Об утверждении перечня рыбохозяйственных водоемов и (или) участков местного значения
Постановление акимата Северо-Казахстанской области от 24 октября 2016 года № 408. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 24 ноября 2016 года № 3939. Утратило силу постановлением акимата Северо-Казахстанской области от 8 февраля 2018 года № 31
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Северо-Казахстанской области от 08.02.2018 № 31 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 3) пункта 2 статьи 10 Закона Республики Казахстан от 9 июля 2004 года "Об охране, воспроизводстве и использовании животного мира" акимат Северо-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:

Жергілікті маңызы бар балық шаруашылығы су айдындарының және (немесе) учаскелерінің тізбесін бекіту туралы
Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2016 жылғы 24 қазандағы № 408 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 24 қарашада N 3939 болып тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2018 жылғы 8 ақпандағы № 31 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 08.02.2018 № 31 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізілді).
"Жануарлар дүниесін қорғау, өсімін молайту және пайдалану туралы" Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 9 шілдедегі Заңының 10-бабы 2-тармағының 3) тармақшасына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

1. Утвердить Перечень рыбохозяйственных водоемов и (или) участков местного значения согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Признать утратившим силу постановление акимата Северо-Казахстанской области "Об утверждении перечня рыбохозяйственных водоемов и (или) участков местного значения" от 20 июля 2015 года № 256 (опубликован 11 августа 2015 года в газете "Северный Казахстан", зарегистрирован в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3338).

1. Жергілікті маңызы бар балық шаруашылығы су айдындарының және (немесе) учаскелерінің тізбесі осы қаулының қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. "Жергілікті маңызы бар балық шаруашылығы су айдындары және (немесе) учаскелерінің тізбесін бекіту туралы" Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2015 жылғы 20 шілдедегі № 256 қаулысының ("Солтүстік Қазақстан" газетінде 2015 жылғы 11 тамызда жарияланды, нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3338 болып тіркелді) күші жойылды деп танылсын.

3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на государственное учреждение "Управление природных ресурсов и регулирования природопользования Северо-Казахстанской области".
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким
Северо-Казахстанской области
Е. Султанов
Утвержден постановлением акимата Северо-Казахстанской области от 24 октября 2016 года № 408
Перечень рыбохозяйственных водоемов и (или) участков местного значения
Водоем и (или) участок
Площадь, гектар
Месторасположение
Айыртауский район
1
Пруд на притоке реки Аканбурлык
18
юго-восточнее села Нижний Бурлук 2 километра
2
Пруд № 1 на реке Аралтобе
4
юго-восточнее села Карловка
3
Арыкбалыкский пруд № 5
25

3. Осы қаулының орындалуын бақылау "Солтүстік Қазақстан облысының табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы" мемлекеттік мекемесіне жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан
облысының әкімі
Е. Сұлтанов
Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2016 жылғы 24 қазандағы № 408 қаулысымен бекітілген
Жергілікті маңызы бар балық шаруашылығы су айдындарының және (немесе) учаскелерінің тізбесі
Cу айдыны және (немесе) учаскесі
Алаңы, гектар
Орналасқан жері
Айыртау ауданы
1
Ақанбұрлық өзені саласындағы тоған
18
Төменгі Бұрлық ауылынан оңтүстік-шығысқа қарай 2 километр
2
Аралтөбе өзеніндегі № 1 тоған
4
Карлов ауылынан оңтүстік шығыста
3
№ 5 Арықбалық тоғаны
25