О признании утратившими силу некоторых решений Бухар-Жырауского районного маслихата
Решение 18 сессии Бухар-Жырауского районного маслихата Карагандинской области от 10 октября 2017 года № 16. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 19 октября 2017 года № 4399
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу следующие решения:
решение 22 сессии Бухар-Жырауского районного маслихата от 28 марта 2014 года № 7 "Об утверждении Регламента Бухар-Жырауского районного маслихата" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2624, опубликовано в газете "Бұқар жырау жаршысы" № 20 от 24 мая 2014 года, в информационно-правовой системе "Әділет" 19 мая 2014 года);
решение 29 сессии Бухар-Жырауского районного маслихата от 31 октября 2014 года № 12 "О внесении изменения в решение 22 сессии Бухар-Жырауского районного маслихата от 28 марта 2014 года № 7 "Об утверждении Регламента Бухар-Жырауского районного маслихата" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2822, опубликовано в газете "Бұқар жырау жаршысы" № 47 от 29 ноября 2014 года, в информационно-правовой системе "Әділет" 04 декабря 2014 года);
решение 36 сессии Бухар-Жырауского районного маслихата от 18 июня 2015 года № 7 "О внесении изменения в решение 22 сессии Бухар-Жырауского районного маслихата от 28 марта 2014 года № 7 "Об утверждении Регламента Бухар-Жырауского районного маслихата" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №3330, опубликовано в газете "Бұқар жырау жаршысы" № 29 от 25 июля 2015 года, опубликовано в информационно-правовой системе "Әділет" 27 июля 2015 года).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после первого официального опубликования.
Председатель сессии Ж. Сериков
Секретарь маслихата А. Әли

Бұқар жырау аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Қарағанды облысы Бұқар жырау аудандық мәслихатының 2017 жылғы 10 қазандағы 18 сессиясының № 16 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 19 қазанда № 4399 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2016 жылдың 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы", Қазақстан Республикасының 2001 жылдың 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы" Заңдарына сәйкес Бұқар жырау аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Келесі шешімдердің күші жойылды деп танылсын:
Бұқар жырау аудандық мәслихатының 22 сессиясының 2014 жылғы 28 наурыздағы "Бұқар жырау аудандық мәслихатының Регламентін бекіту туралы" №7 шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2624 болып тіркелген, 2014 жылғы 24 мамырда № 20 "Бұқар жырау жаршысы" аудандық газетінде, 2014 жылы 19 мамырда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған);
Бұқар жырау аудандық мәслихатының 2014 жылғы 31 қазандағы 29 сессиясының № 12 "Бұқар жырау аудандық мәслихатының 22 сессиясының 2014 жылғы 28 наурыздағы № 7 "Бұқар жырау аудандық мәслихатының Регламентін бекіту туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы" шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2822 болып тіркелген, 2014 жылғы 29 қарашада № 47 "Бұқар жырау жаршысы" аудандық газетінде, 2014 жылы 04 желтоқсанда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған);
Бұқар жырау аудандық мәслихатының 2015 жылғы 18 маусымдағы 36 сессиясының № 7 "Бұқар жырау аудандық мәслихатының 22 сессиясының 2014 жылғы 28 наурыздағы № 7 "Бұқар жырау аудандық мәслихатының Регламентін бекіту туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы" шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3330 болып тіркелген, 2015 жылғы 25 шілдеде № 29 "Бұқар жырау жаршысы" аудандық газетінде, 2015 жылы 27 шілдеде "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған).
2. Осы шешім алғаш ресми жарияланған күнінен бастап күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледі.
Сессия төрағасы Ж. Сериков
Мәслихат хатшысы А. Әли