О внесении изменений в решение Уйгурского районного маслихата от 26 марта 2015 года № 45-4 "Об определении размера и порядка оказания жилищной помощи малообеспеченным семьям (гражданам) Уйгурского района"
Решение Уйгурского районного маслихата Алматинской области от 28 февраля 2017 года № 6-11-67. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 17 марта 2017 года № 4148. Утратило силу решением Уйгурского районного маслихата Алматинской области от 5 февраля 2024 года № 8-17-88
Сноска. Утратило силу решением Уйгурского районного маслихата Алматинской области от 05.02.2024 № 8-17-88 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 26 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" и приказом Министра национальной экономики Республики Казахстан от 9 апреля 2015 года № 319 "Об утверждении стандартов государственных услуг в сфере жилищно-коммунального хозяйства", Уйгурский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Уйгурского районного маслихата от 26 марта 2015 года № 45-4 "Об определении размера и порядка оказания жилищной помощи малообеспеченным семьям (гражданам) Уйгурского района" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3148, опубликован 01 мая 2015 года в газете "Карадала тынысы-Карадала напаси") следующие изменения:
в вступительной части решения и вступительной части приложения указанного решения слова "постановлением Правительства Республики Казахстан от 5 марта 2014 года № 185 "Об утверждении стандартов государственных услуг в сфере жилищно-коммунального хозяйства" заменить словами "приказом Министра национальной экономики Республики Казахстан от 9 апреля 2015 года № 319 "Об утверждении стандартов государственных услуг в сфере жилищно-коммунального хозяйства";
подпункт 5 пункта 1 и пункт 7 приложения указанного решения изложить в новой редакции:
"5) "государственная корпорация - некоммерческое акционерное общество "Государственная корпорация "Правительство для граждан".";
"7. Для назначения жилищной помощи гражданин (семья) обращается в государственную корпорацию или веб-портал и предоставляет документы согласно пункту 9 стандарта государственной услуги "Назначение жилищной помощи", утвержденного приказом Министра национальной экономики Республики Казахстан от 9 апреля 2015 года № 319" (далее - Стандарт).";

Ұйғыр аудандық мәслихатының 2015 жылғы 26 наурыздағы "Ұйғыр ауданындағы аз қамтылған отбасыларға азаматтарға) тұрғын үй көмегін көрсетудің мөлшерін және тәртібін айқындау туралы" № 45-4 шешіміне өзгерістер енгізу туралы"
Алматы облысы Ұйғыр аудандық мәслихатының 2017 жылғы 28 ақпандағы № 6-11-67 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2017 жылы 17 наурызда № 4148 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Ұйғыр аудандық мәслихатының 2024 жылғы 5 ақпандағы № 8-17-88 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Ұйғыр аудандық мәслихатының 05.02.2024 № 8-17-88 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
"Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 26-бабына және "Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер стандарттарын бекіту туралы" 2015 жылғы 9 сәуірдегі № 319 Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің бұйрығына сәйкес, Ұйғыр аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ұйғыр аудандық мәслихатының 2015 жылғы 26 наурыздағы "Ұйғыр ауданындағы аз қамтылған отбасыларға (азаматтарға) тұрғын үй көмегін көрсетудің мөлшерін және тәртібін айқындау туралы" № 45-4 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3148 тіркелген, 2015 жылдың 01 мамырында "Қарадала тынысы–Қарадала нәпәси" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
шешімнің кіріспе бөлігіндегі және көрсетілген шешімнің қосымшасының кіріспе бөлігіндегі "Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер стандарттарын бекіту туралы" 2014 жылғы 5 наурыздағы № 185 Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысына" сөздері "Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер стандарттарын бекіту туралы" 2015 жылғы 9 сәуірдегі № 319 Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің бұйрығына" деген сөздеріне ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің қосымшасының 1 тармағының 5 тармақшасы және 7 тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:
"5) мемлекеттік корпорация – "Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясы" коммерциялық емес акционерлік қоғамы.";
"7. Тұрғын үй көмегін тағайындау үшін азамат (отбасы) Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2015 жылғы 9 сәуірдегі № 319 Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің бұйрығымен бекітілген стандарттарының (бұдан әрі - Стандарт) № 9 тармағына сәйкес мемлекеттік корпорация немесе веб-портал арқылы өтініш береді.".
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың "Халықты әлеуметтік қорғау, жұмыспен қамту, білім беру, денсаулық сақтау, жастар ісі, мәдениет, тіл және діни мәселелер жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.