Об определении специально отведенных мест для выездной торговли на территории города Арыс
Постановление акимата города Арыс Южно-Казахстанской области от 15 декабря 2016 года № 370. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 29 декабря 2016 года № 3949. Утратило силу постановлением акимата города Арыс Южно-Казахстанской области от 29 мая 2017 года № 250
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Арыс Южно-Казахстанской области от 29.05.2017 № 250 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 12 апреля 2004 года "О регулировании торговой деятельности", приказом исполняющего обязанности Министра национальной экономики Республики Казахстан от 27 марта 2015 года № 264 "Об утверждении Правил внутренней торговли" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 11148), акимат города Арыс ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить специально отведенные места для осуществления выездной торговли на территории города Арыс согласно приложению настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима города Арыс С.Дарибай.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города М. Кадырбек
Приложение к постановлению
акимата города Арыс
от 15 декабря 2016 года № 370
Специально отведенные места для осуществления выездной
торговли на территории города Арыс
Наименование города и населенного пункта Места расположения
1
город Арыс
улица Привокзальная, возле старого здания Казпочты
2
город Арыс
конец улицы М.Ауезова, западная сторона возле железнодорожного вокзала Арыс ІІ
3
город Арыс
на пересечении улиц Азизаева и Шпал завод, перед магазинов
4
город Арыс

Арыс қаласы аумағындағы көшпелі сауданы жүзеге асыру үшін арнайы орындарды белгілеу туралы
Оңтүстiк Қазақстан облысы Арыс қаласы әкiмдiгiнiң 2016 жылғы 15 желтоқсандағы № 370 қаулысы. Оңтүстiк Қазақстан облысының Әдiлет департаментiнде 2016 жылғы 29 желтоқсанда № 3949 болып тiркелдi. Күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облысы Арыс қаласы әкімдігінің 2017 жылғы 29 мамырдағы № 250 қаулысымен
Ескерту. Күшi жойылды - Оңтүстiк Қазақстан облысы Арыс қаласы әкімдігінің 29.05.2017 № 250 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31 бабының 2 тармағына, "Сауда қызметін реттеу туралы" Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 12 сәуірдегі Заңының 27 бабына, "Ішкі сауда қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің міндетін атқарушының 2015 жылғы 27 наурыздағы № 264 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 11148 болып тіркелген) сәйкес, Арыс қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Арыс қаласының аумағында көшпелi сауданы жүзеге асыру үшін арнайы орындар осы қаулының қосымшасына сәйкес белгiленсiн.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкiмiнiң орынбасары С.Дәрібайға жүктелсiн.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнiнен кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Қала әкімі М.Қадырбек
Арыс қаласы әкімдігінің
2016 жылғы 15 желтоқсандағы
№ 370 қаулысына қосымша
Арыс қаласы аумағындағы көшпелі сауданы жүзеге асыру үшін арнайы орындар
Қала және елді мекен атаулары
Орналасатын орны
1
Арыс қаласы
Привокзальный көшесі, ескі Казпочта ғимаратының жаны
2
Арыс қаласы
М.Ауезов көшесінің соңы, Арыс ІІ теміржол вокзалы маңының батыс жағы
3
Арыс қаласы
Азизаев көшесі және Шпал зауыт көшелерінің қиылысы, дүкендердің алды
4
Арыс қаласы