
Бейнеу ауылының шекарасына жерді қосқаннан кейінгі жердің алаңы
50822,0427