Об установлении ограничительных мероприятий
Решение акима Курайлинского сельского округа города Актобе Актюбинской области от 19 сентября 2017 года № 7. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 21 сентября 2017 года № 5657. Утратило силу решением акима Курайлинского сельского округа города Актобе Актюбинской области от 26 декабря 2017 года № 8
Сноска. Утратило силу решением акима Курайлинского сельского округа города Актобе Актюбинской области от 26.12.2017 № 8.
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии" и на основании представления исполняющего обязанности главного государственного, ветеринарно-санитарного инспектора Актюбинской городской территориальной инспекции Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан от 29 июня 2017 года № 5-2/360 исполняющий обязанности акима Курайлинского сельского округа РЕШИЛ:
1. Установить ограничительные мероприятия по улице Актюбинская в селе Георгиевка Курайлинского сельского округа, в связи с выявлением заболевания бруцеллез среди мелкого рогатого скота.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности акима
Курайлинского сельского округа
А.Б.Шалабаев

Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы
Ақтөбе облысы Ақтөбе қаласының Қурайлы ауылдық округі әкімінің 2017 жылғы 19 қыркүйектегі № 7 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 21 қыркүйекте № 5657 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Ақтөбе қаласының Қурайлы ауылдық округі әкімінің 2017 жылғы 26 желтоқсандағы № 8 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Ақтөбе қаласының Қурайлы ауылдық округі әкімінің 26.12.2017 № 8 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35 бабына, Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңының 10-1 бабына сәйкес және Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы Министрлігінің ветеринариялық бақылау және қадағалау комитеті Ақтөбе қалалық аумақтық инспекциясының бас мемлекеттік ветеринариялық – санитариялық инспекторының міндетін атқарушысының 2017 жылғы 29 маусымдағы № 5-2/360 ұсынысы негізінде, Қурайлы ауылдық округі әкімінің міндетін атқарушысы ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ұсақ мүйізді қара малының арасында бруцеллез ауруының анықталуына байланысты, Қурайлы ауылдық округі Георгиевка ауылындағы Ақтөбе көшесі бойынша шектеу іс-шаралары белгіленсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қурайлы ауылдық округі
әкімінің міндетін атқарушысы
А.Б.Шалабаев