О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата города Караганды
Постановление акимата города Караганды от 11 января 2017 года № 01/02. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 18 января 2017 года № 4119
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" акимат города Караганды ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу постановления акимата города Караганды согласно приложению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на исполняющего обязанности руководителя аппарата акима города Караганды Хусаинова Б.С.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Н. Аубакиров
Приложение
к постановлению акимата города Караганды
от 11 января 2017 года
№ 01/02
1. Постановление акимата города Караганды от 4 февраля 2015 года № 04/60 "Об утверждении Положения государственного учреждения "Аппарат акима Октябрьского района города Караганды" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 2981, опубликовано в информационно-правовой системе "Әділет" 5 марта 2015 года, в газетах "Индустриальная Караганда" от 24 февраля 2015 года № 22 (21773) и "Орталық Қазақстан" от 24 февраля 2015 года № 28 (21 913)).
2. Постановление акимата города Караганды от 11 февраля 2015 года № 05/09 "Об утверждении Положения государственного учреждения "Аппарат акима района имени Казыбек би города Караганды" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 2992, опубликовано в информационно-правовой системе "Әділет" 3 декабря 2015 года, в газетах "Индустриальная Караганда" от 3 марта 2015 года № 26-27 (21777-21778) и "Орталық Қазақстан" от 3 марта 2015 года № 32-34 (21 919)).
3. Постановление акимата города Караганды от № 07/15 "Об утверждении Положения государственного учреждения "Отдел ветеринарии города Караганды" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3016, опубликовано в информационно-правовой системе "Әділет" , в газетах "Индустриальная Караганда" от № 33-34 (21784-21785) и "Орталық Қазақстан" от № 43 - 44 (21 929)).
4. Постановление акимата города Караганды от 15 апреля 2015 года № 17/05 "Об утверждении Положения государственного учреждения "Отдел коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Караганды" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3174, опубликовано в информационно-правовой системе "Әділет" 15 мая 2015 года, в газетах "Индустриальная Караганда" от 27 октября 2015 года № 149-150 (21900-21901) и "Орталық Қазақстан" от 27 октября 2015 года № 174 (22 058)).

Қарағанды қаласы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Қарағанды қаласы әкімдігінің 2017 жылғы 11 қаңтардағы № 01/02 қаулысы. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 18 қаңтарда № 4119 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңдарына сәйкес Қарағанды қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қосымшаға сәйкес Қарағанды қаласы әкімдігі қаулыларының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Қарағанды қаласы әкiмi аппараты басшысының міндетін атқарушы Б.С. Хусаиновқа жүктелсiн.
3. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күннен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қала әкім Н. Әубәкіров
Қарағанды қаласы әкімдігінің
2017 жылғы "11" 01
№ 01/02
қаулысына қосымша
1. Қарағанды қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 4 ақпандағы № 04/60 "Қарағанды қаласының Октябрь ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2981 болып тіркелген, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2015 жылғы 5 наурызда, "Индустриальная Караганда" 2015 жылғы 24 ақпанда № 22 (21773) және "Орталық Қазақстан" 2015 жылғы 24 ақпанда № 28 (21 913) газеттерінде жарияланған).
2. Қарағанды қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 11 ақпандағы № 05/09 "Қарағанды қаласы Қазыбек би атындағы аудан әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2992 болып тіркелген, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2015 жылғы 3 желтоқсанда, "Индустриальная Караганда" 2015 жылғы 3 наурызда № 26-27 (21777-21778) және "Орталық Қазақстан" 2015 жылғы 3 наурызда № 32-34 (21 919) газеттерінде жарияланған).
3. Қарағанды қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 18 ақпандағы № 07/15 "Қарағанды қаласының ветеринария бөлімі" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3016 болып тіркелген, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2015 жылғы 12 наурызда, "Индустриальная Караганда" 2015 жылғы 19 наурызда № 33-34 (21784-21785) және "Орталық Қазақстан" 2015 жылғы 19 наурызда № 43-44 (21 929) газеттерінде жарияланған).
4. Қарағанды қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 15 сәуірдегі № 17/05 "Қарағанды қаласының коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3174 болып тіркелген, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2015 жылғы 15 мамырда, "Индустриальная Караганда" 2015 жылғы 27 қазанда № 149-150 (21900-21901) және "Орталық Қазақстан" 2015 жылғы 27 қазанда № 174 (22 058) газеттерінде жарияланған).

5. Постановление акимата города Караганды от 2 сентября 2015 года № 42/20 "О внесении изменения и дополнения в постановление акимата города Караганды от 18 февраля 2015 года № 07/15 "Об утверждении Положения государственного учреждения "Отдел ветеринарии города Караганды" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3426, опубликовано в информационно-правовой системе "Әділет" 4 декабря 2015 года, в газетах "Индустриальная Караганда" от 15 октября 2015 года № 142 (21893) и "Орталық Қазақстан" от 15 октября 2015 года № 165-166 (22050)).
6. Постановление акимата города Караганды от 24 февраля 2016 года № 08/02 "О внесении изменения в постановление акимата города Караганды от 18 февраля 2015 года № 07/15 "Об утверждении Положения государственного учреждения "Отдел ветеринарии города Караганды" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3731, опубликовано в информационно-правовой системе "Әділет" 27 апреля 2016 года, в газетах "Индустриальная Караганда" от 2 апреля 2016 года № 40 (21985) и "Орталық Қазақстан" от 5 апреля 2016 года № 60 (22165)).

5. Қарағанды қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 2 қыркүйектегі № 42/20 "Қарағанды қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 18 ақпандағы № 07/15 "Қарағанды қаласының ветеринария бөлімі" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" қаулысына өзгеріс пен толықтыру енгізу туралы" қаулысы (нормативтік құқықтық актілері мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3426 болып тіркелген, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2015 жылғы 4 желтоқсанда, "Индустриальная Караганда" 2015 жылғы 15 қазанда № 142 (21893) және "Орталық Қазақстан" 2015 жылғы 15 қазанда № 165-166 (22050) газеттерінде жарияланған).
6. Қарағанды қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 24 ақпандағы № 08/02 "Қарағанды қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 18 ақпандағы № 07/15 "Қарағанды қаласының ветеринария бөлімі" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы" қаулысы (нормативтік құқықтық актілері мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3731 болып тіркелген, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2016 жылғы 27 ақпанда, "Индустриальная Караганда" 2016 жылғы 2 ақпанда № 40 (21985) және "Орталық Қазақстан" 2016 жылғы 5 ақпанда № 60 (22165) газеттерінде жарияланған).