Об установлении ограничительных мероприятий
Решение акима города Житикары Житикаринского района Костанайской области от 26 августа 2016 года № 1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 16 сентября 2016 года № 6618. Утратило силу решением акима города Житикары Житикаринского района Костанайской области от 14 марта 2017 года № 1
Сноска. Утратило силу решением акима города Житикары Житикаринского района Костанайской области от 14.03.2017 № 1 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 7) статьи 10-1 Закон Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии", на основании представления руководителя государственного учреждения "Житикаринская районная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан" от 7 июля 2016 года № 01-20/188 аким города Житикары Житикаринского района РЕШИЛ:
1. Установить ограничительные мероприятия по адресу: Житикаринский район, город Житикара, микрорайон Айнабулак, дом 249, в связи с возникновением болезни бешенства.
2. Рекомендовать государственному учреждению "Житикаринская районная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан" (по согласованию) провести необходимые мероприятия для достижения ветеринарно-санитарного благополучия в выявленном эпизоотическом очаге.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 7 июля 2016 года.
Аким города Житикары
Житикаринского района К. Акжигитов
Руководитель государственного
учреждения "Отдел ветеринарии
акимата Житикаринского района"
________________ Т. Рамазанов
26 августа 2016 года
Исполняющий обязанности
руководителя государственного
учреждения "Житикаринская
районная территориальная
инспекция Комитета
ветеринарного контроля и
надзора Министерства сельского
хозяйства Республики Казахстан"
_________________ Е. Айменов
26 августа 2016 года

Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы
Қостанай облысы Жітіқара ауданы Жітіқара қаласы әкімінің 2016 жылғы 26 тамыздағы № 1 шешімі. Қостанай облысы Әділет департаментінде 2016 жылғы 16 қыркүйекте № 6618 болып тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Жітіқара ауданы Жітіқара қаласы әкімінің 2017 жылғы 14 наурыздағы № 1 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Жітіқара ауданы Жітіқара қаласы әкімінің 14.03.2017 № 1 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңының 35-бабына, "Ветеринария туралы" 2002 жылғы 10 шілдедегі Қазақстан Республикасының Заңы 10-1 бабының 7) тармақшасына сәйкес, "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Жітіқара аудандық аумақтық инспекциясы" мемлекеттік мекемесі басшысының 2016 жылғы 7 шілдедегі № 01-20/188 ұсынысы негізінде Жітіқара ауданы Жітіқара қаласының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жітіқара ауданы, Жітіқара қаласы, Айнабұлақ шағын ауданы, 249-үй мекенжайы бойынша құтыру ауруының пайда болуына байланысты, шектеу іс-шаралары белгіленсін.
2. "Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі Тұтынушылардың құқықтарын қорғау комитетінің Қостанай облысы тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Жітіқара аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы" мемлекеттік мекемесіне (келісім бойынша) анықталған эпизоотиялық ошақта ветеринариялық-санитариялық қолайлы жағдайға қол жеткізуге қажетті іс-шараларды жүргізу ұсынылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі және 2016 жылғы 7 шілдеден бастап туындаған қатынастарға таратылады.
Жітіқара ауданы
Жітіқара қаласының әкімі К. Акжигитов
"Жітіқара ауданы әкімдігінің
Ветеринария бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің басшысы
_________________ Т. Рамазанов
2016 жылғы 26 тамыз
"Қазақстан Республикасы
Ауылшаруашылығы министрлігі
Ветеринариялық бақылау жәнеқадағалау
комитетінің Жітіқара аудандық аумақтық
инспекциясы" мемлекеттік мекемесінің
басшысының міндетін атқарушы
_________________ Е. Айменов
2016 жылғы 26 тамыз