Об объявлении на территории района Шал акына Северо-Казахстанской области чрезвычайной ситуации природного характера
Решение акима района Шал акына Северо-Казахстанской области от 12 февраля 2016 года N 4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 18 февраля 2016 года N 3626. Утратило силу решением акима района Шал акына Северо-Казахстанской области от 5 апреля 2016 года N 9
Сноска. Утратило силу решением акима района Шал акына Северо-Казахстанской области от 05.04.2016 N 9 (вводится в действие со дня подписания).
В соответствии с подпунктом 13) пункта 1 статьи 33 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 3) пункта 5 статьи 4 и статьей 48 Закона Республики Казахстан от 11 апреля 2014 года "О гражданской защите", постановлением Правительства Республики Казахстан от 2 июля 2014 года № 756 "Об установлении классификации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера", аким района Шал акына Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Объявить на территории села Балуан и села Астаган Семипольского сельского округа района Шал акына Северо-Казахстанской области чрезвычайную ситуацию природного характера.
2. Ввести режим чрезвычайной ситуации функционирования районной территориальной подсистемы государственной системы гражданской защиты.
3. Контроль за исполнением данного решения возложить на курирующего заместителя акима района Шал акына Северо-Казахстанской области.
4. Настоящее решение вводится в действие с момента регистрации в Департаменте юстиции Северо-Казахстанской области.
Аким района Е.Сагдиев

Шал ақын ауданы Солтүстік Қазақстан облысының аумағында табиғи сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы әкімінің 2016 жылғы 12 ақпандағы N 4 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 18 ақпанда N 3626 болып тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы әкімінің 2016 жылғы 5 сәуірдегі N 9 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы әкімінің 05.04.2016 N 9 шешімімен (қол қойылған күннен бастап қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 33-бабының 1-тармағы 13) тармақшасына, "Азаматтық қорғаныс туралы" Қазақстан Республикасының 2014 жылғы 11 сәуірдегі Заңының 4-бабының 5-тармағы 3) тармақшасына және 48-бабына, "Табиғи және техногендiк сипаттағы төтенше жағдайлардың сыныптамасын белгілеу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 2 шілдедегі № 756 қаулысына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданының әкімі ШЕШТІ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданының Семипол ауылдық округінің Балуан ауылы және Астаған ауылы аумағында табиғи сипаттағы төтенше жағдай жариялансын.
2. Азаматтық қорғаныс мемлекеттік жүйесінің аудандық аумақтық кіші жүйесі қызметінің төтенше жағдай тәртібі енгізілсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы әкімінің тиісті бағыттағы орынбасарына жүктелсін.
4. Осы шешім Солтүстік Қазақстан облысы Әділет департаментінде тіркелген сәттен қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Е.Сағдиев